Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
vio: vazne? tak to este mozem stromcek nechat :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som rano povedala, ze ideme nanovo zdobit..normalne sme sa zobudili do bieleho rana a tusim to prestalo az teraz..inak chumelilo , 0 stupnov, fukal vietor..nic moc na prechadzku s deckom
Odpovedať
Profilova fotka
rak uuuplne cisty rak :)))) uzavreta, nesmela, rodinne zalozena :-D :-D
Odpovedať
bell , ale že raci su velky dobračiskovia.. evik ty si ake znamenie? aj sharin? ja strelec strelenoš :-D
Odpovedať
gabi: ja som baran, ale otvaram toto znamenie, tak mam isto este vplyv od ryb...
Odpovedať
so strelcami si dobre rozumiem- aj s rakmi.. ja som vodnar..a bell celkom mi to vyslo..raka som tipovala podla volby skoly a zariadenia domacnosti (starozitnosti), byka podla zaluby v technickych veciach a DJ- ovaniu, vodnara som tipovala podla mna.
Odpovedať
Profilova fotka
ale mas pravdu vio, vela ludi mi hovori ze som taka bajna bytost taky bykorak:)))) a vodnar je aj moj stary, strelec moj brat a baran .. nepoznam osobne :)
Odpovedať
sharin, a si tvrdohlava ako sa o baranoch hovorí? evik, strelci su superne bohovský :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi ano uplne najlepsi :) tot moj brat: skuma nanotechnologie a ked si ma spravit prazenicu tak si takmer vzdy ublizi :))))
Odpovedať
gabi: ako kedy... ked ale nieco velmi velmi chcem, idem za tym...
Odpovedať
gabi, moja mama je strelec..dakedy striela ale naslepo, ale ked mieri na stred, tak nikdy nemina..je to s nou tazke:-)) Moj stary je vodnar- my sme obaja to iste. Bell- jeho byvala bola racica- teda vasa kombinacia- racica+ vodnar..moj byvalý bol býk..Najlepsie nam to funguje v tomto zlozeni, ako sme teraz :-D :-D Este aj v tom čínskom sme rovnaké- Koza. Malú mám škorpiona. No a sharin- Baran je moj otec a jeden svagor..som rada, ze nemam barana chlapa:-)) Zeny som viacere poznala baranky a vychadzali sme velmi dobre.
Odpovedať
inak moj muz je byk, takze sme doma obaja rohati.... sem-tam italiano, ale to len obcas, aby sme si spestrili to nase suuznenie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bell, s bratom by sme si asi rozumeli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sharin viem si predstavit, mati je lev a tatko skorpion ...
Odpovedať
shrain, zdrava tvrdohlavosť je dobra ;-) a podla mna na tento život aj nutna.. evik, moja mamča je byk a vidieť,že tie rohy rada používa lebo je to take male rypydielko :-N my sme s riškom dobra kombinacia - strelec + lev ... inak sranda je,že môj tatino je lev a riškova mamina je strelec :-D sme sa našli,že?
Odpovedať
no, kazdy sme sa niekedy narodili..to si asi nevyberieme..mne sa vodnar celkom paci :-) bell a kedy ma ten tvoj narodky? moj v januari a ja teraz 15.2.
Odpovedať
Profilova fotka
moj 18.2
Odpovedať
tak to sme skoro rovnako:-)) co varis dnes? co dum dal?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nevarim :) terka bude mat na obed daco od tety, stary je na obede v praci a ja som si kupila salat :)
Odpovedať
taqk to ti je dobre- sveta zit!
Odpovedať
co varit je moj kazdodenny problem.... akosi mi dochadzaju napady alebo skor nemam chut na nic... dokonca aj ked ideme do restiky za najest tak mam problem vybrat si... asi to chce daku ocistnu kuru...
Odpovedať
bell: idem trosku prehadzat domacu kancelariu... kolko cm by som mala nechat medzi stolom a stenou (tam kde sa sedi... asi tak aby som vedela odsunut stolicku, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Aasi tak :) tak aby si sa tam dobre citila
Odpovedať
dobrá rada nad zlato ;-)
Odpovedať
lebo mam dva pracovne stoly a chcem ich umiestnit tak, aby sa dali oba plnohodnotne pouzivat... lebo ich mam teraz do "L" a za tym druhym sa neda sediet, mam to len ako zvacseny moj stol, aby som mala kam ukladat sanony s kt. robim... teraz chcem aby ten druhy mohol pouzivat manzel a tiez sediet za kompom...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale to nedaj k sebe tie kresla ale opacne, akoby ste boli k sebe celami ... no neviem ci som to napisala zrozumitelne
Odpovedať
presne tak to chcem dat... len sa obavam, ze sa mi to tu nezmesti..... :-( sirka miestnosti je 2,25 a stoly maju sirku 72 a 60 ... cize z kazdej strany mi ostava dakych 46cm... to je asi malo ze?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je malo ...
Odpovedať
dokelu :( uz sa pokusam namodelovat to v ikea planneri... a nedovoli mi pridat stolicku do tak maleho priestoru... takze musim urobit asi dake Lko naopak ako mam teraz... pripadne dat stoly oproti sebe na sirku miestnosti... toto bolo na dlzku (dlzka stola bola rovnomerne s dlhsou stenou a kolmo na okno) ... v druhej moznosti by bolo okno za chrbtom jedneho z nas....
Odpovedať
Profilova fotka
toz skusaj a daj do albumu a potom ti to ohodnotim :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?