Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk som tu nova, ze by tu bol este niekto?
Odpovedať
ahojte ranné vtáčiky! Ahoj Nanku!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno prajeme všetkým Rici a Gabča
Odpovedať
caute zalubenci!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nanku :-) evik ako si sa vyspinkala? :-)
Odpovedať
ja ani neviem- ako som lahla, tak som sa aj zobudila..ale som dnes nanic..nemozem sa prebrat- zase je ohromna zmena pocasia- vcera snezilo do vecera, zamracene..dnes od rana svieti Oskar a je poladovica..
Odpovedať
bre ranko baby..tak piatok je konecne tu :-) vcera bolo celkom dobre podvecer..taka sranda..ale musela som si znova umyvat hlavu,kedze sme vsetci smrdeli :-D
Odpovedať
co ste opekali spekacky?:-)
Odpovedať
ani nie..ale papier a ten teda riadne pachol :-N
Odpovedať
bell: museli sme sa naucit neriesit to a nevzrusovat sa nad tym... lebo naposledy sme za zatrieskanie na radiator mali rano na aute jogurt... inak dobre rano... i ked ja pokracujem v takej nenalade z toho pocasia.... a opat sa mi da priserne spat...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: coze??? no ja by som im pekne naservirovala na rohozku vytvor mojho psika :) gabi rici cafte fcely a tukany :))) ahoj vio ikeacka ahoj lea vedkyna ahoj nanku :) (to zne ako nejaky indiansky saman ... )
Odpovedať
tak čo kočandy,aky budeme mať dnes dník? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gabi v albume. dnes ale idem prec damy :)
Odpovedať
a kde sa chystáš?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi do martina, vybavit daco a pozret nasich
Odpovedať
bell, aj terku berieš nech maju rodičia radosť? :-)
Odpovedať
ja asi pokracujem v tyzdni "blbec" ... nie den blbec ale cely tyzden je akysi.... nenapada ma slusny vyraz....
Odpovedať
adka, to aj ja mam o ničom týžden,našťastie ste tu vy a ja si aspon trošku robím krajšiu naladu :-)
Odpovedať
ved to, aspon nieco zdvihne naladu... len vies, ja mam u jedneho klienta pracovny pomer, ale dohoda je ze budem mat podmienky ako zivnostnik... mne to tak vyhovuje a neprejdem na iny system... lenze mam tu kolegynu, staru skolu a ta to dako nevie predychat... aj to, ze dokazem popri robote aj pisat na net... a dava mi to dost pocitit a ja uz nemam sil dalej bojovat....
Odpovedať
ano to si písala.. a až tak moc ti to dava pocitiť? zazera alebo ma aj hlašky? :-( ved vlastne pracuješ na živnosť a akoby externe, nie? ved to je uplne normalne...
Odpovedať
u toho jedneho nemam na zivnost lebo robim u neho, v jeho priestoroch, na jeho pocitaci s jeho programom, tak ich pravnik usudil, ze moje faktury by vyhodila pripadna danova kontrola... tak ze musim byt na pracovny pomer... jo a je to dost neprijemne... napr. serkala som sa s jednymi kontrolami, cela stastna som ich uzavrela a dnes mi bolo povedane ze ma dost svojej roboty, nemoze robit za mna ale ze to pozerala (rozumej kontrolovala, nato si cas nasla.. zaujimave) a ze to nesedi... skoro ma trafilo.... otvorim si to prejdem podla mojej tabulky a ono to sedi... tak neviem kde bol problem....
Odpovedať
no šlaken trafen... :-| to sa naozaj zle robí.. neviem či by som mala na to nervy.. a skušala si sa s nou porozpravať? otvorena debate niekedy neuškodí ;-)
Odpovedať
gabi: uz aj ostra debata bola, ale to je akoby som sa so stenou rozpravala.... niekedy mi to pride ze si vytvara vlastne zakony a postupy uctovania, lebo co nachadzam za sposoby to je donebavolajuca somarina... ale ked to poviem, tak som debil ja... a takato robota ma potom nebavi...
Odpovedať
a nestalo sa niekedy,že urobila učtovne či ine veci zle? so šefom sa o tom neda baviť? musí byť riešenie..
Odpovedať
je to dost zlozita situacia... osobne vidim riesenie v tom, ze dam vypoved... ja proste nepotrebujem chodit do prace s nervami... a cakat co zase bude podla nej zle... nemam skusenosti ako ona, ale zato som sa pocas mojej kariery stretli so vselicim, pod auditormi som robila, a kazda firma mala cosi specificke, takze viem chodit v tychto problemoch... ked nie, hladam, citam...
Odpovedať
budem držať palce aby sa ti to poriešilo tak ak chceš :-) neda sa robiť niekde kde maš nervy, si pod tlakom a pod.
Odpovedať
ako moja robota je kolkokrat pod tlakom, terminy nepustia a kolkokrat sa mi stalo ze som robila nieco na poslednu chvilu... ale to je malina v porovnani s tymto.... ale co jednoznacne viem, ze musim zohnat novych klientov a tak aby som si doklady robila doma... lebo takto u niekoho a este k tomu nie sama je uplne o hubu... nech maju pripadne daku kocku co mi nachysta podklady, skompletuje to a ja to "iba" nahodim ale nie niekoho kto mi bude kafrat do mojej roboty...
Odpovedať
rozumiem.. u nas tak mame externu ekonomku,príde zobrať papiere a perfektne všetko urobí :-) je vela ludí čo potrebuju robiť tieto učtovne veci tak verím,že sa ti podarí nájsť kopec new klientov :-)
Odpovedať
caute! ja sa budem lucit- cestujeme do ZA..na par dni tu nebudem..
Odpovedať
evik, tak peknu cestu a nech sa vam dobre pracuje na bytíku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?