Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eviku, v ZA a zas nas obides? ;-)
Odpovedať
fifi, ahoooj :-) ako škola? už nech maš po tom aby si tu bola častejšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Gabi, veru so skolou nie som na tom prilis slavne :-( zajtra ma cakaju az dve skusky,lebo vela z nas neporobilo danovnictvo (ja tiez...), tak je zajtra aj opravak. Volala som s tym docentom,lebo som nesuhlasila so znamkovanim, tak si povymyslal milion vyhovoriek, preco nam to nedal. Skoda sa rozculovat. Kvoli dvom kreditom aby sa clovek roztrhal a vyznal vo vsetkych danovych zakonoch - pritom na zaciatku apeloval len na par definicii a zrazu to nestacilo :-( som uz vycerpana a nevladzem.
Odpovedať
joj fifi :-( ti verím, tieto veci strašne beru elan zo života.. ale neboj sa všetko sa da zvladnuť a potom budeš na seba hrda ako si to paradnicky zvladla ;-) držím palčeky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) nic insie mi neostava ]-( pozerala som, ze vasa kupelna uz zacina mat podobu, je to super ;-)
Odpovedať
dakujeme :-) sa tešíme ako deti :-D neboj fifi, aj ja som mala taketo nešťastne obdobia na VŠ a som tu aj s ING. :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem Gabi, ze sa kvoli tomu svet nezruti, ale keby si poznala pozadie toho vsetkeho, ver mi, ze by si krutila hlavou.... niekedy nerozumiem,ako tie mudre hlavy rozmyslaju,ked ine hovoria a ine cinia...navyse ten neporiadok v rozvrhu, prednasani a podobne.... uz hladam ine moznosti dostudovania 4 a 5 rocnika.... inak sme do bytu chceli tiez povodne zelene kachle, nakoniec sme sa "zamilovali" do takych fialkovo-bielych s kvietkami :-D
Odpovedať
to vieš.. su to "študovane" hlavky (zase mimo par vynimiek aby som bola spravodliva!) a maju toho moc... (bla bla podla nich) ale niekedy zabudaju na to že su tiež ludia ako my všetci.. fialkova je krasna :-) pokial sa to neprehana.. (píšem moje pocity) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz u nas je fialkovej viac - aj obyvackove steny a koberec :-D nejak mi ucarovala a manzo nebol proti. akurat sa tu smejem, lebo moja Fifi lezi pri mna na kozusine a chrape :-D je jej uplne fantasticky, ziadny stres :-D
Odpovedať
ano ty tu fialovu maš naozaj rada :-) chrapka si? to je zlate x-) tomu je hej.. žiadna starosť..
Odpovedať
ahojte..tak uz mame vikend :-) tento tyzden bol uplne na tri bodky..ale nastastie by mal byt za mnou.. ake plany mate na vikend?
Odpovedať
ahojte kočandy :-) vidím, že do našich radov zavítal aj zástupca z mužských radov :-D super, zmena je život... ;-) Kati nakoľko už ležím od pondelka v posteli, tak to bude pokračovať aj cez víkend :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
halooo konečne niekto prišiel x-) lea, o tomto týždni radšej pomlčím lebo je viac než tri bodky... bam, nooo to sa tu votrel ten môj :-D a čo si chora?
Odpovedať
Profilova fotka
tri bodky aj pre mna... cca 11 hodin v praci kazdy den a potom to skolske (m)ucenie.... :-( Bam, je mi luto choroby, chripka utoci zo vsetkych stran... skore uzdravenie ti zelam ;-) Gabi, este v praci, alebo uz doma? inak mate zlateho havina x-)
Odpovedať
no nechcela som to skaredo napisat =-) tak len takto bam..no ja by som brala nejaky ten den v posteli..
Odpovedať
jeej ahojte, už som si myslela, že si zase pokecám sama so sebou :-D inak ďakujem babuľky, už ani nevládzem kašľať :-S a furt ma to neopúšťa... takže to vidím na ďalší týždeň doma Zuzi nezávidím ti teda... dúfam, že tú prácu do školy si zvládla ;-) zajtra budem na teba myslieť Gabi, no veru, ten tvoj nám tu rozvíril vody :-D ale aj chlapský pohľad je dobrý...
