Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • sharin..v IKea sa daju planovat len kuchyne, nie?? nie som v obraze?

• vio: kuchyne, kancelarie a spalne 🙂 tri v jednom 🙂

• tak to sa hambím pred sebou..taký ikeak zo mna a toto som nevedela..aj teba sa PC pytal pred stiahnutim, ci to ozaj chces? ze moze obsahovat virusy, ci co?

• Sponzor fóra
  • tak čo kočky idete navrhovať? 🙂

• čafte kočky hlásim sa z kancelárie a mamča z domu 😃

• caff rici, ako ide den?

• riči riči 😃
    dorob prácu a šmitec domov 😎 😃
    bell IP

• gabi jop jop 🙂

• bell: deň frčí ani nevnímam
    gabča: jasne

• 😃 😃
    sharin, evik ako vam ide planovanie? 🙂

• mne zatial nijako, ale rada by som videli Adine vytvory, ak by to bolo mozne. Co Adi?! 😉

• Aďka?? podelíš sa s nami?

• no uz mam hotove dve verzie, idem ich pridat do albumu... cakam konstruktivnu kritiku 🙂

• jasaaan 😉

• ja sa teda rada pozriem..kritizovat nebudem.. 🙂

• Sponzor fóra
  • ja som za druhuuuuu 🙂

• ja sa tiez pripajam k druhej verzii..z prvej mam trosku pocit chaosu

• ako ta biela skrinka je biela preto neni moznost prefarbenia... a nabytok som pouzila rozmerovo taky aky mam 🙂 i ked ta stvorcekova kniznica by sa mi veeeeelmi lubila... ale to bude az v dome... tu by som to uz nenapratala

jo a dakujem 🙂

a neni blbe ze budem sediet chrbtom k oknu?

• keby si sedela tvarou tak si chrbtom k drahemu... či nie?

• ak mas zaluzie..alebo co..lebo slnko na monitore je hrozne..

• ano... blbe je ze tato zadna izba je tak strasne prtava... obdivujem tych co si sem daju spalnu... nevychadza ani len priestor okolo postele a uz vobec nie na nocne stoliky... a co neznasam najviac je to, ze som mimo diania domu ked robim... tv len pocuvam, nevidim nan...

• vio: mam cervenu roletku 😃 ale povodne ked tu nebola tak som mala nalepeny papier podla toho ako islo slnko 😃

• hehe..a tak co, dako kazdy zacina, nie?.-))
    obaja vedla seba sa nezmestite co? tak ze stoly k stene..

• evik, presne ako píšeš.. začiatky v byvaní su krasne lebo su vždy skromne a čo nasleduje potom si človek viac váži 😉

• ved to to! a my sa celkom tesime, ze to , co urobime robime vlastnymi rukami..aspon mame na koho potom nadavat 😃

• sharin a preco nedas tie skrine ku dveram a zo stolov neurobis take ucko popod okno plus okolo stien a kresla do stredu chrbtom k sebe?

• lebo chceli byt tvarou k sbe, tak pisala

• tak tecko

• bell, ta detska izba je krasna!! vesela 😵

• 🙂 idem skusit tu spalnu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém