Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
sharin..v IKea sa daju planovat len kuchyne, nie?? nie som v obraze?
Odpovedať
vio: kuchyne, kancelarie a spalne :-) tri v jednom :-)
Odpovedať
tak to sa hambím pred sebou..taký ikeak zo mna a toto som nevedela..aj teba sa PC pytal pred stiahnutim, ci to ozaj chces? ze moze obsahovat virusy, ci co?
Odpovedať
tak čo kočky idete navrhovať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čafte kočky hlásim sa z kancelárie a mamča z domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caff rici, ako ide den?
Odpovedať
riči riči :-D dorob prácu a šmitec domov 8-) :-D bell IP
Odpovedať
Profilova fotka
gabi jop jop :)
Odpovedať
Profilova fotka
bell: deň frčí ani nevnímam gabča: jasne
Odpovedať
:-D :-D sharin, evik ako vam ide planovanie? :-)
Odpovedať
mne zatial nijako, ale rada by som videli Adine vytvory, ak by to bolo mozne. Co Adi?! ;-)
Odpovedať
Aďka?? podelíš sa s nami?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uz mam hotove dve verzie, idem ich pridat do albumu... cakam konstruktivnu kritiku :-)
Odpovedať
jasaaan ;-)
Odpovedať
ja sa teda rada pozriem..kritizovat nebudem.. :-)
Odpovedať
ja som za druhuuuuu :-)
Odpovedať
ja sa tiez pripajam k druhej verzii..z prvej mam trosku pocit chaosu
Odpovedať
ako ta biela skrinka je biela preto neni moznost prefarbenia... a nabytok som pouzila rozmerovo taky aky mam :) i ked ta stvorcekova kniznica by sa mi veeeeelmi lubila... ale to bude az v dome... tu by som to uz nenapratala jo a dakujem :) a neni blbe ze budem sediet chrbtom k oknu?
Odpovedať
keby si sedela tvarou tak si chrbtom k drahemu... či nie?
Odpovedať
ak mas zaluzie..alebo co..lebo slnko na monitore je hrozne..
Odpovedať
ano... blbe je ze tato zadna izba je tak strasne prtava... obdivujem tych co si sem daju spalnu... nevychadza ani len priestor okolo postele a uz vobec nie na nocne stoliky... a co neznasam najviac je to, ze som mimo diania domu ked robim... tv len pocuvam, nevidim nan...
Odpovedať
vio: mam cervenu roletku :-D ale povodne ked tu nebola tak som mala nalepeny papier podla toho ako islo slnko :-D
Odpovedať
hehe..a tak co, dako kazdy zacina, nie?.-)) obaja vedla seba sa nezmestite co? tak ze stoly k stene..
Odpovedať
evik, presne ako píšeš.. začiatky v byvaní su krasne lebo su vždy skromne a čo nasleduje potom si človek viac váži ;-)
Odpovedať
ved to to! a my sa celkom tesime, ze to , co urobime robime vlastnymi rukami..aspon mame na koho potom nadavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sharin a preco nedas tie skrine ku dveram a zo stolov neurobis take ucko popod okno plus okolo stien a kresla do stredu chrbtom k sebe?
Odpovedať
lebo chceli byt tvarou k sbe, tak pisala
Odpovedať
Profilova fotka
tak tecko
Odpovedať
bell, ta detska izba je krasna!! vesela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) idem skusit tu spalnu :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?