Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rici.g.s.
Registroval sa 28. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
rici.g.s.
Registroval sa 28. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Okres Žilina.
 takže posielam správu od mojej sestry z Anglicka ja som to vždi tvrdil že oni sú na hlavu

napadlo tu 30 cm snehu a uz 2 den decka nejdu do skoly, nic tu nefunguje zrusili treningy vsetko je zavrete. Jako v 3 svete, uplne jako u blbych
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
3. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 emoticon
3. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 jooooj evik emoticon to je ako z romanu emoticon
pri 3ťom zase bude niečo iné uvidíš emoticon emoticon
3. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 co, ake tretie? daj pokoj!! stacia dve..tri krat rodit netuzimemoticon)
3. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte, hlási sa vám aj chorôbka emoticon
do konca týždňa som domka, tak ma dúfam už neporazí... aj z choroby, kašľa aj z tých štyroch stien v izbe emoticon

Evi - gratulujeeeem krásna správička!!! emoticon
veľmi som sa potešila s vami... juj

inak to Anglicko je sila teda... pripomína mi to kalamitu v Blave keď napadne 10 cm snehu tam
emoticon

... a ešte k tým bábätkám - aj nám hrozia dvojičky v rodine emoticon tak sa necháme prekvapiť či to vyjde... aspoň by boli dve jednou ranou, hm? emoticon
a obdivujem Evku, že stíha aj koníka... ja som tam raz šmírovala a normálne som nestíhala z tých žien... a to majú malé deti a kecali a kecali
emoticon
3. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 rici..no aspon vidiet,ze nieco take sa deje aj vo vyspelej krajine..

a ked si vsimnem,co tie indky maju na nohach,normalne sa mi rozum zastavuje..v balerinkach chodia ako svihle..a to iste sa tu robi s malymi detickami..

vio..no ja som zvedava ako to bude u nas vyzerat..ale urcite si to nejaku dobu nechame pre seba..kedze do manzelovej rodiny by sme mali priviest prve vnuca my emoticon
ale musi to byt velmi zaujimave sledovat to nadsenie chlapa..ze ako sa tesi z toho maleho emoticon emoticon

bam..pekne sa liec..nech si potom uz zdrava..a nech si mozete uzit valentina emoticon
3. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 Kati a to fakt máte voľno kvôli 20 cm snehu v Londýne? emoticon no to je teda sila emoticon
vidno že Slováci a Česi sa nezaprú, tých sneh neodradí...
a že idete s Lindou kočíkovať naraz???
my asi s Gabikou možno emoticon

inak Valentín... ani si neuvedomujem, že bude... som doma, prepásla som asi všetky výpredaje, ktoré boli emoticon
tento sviatok sa mi akosi "sprotivil" keď ho všade tak strašne tisnú... veď sme zamilovaní celý rok a každý deň môžeme mať svojho Valentína, nie? emoticon
3. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 bam..tu bolo mozno 10cm..viac urcite nie emoticon
ale snehuliak sa da najst vo viacerych dvoroch emoticon

my sme sa s manzelom dohodli len na nejakom spolocnom veceri..ziadne darceky..len nieco dobre a nejake to vinko,plus filmiky..viac mi netreba..a presne zamilovani sme cely rok..teda uvidime casom emoticon emoticon emoticon

a kedy by ste vy mali kocikovat? na kedy to vidis?
3. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 počkaj pozriem do vešteckej gule... emoticon
hm...
hm...
no tak vidím rok začína číslom 2... emoticon

... ale už vážne, ak nám to bude požehnané aj zhora, tak dúfam, že možno pod stromčekom tieto Vianoce... alebo možno po novom roku emoticon

vy máte aké plány?
inak ty to budeš mať pri tých chemikáliách dosť nebezpečné - byť tehotná, nie?
3. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ja planujem tak koniec augusta-zaciatok septembra 2011..ak sa nic neprihodi..ak ani,tak az 2012..

no bude to trocha problem..ale ved uvidime..prve tri mesiace budu tazke..ale verim,ze to zvladnem..ved uz teraz davam pozor,kvoli astme..ale to skor kolegyna ako ja emoticon
3. feb 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 tak to máš Kati ešte dosť času... nebojíš sa ale, že budeš mať dosť rôčkov na tehotenstvo?
koľko vlastne máš teraz? emoticon
a v koľkých to teda plánujete?
emoticon
3. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 teraz budem mat 26..takze pohoda..do tridsat stiham emoticon emoticon emoticon
3. feb 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 tak to hej... stíhaš emoticon
ja mám teraz 26 a do tridsiatky by sme chceli stihnúť aj dve detičky emoticon ak budeme mať možnosť a aj silu a nervy emoticon
3. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no my to druhe tiez bud tesne po prvom,alebo max 3rocny rozdiel..podla toho,kedy budeme chciet ist domov..
3. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 a dokedy plánujete ostať? a ešte sa to vlastne oplatí, keď má libra taký nízky kurz aj oproti €? emoticon
3. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no mam aspon istu pracu,takze sa tu oplati ostat kvoli tomu..a doma je problem najst normalnu pracu..navyse tu je vyssia zivotna uroven ako u nas..
3. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 veď hej... ale tu máš rodinu, rodičov, kamarátov... mne by to chýbalo asi po čase emoticon

a ešte sa tam chceš niekedy vrátiť či ostanete už na SVK? emoticon
3. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 no ja od svojej rodiny budem pekne vzdialena..ale nevadi..
a ci sa vratim..nie,ked prideme domov na svk,tak uz by sme nechceli ist naspat..chceli by sme si vybudovat potom to zazemie a mat klud..a navyse svoje deti by som tu neposlala do skoly v ziadnom pripade
3. feb 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 úplne ťa chápem emoticon
o tých deťoch v UK mi rozprával kolegynin manžel... bol v UK síce len necelé dva mesiace, ale stačilo mu emoticon
asi majú väčšie "práva" ako mnohí dospelí emoticon zvláštný prístup k výchove a k deťom celkom...

