Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
tak sa hlasim aj ja :) nasi dnes kupili psa... som z toho este v soku, kedze oni su skor macaci ako psaci... ale volala mi vystresovana mamina, ze ma ist kupit granule a voditku a nevie co vsetko este, tak som ju ukludnila a zbehla som to kupit a doniesla som im vsetky potrebne veci... steniatko je nadherne... kremovy labrador... ale poknuckavalo :-( snad sa dobre udomacni... ale je vidno ze je taky velky, ma dake 2 mesiace ale cakala som mensieho hafana... a uz som aj oznackovana... dostala som labkou od radosti po tvari, tak mam taky skrabanec od cela po lice :-| ale zato sa neda hnevat na taku zlatu papulku :-)
Odpovedať
jeeej Sharin to musí byť nádherné šteniatko :-D oni sú také milé...
Odpovedať
adik, super :-) jeeej šteniatko x-) a ake dali meno? neboj sa určo sa bude dobre cítiť a rodičia ak niečo nebudu vedieť tak si môžu byť istý že im ty pomôžeš a ty vieš čo psík potrebuje :-)
Odpovedať
bam: prenadherny je.... len ma trosku boli pri srdiecku, ze z neho nechcu domaceho gaucoveho psicka... ja by som to srdce nemala... ked sme si zaobstarali psicka my, tak automaticky som mu urobila pelech hned vedla mojej postele, aby citil nase teplo a to ze sme pri nom a od prveho okamziku sme s nim nemali problem... ani jediny krat nezapistal za rodinou :-) s tym sa ale musim vyrovnat, neni to moj psicko a navyse to bude raz cakat aj nas... och to ja budem strasne trpet, ze nebude s nami vnutri...
Odpovedať
adik, to by som aj ja bola hotova,dokonca ked vidím niekoho vonku ako prejavuje svoju "nadvladu" nad tým stvorením tak by som ho ja sama dobila.. riško mi vždy hovorí, že niektore plemena si to vyžaduju ale zase su hranice cez ktore by prejsť nemusel.. .joj ;-(
Odpovedať
Sharin, on si zvykne, ale niektoré veci treba učiť od malička, nie? Ako nepýtať jedlo pri stole keď všetci jedia, nájsť si svoje miesto v dome alebo podobne... si teda aspoň myslím =-) Nuž babuľky idem do postele opäť, čaká ma dávka liekov a dúfam, že kľudná noc bez kašľa :-N pekný víkend vám všetkým prajem... a dobrú nôcku :-)
Odpovedať
bam: veru vychova psika zacina prichodom domov :) ... vyliec sa ;-)
Odpovedať
bam ahojky a "nakop" tie bacile :-N ukáž im kto je tu šef 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ..... tak som sa po vycerpavajucom dni (zienky "samana" na materskej) dostala na net az teraz
Odpovedať
Profilova fotka
idem popracovat na nejakej fotke
Odpovedať
ahoj nanka: pochvál sa nám s tvojími ratolesťami
Odpovedať
Profilova fotka
zatial mam iba jednu ratolest .... dievcatko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ty si na tom ako?
Odpovedať
ake ste kočandy :-) a mala sa ako vola?
Odpovedať
Profilova fotka
janka
Odpovedať
Profilova fotka
gabika inac vas byt je uzasne velky .... o tom ja mozem tak akurat snivat .... my sa tlacime v 55 m2
Odpovedať
mi mame zatiaľ len to malé štvornohé čo je v albume za ten byt dík a neboj určite aj vám sa pošťastí mať väčší bytík
Odpovedať
baby,ja som vam od toho vycerpania zaspala..ani neviem,kedy manzelik dosiel z prace :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a planujete mimco? u nas to ruzovo s vacsim bytom nevyzera ... no sen o domceku som snivat este neprestala
Odpovedať
nanku..ahoj..a ty,ci vy, kde byvate? u nas manzelik sniva o dome...a mne staci byt :-)
Odpovedať
lea, telo si vypytalo spanok tak si mu ho dopriala ;-) ved si mala perný týžden ... nanku, radi by sme no nechcem to riešiť skôr než sa nasťahujeme,ale to bude na prelome marca/apríla tak snáď potom.. :-) a domček by si kde chcela mať?
Odpovedať
Profilova fotka
byvame vo varine, kupili sme tu byt domcek by som najradsej v mojej rodnej dedinke, je tam uzasne krasne u nas snivam viac o domceku ja, moj mangel je spokojny tu iba ja frflem a to sme tu iba 10 mesiacov
Odpovedať
nanku to je kde? tvoja rodna dedinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotrcina lucka ... poznas ju?
Odpovedať
no viem,ze to je z tej unavy..a teraz sa preto napchavam palacinkami :-) nanku..tu dedinu nepoznam..ale manzel vraj pozna
Odpovedať
priznam sa,že nie ale hned mi to priatel vysvetloval... hovorí,že je tam krasna príroda.. ja som z puchova preto tieto časti moc nepoznam,ale teraz už viem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a potom hm ... ze preco sa ja kazdy vecer napchavam .... zeby som bola unavena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabika tak ty si este slobodna ... a svadba bude?
Odpovedať
Profilova fotka
leatea a ty mas mimco? byvas v snine ci v ziline?
Odpovedať
no mne staci riadne tazky den v praci a blbe pocasie a hned som neschopna..ved som tento tyzden nebola schopna ani normalne navarit :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?