Odpovedať
Profilova fotka
Bam diki, praca je hotova vdaka Janke (Murinko), velmi mi pomohla x-) len ma deprimuje ten opravak, ale co uz... inak ako orchidea? ja mam dalsiu - dalmatinca :-D Gabi, ani som nevedela, ze tvoj chlap tu zavital medzi nas ... ruza medzi trnmi :-D :-D srandujem. Je super, ze mozeme takto pokecat a vymenit si nejake tie info ;-) Kati, aj ja by som si zdriemla, keby to bolo mozne |-| 8-(
Odpovedať
fifi..neboj to zvladnes zajtra..ono si ti skusajuci musia najst nejaky dovod,aby mali studakov na vsetky terminy.. bam..no ja zatial kaslem ako fras..teploty zvacsa nemavam..ale toto je to moje prechodene zpred svadby..
Odpovedať
Profilova fotka
teda, treba vam vsetkym vitamin C !! 8-) a zivocisne teplo ! a kedze tu nikto nie je bez partnera, nevidim v tom problem :-D :-p
Odpovedať
Zuzi neprovokuj s orchideami :-p naše žijú ale ešte nič nové na nich :-( Kati, ja tiež nemám teploty, ale keď zakašľem, tak cítim až kde mám dýchaciu trubicu :-N a už nevládzem... so živočíšnym teplom nemám problém ani ja, len manžel je tiež chorý :-D niekedy je to výhoda, inokedy nie =-)
Odpovedať
kočky no jemu sa tu zapačilo medzi vami :-) fifi, našťastie už doma.. som rada že ide víkend.. a držkaj sa zajtra..musíš nam dať potomhned vedieť :-) tak tak presne,vitamin X treba a potiť sa :-D
Odpovedať
Gabi je vitamín X to, na čo myslím??? :-D :-p (teda asi nám chýba, keď sme my obaja chorí! =-) ;-)
Odpovedať
bam, noooo je :-N :-D a čo vieš možno vam to obom rýchlejšie zaberie :-D
Odpovedať
no ja si myslim,ze vam chyba dlhe S :-p :-D :-D :-D lebo kratke S mate,ako pozeram :-D
Odpovedať
hm, Gabi teraz keď som rada, že som prekašľala ďalší deň, na vitamín X ani nepomyslím |-| inak - tvoja polovička tiež robí v tej firme ako aj ty? máte podobný štýl fotky ;-) a máte zlatého havina... trasorítka či ako ho voláš???
Odpovedať
bam, ja viem... ale aspon si sa zasmiala ;-) ano robíme pre tu istu firmu a zatial tu "frajerime" firemnou foto :-D :-D ked budeme krajší tak sa odfotíme aby sme to tu nepokazili ;-) dakujeme, ja ju volam trasoritka lebo straaašne kruti zadkom ked chodí :-N
Odpovedať
Kati ale teba som teda nepochopila??? ako že máme krátke S? :-D Gabi, keby som ja dala foto, čo mám na zamestnaneckej karte, tak sa ušúľaš od smiechu :-D baby ju videli síce... a prežili ;-) inak by the way... kedy dáme ďalšie stretko? treba uvítať nových členov... a zase nejkú tú hodku poklábosiť, nie? :-) takže čakám na dátumy... ale až keď vyzdravieeeem... chcem vás tiež vidieť! ;-) mohol by byť február???
Odpovedať
bam, isto to nie je až take ako píšeš ;-) noooo veru kedy dame stretko!! rada by som sa oficialne medzi vas zaradila :-D :-D februar môže 8-)
Odpovedať
Gabi keď sa stretneme, tak sa môžeš pozrieť ;-) je asi spred 5 rokov? možno aj viac... začínam tak okľukou - február - potom sa zameriame na týždeň, deň a hádam sa už stretneme... keď sme nestihli ten punč :-|
Odpovedať
kde ste? dohadujeme stretko =-) bam, tak to som potom zvedava na tu foto :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?