Kati a ty prídeš kedy na SVK? Chceli by sme spískať nejaké to stretko... emoticon
3. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ja pridem az v maji..teraz mi to nevyjde emoticon

ani netusime ako dlho bude trvat ta kriza..ale hadam do roka-dvoch to prejde..
3. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 škoda, tak sa stretneme určite aj potom keď prídeš emoticon a dobehneme to...
my baby ukecané emoticon
3. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 tak sa hlasim.... bola som dnes s manzom v blave na otocku... aj ikea nas neminula emoticon radi tam chodime jest ale musela som slubit ze ikeu prejdem rychlostou blesku... tak som dodrzala emoticon kupila som si akurat nove zavesy do spalne a uz som vymyslela ako to spravit aby som na jednej tycke mohla mat aj zaves aj zaclonku... tak som vymyslela mojej mamine na vikend robotu... este o tom nevie emoticon ... chcela som este kupit lampy na nocne stoliky... na stranke sa mi pacili a zlava z 26 na 6 euracov je viac nez vhodna motivacia... no ale live... hm... nic moc...

pohovor do novej robotky mam zajtra rano... teda neberiem to ako pohovor ale skor stretnutie... pan majitel povie svoje predstavy a uvidime, ci sa zhodneme emoticon snad to dopadne dobre... neurazila by som sa emoticon

bell: nedam sa, ale zase nepochopim preco sa ludia takto chovaju.... normalne mi kolkokrat az rozum stoji... vsak sme vsetci na jednej lodi, nie sme majitelia tej firmy, ale sme si rovnocenni, kazdy mame tu svoju pracu, svoju dojednanu odmenu, tak preco si robit problemy v pracovnom prostredi??? co maju z toho? ale to iste ma v robote aj moj muz a tiez to akosi nechapeme... praveze by sa ti ludia mali vzajomne podrzat a pomahat si... nie hladat co vytknem, co na toho a toho zase nakydam, co urobi zle...
3. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

sharin: no a to je presne dovod preco chcem pracovat sama, byt sama sebe sef ... ja mam ale aj taku skusenost ze to tak nejak suvisi so slovenskom ... v cr bola pohoda jazz, vsetko ficalo, v praci som mala aj icq a aj nadriadeni a riaditel aj vsetci to vedeli (oni zase surfovali) a nebol vobec nijaky problem. vsetci sa skor divali na vysledky tvojej prace, mali na haku co vsetko popritom stihas ...
a manzel ma to same v praci, jemu este aj kolegovia su schopni povedat ze si prichod z obeda napisal o tri minuty skor (aby mu vychadzali hodiny) ... ked pracoval v cr mohol pracovat doma, v krcme kde chcel, dolezite bolo ci bude projekt nacas ...
3. feb 2009 o 19:37  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 bam..neboj,dame take poriadne stretko emoticon vyhradime si aspon tri-styri hodiny emoticon

sharin,aqua...tak to je dost blbe s tou pracou..u mna je to uplne v poho..mozem byt na nete,ked spravim co mam..
ale zas niektore prace su fakt na nervy..su schpni vsetko na teba zhodit,lebo si myslia,ze si ich sluha emoticon nik ti nic nepovie a ty si mas vsetko domysliet..hrozne cosi..
3. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 preto aj mne vyhovuje najviac ked robim ucto doma... nikto ma nekontroluje, ci mam na skype kamaratku alebo som na streche... spravim si co mam a to je dolezite... mat takych troch mesacnych klientov navyse, tak som stastna ako blcha... len je tazke zohnat nove firmy...
3. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 sharin - držím palce tfuj tfuj tfuj... pre šťastie emoticon
ja mám pre istotu kolegyňu, ktorá má prácu popri internete (čiže hlavná náplň je net a nie to čo má) a akurát som sa dozvedela, že ma k nej preložili emoticon super, to budú zase asi hádky emoticon
3. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 sharin..no tak hadam najdes niekoho emoticon

bam..takze to budes mat pekne vesele emoticon

ale nebojte baby..zajtra je uz streda emoticon
3. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 joj Kati, veselo asi nie, ale ja sa nedám... ona má strašné výhody a každý ju kryje... ja nebudem emoticon
3. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 bam dakujem emoticon

lea: bodaj by emoticon uvidime aku predstavu ma pan majitel a aky dojem z neho budem mat a podla toho sa rozhodnem ... isto budem robit pomyselne vahy s + a - ....
3. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
 sharin a torty mali akú odozvu??? odfotila si ich? emoticon
3. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš