Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • no pockat sharin ale tam je ze akakolvek ponuka sluzieb bude zmazana ...

• ahojte kočky a feši 🙂
    aký bol víkend?

• aqua: skus napisat spravcovi, ze za akych podmienok mozes inzerovat svoje sluzby .... je to asi najschodnejsia cesta, hlavne ked uvidi zaujem z tvojej strany 🙂

gabi: ahoj... vikend ako vzdy bol kratky 😐

• Sponzor fóra
  • kratky? a si teraz v práci pri tej "milej" pani? 😒

• gabi: jo... naucila som sa bavit sa len a len o praci... radsej....

len teraz som dostala vcelku zaujimavu pracovnu ponuku... pockam kym pride manzo domov a zasadne rodinna rada.... len co mi tam nevyhovuje je 8h denne a u nich...

• ale pokiaľ je to ohodnotene podľa tvojich predstáv tak by to ani nemuselo vadiť,hm? ale sa dohodnuť že ano 8hod. ale 2-3x do týždňa... skus 🙂

• sharin toz aj tak nic, maju tam nejaky fatal error 🙂)))

• gabi: ohodnotene je to praveze velmo dobre.... skor by mi vyhovovalo ze ok, denne ale dajme tomu 6 hodin... a ked bude treba potiahnut dlhsie, ze bude roboty dost, tak ok... ale opat len max 8h denne aby to bolo...

• bell: mne porada ide... ona asi sem-tam vypadava..

• akoze aj mne ide, ale nevlozim tam inzerat - maju tam nejaku chybu na serveri 😐

• aha 🙂 lebo neviem ci to je netom tu v robote, alebo chybou tam, lebo niekdy mi nejde porada, niekedy nieco ine...

bell: mam uz aj cca daky napad s tou kupelkou nasou... skusim to dako nakreslit a pripadne skor odporucas obratit sa s tym na "kolegu" hasacisko? 🙂

• sharin: asi radsej na hasaka, ja nemam na kupelne tilery 🙂

• sharin, uvidíš ako zasadnete dnes poobede 🙂 no pokial je to zaplatene naozaj dobre tak ja by som nevahala.. ak je aj kolektív o niečom inom .. 😉
    bell ako pc? už nevcucava slova? 😃

• uz ee 🙂
    ale stala sa za vec ... strasna ... asi si budem musiet kupit v ikea dvierka na kniznicu ... nikde ich tak lace nezozeniem ... ale kniznicu si musim dat spravit, tie moje kniziska by ta ikeacka neuniesla ...

• ale no teda 😃

• Sponzor fóra
  • bell: neveriiiiiiim 😃

• sa mi nesmejte 😞

• bell my sa nesmejeme 🙂

• no jasne ... budem sa musiet poradit s najvacsou odbornickou for ikea violetkou ... ked ma take stastie na akcie ...

• wau prisla mi dlho ocakavana kniha, zase mam co citat 🙂

• caute, caute..halsim prichod do SC- asi 20minutiek..konecne domaaa..ale len do zajtra vecera

• vio caf

• vonku je taka kosa 🤔 esteze sme uz doma 😃

• cau Kati, cau Zuzi..
    Co je noveho?

• vio..my sme mali volno,kedze napadal sneh 😃
    co noveho ste porobili na dome?

• Takmer sa dolepil obklad k linke, chyba uz len malicko..neskorsie pridam fotky..ja som spárovala jednu stenu sama- bola to zabava.
    Je to piplacka s tymi 10x10 obkladackami.

• vio, pocuj ty sa vyznas v ikea, kolko asi maju nosnost tie ich kniznice? a ktore su take najlepsie?

• ja mam Billy kniznice- dubová drevená dyha..vsetko vratane nosonosti polic v jednotlivych knizniciach zistis na ich stranke. Ja som kupovala klasiku, ktoru vyrabaju vyse 40 rokov myslim.
    Daju sa dobre kombinovat- klasicky styl- vela dvierok - plne, sklenene, hlinikove, nadstavce, kniznice su roznych rozmerov- aj rohove..
    daju sa primontovat k stene, aby to deti nestiahli, ked sa splhaju, no a este vzadu maju vyrez, aby pekne prilahli k stene nad podlahovu listu.
    Ja v nich mam hromadu tazkych knih..a drzia dobre.
    Aka kniha ti prisla?

• vio..takze budes mat pekne skusenosti s chlapskymi pracami 🙂
    my budeme asi vyberat vacsie obkladacky,kedze s tymi malimy je prplacka 😬 na strednej skole sme mali znacnu cast budovy mozaikou spravenu..este dokonca nejaky konkretny obraz,vzor,tam bol..takze neuveritelna zabava to musela byt 😬 🙂

• kniha Nabytkove umeni, vybrane kapitoly z historie. je to o dejinach nabytku od stareho egypta az po myslim 70 roky 20 storocia 🙂 strasne dlho som na nu cakala, uz sa tesim az sa do nej zahryznem vecer v posteli

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Archív článkov od partnerov