Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
oki ale ak maš moc inej roboty tak počkame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pohoda uz sa renderuje, idem varit bb puding :)
Odpovedať
nudááá :-p :-p :-p mam ist spat? dolahla na mna nudna polhodinka
Odpovedať
bell, oukej :-) evik, ako to?? žiadne napady??? nechce sa mi veriť! =-)
Odpovedať
zjedla som kalerabik, drahy mi spravil aj chebik vo vajicku..ale som akasi vymleta. Najvyssi cas zahrabat sa do periny aj s malou a citat..Dufam len, ze to nebude Krtko a nohavicky:-), ale budem moct aj nejaku svoju knizku s napadmi..rady, tipy, triky na upravu bytu a domu.
Odpovedať
ty čítaš malej na dobru noc triky do domu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vio moze byt tak nejak ta detska ako ten priklad v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ale tukany nechavam :)
Odpovedať
bell, jasne nechaj... kuchyna fčela a spalna tukan ;-) :-D
Odpovedať
bell, moze byt..rozmery ti dodam po vikende, niekde ich mam, ale musim prekreslit a oskenovat. A este ti musim povedat, ze kde co chcem umiestnit. Uz sa ti podarilo nieco viac stiahnut ako kvietky? Citala som na inych forach, ako neznasas Ikeu..no musis sa pri mne dost premahat. Gabi, nie take jej necitam..to som chcela, ze ona svoju knihu a ja svoju :-D
Odpovedať
evik, tak teda čo bol krtko? :-N a možno by ju zaujala tema stavby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam ju rada, nebudem zapierat. ikea je symbol lesteneho prdu. ale doplnky mam aj ja nejake z nej :) ale ako sorry police z vostinky, to je moc na mna
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale to nema nic s tym ze sa idem premahat, proste sa to ludom paci. aj ked nechapem preco. ale ja nechapem viac veci :) gabi: zatial to vyzera suprovo
Odpovedať
bell, to sa tešíme!! (teda hlavne ja lebo riško od naročneho dna chudatko zaspal,no ja ho jemne prebudím ked to bude :-) )
Odpovedať
moznoze ano..je zo stavbarskej rodiny (tatino, dedo), tak snad mozno aj tym smerom bude orientovana. zuz, neviem,co je "vostinka" a lesteny nemonovaný oný som si uz tiez na jednom fore od teba precitala.. :-N
Odpovedať
aj u nas bol dedo stavbar a ja som po nom jedina ktora to tiež vyštudovala... všetko su ekonomovia...
Odpovedať
a aky mas gabi odbor?
Odpovedať
tak sme sa vratili z nasich obcasnych zracich orgii :-D (to niekedy vybehneme do restiky s kamaratmi a len klabosime a mlsame... a dnes sme sa nahodne stretli 8 a povodne sme isli 4ia) bell: nechcem byt moc tym chrbtom, lebo ked sa rozpravame do toho, tak to neni nic moc... a ku tym dveram chcem este daky rozkladaci dvojsed pre pripadnu navstevu (z ikea :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
vostinka je taky papier poskladany do takych osemuholnikov - no panelakove dvere sa z toho robili a vyraz lesteny prd mam rada lebo vystihuje podstatu smejdu:)
Odpovedať
neviem o polickach z toho..a ak su, ci boli, boli z dovodu vyuzitia recyklovatelnych veci..to robia oni casto..z bananovych lsitov v jednej fabrike na spracovanie bananov odoberali tieto listy a z nich robili kresla na lezanie- ako rattan. sviecky na stol odoberali z fabriky na vyrobu ističov..zistili,ze sa daju zapajat do seba ako vlacik a do otvorov sa presne vojde cajova sviecka..neodsudzujem to..mne sa to naopak paci.
Odpovedať
aha, uz asi viem- cela jedna seria LACK je z toho..kedysi davno v studentskych casoch som mala z toho stolik do obyvky a drzal ako hovado. :-D
Odpovedať
no idem ja uz na toho Krtka..lucim sa s vami na dnes od PC stolika z Ikea a sedim pri knizniciach z Ikei a sedim na stolicke z Ikea ktora je polozena na koberci z Ikea..atd atd. idem spat na matrace z Ikea..pod paplonom z Ikea :-D :-D :-D cauteee na dnes!
Odpovedať
evik, vyštudovala som tu v žiline stavebnu fakultu a mala by som byť projektantka v cestnom stavitelstve :-) sharin .. ideš robiť chuťky!!?? :-N čo dobre ste si dali?
Odpovedať
evik, dobru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj ikeacky :))) dobru noc pod paplonom z ikea
Odpovedať
kočky idem aj ja už asi spať... oči mi padaju rýchlosťou gravitacie 8-( bell, hned ráno si kukneme spalnu,teším sa na tvoje dielko x-) dobru nocku ...
Odpovedať
gabi: no moj muz klasika fazulova "jokai" a dala som sa na nu ukecat aj ja ale stipala... tak som si este pohryzkala hranolky (maju tie dlhe tenke a tie ja lubim) ... a ta polievka ma 4dcl, ked muz po mne dojedal tak uz nedojedol x-)
Odpovedať
joj štiplave ... ale hlavne,že ste mali krasny večer ;-)
Odpovedať
veru dobre bolo :-) ideme sa aj my presunut do spalne ... snad zaspime, lebo nad nami sa opat vadia, ziapu a trieskaju dverami...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin, petardu. na balkon dobru noc damy, ja pockam na koniec renderu a idem tiez
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?