Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :) ved uvidime co sa bude dat ... ale fakt je ze kovana postel by sa asi do takeho moderneho interieru nehodila moc ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava co poviete na moj dnesny vytvor, robim cierno-nerezovu kuchynu (!) kombinovanu s bukom ... a usa chladnickou ...
Odpovedať
kde ste kto? uz tu- uplne ma pani cvicitelka dolamala..
Odpovedať
Profilova fotka
ja makam ... a teraz idem na kavu :)
Odpovedať
a kam? ja chrumem kalerabik a tesim sa na veceru..som hladná..bude rybka s mandlami.
Odpovedať
Profilova fotka
na balkon :)
Odpovedať
mate krytý?
Odpovedať
Profilova fotka
no ma strechu
Odpovedať
a to tam chodis ale aj fajcit potom, ci co? bo na kavu v tejto zime chodit len tak:-)))
Odpovedať
už sme tu aj my :-) konečne doma...
Odpovedať
z robotky pracanti?
Odpovedať
jo evik :-) konečne,dnes bol zase den s velkym D... 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vio, pravda na cigu tam chodim :)
Odpovedať
boli sme dnes kuk aj v geku a maju tam postele z kože aku sme si našli na nete a mame v albume :-) je taka kraaaasna!!! ale mali tam ešte jednu,no ta bola tmavo hneda a v inej farbe nerobia,ale ta bola brutalnicky krasna!!! x-) x-) bell, hodila by sa do tej spalne tmava (wenge) hneda kedže je spalna otočena na severo-zapad?
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram jedny polokom Rexa a ten komisar tam nejako opeknel prudko ... :-D
Odpovedať
bell!!! ty ty ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi vsetko sa hodi vsade, to strasne zalezi na doplnkoch - ako s bielymi doplnkami nie je problem
Odpovedať
vsak bell- aj mne sa lubi!!! hlavne v niektorých zaberoch, kde mu svietia tie zelene oci:-)) takze ty tam hulíš?? a kavickujes?? a kde je zdrava zivotosprava, ha? :-D
Odpovedať
bell, myslíš? lebo ta je naozaj super!!! fakt tak krasnu postel som ešte nevidela x-) violetka, niekedy sa proste neda inač ;-)
Odpovedať
gabi aj ty fajcis?? som tu sama nekuřačka? :-D gabi a neodfotila si tu postel?
Odpovedať
evik, ja som akciova :-D prosto ked je niekde vonku akcia,partia tak si dam... neodfotila a ani meno si nepamatame!!! sme teliatka 8-(
Odpovedať
vio: nie si sama :-) gabi: mne sa tiez jedna taka lubila v geku... nebola hned pri tych hornych schodoch, ako sa vyjde hore?
Odpovedať
no asi do toho Geka pojdem aj ja. Gabca ja som bola akciova fajciarka..kedysi daavno..ale uz mi pri pachu cigariet dviha zaludok..to od porodu..absolutne to nemozem citit. Volakedy za mladych cias som aj krabicku stiahla za noc..ale to som bola este vo forme, hehe
Odpovedať
sharin, aj ta bola super! tuto čo sme my našli bola akoby v strede predajne, bola k tomu komoda a všetko ostatne vybavenie.. evik, na VŠ som bola aj ja taka "aktívna" :-D ale teraz nechcem no partia a dane okolnosti ma vždy premôžu :-N čakám, že raz z toho vyrastiem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidite, ja som nehulila len ked som bola klokan a ked som kojila :) no a este raz asi polroka, to som mala nejaky zachvat zivotospravy - a pribrala som osem kg ...
Odpovedať
dneskaj mi stacia dva deci vina a som out! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a mam si v sobotu alebo v nedelu vziat aj skicar rovno?
Odpovedať
evik, tak to aj mne :-D bell, no vidíš a sobota či nedela? keby bola sobota bolo by naj ... to neviem,myslíš,že budeš chcieť niečo kresliť? mam ti doniesť pôdorys bytu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ten mam
Odpovedať
a niečo ine treba doniesť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?