Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin na chrbticu je fajnovy skripec, mali by ho obnovit :)
Odpovedať
bell: nechodila som cvicit kvoli chrbatu, i ked 2 roky dozadu ma tak seklo, ze musela prist zachranka a dostala som do zadku 2 inekcie... aj tak to nezabralo... a prve tri dni boli priiiiserne... a kedze sa mi to stalo pri umyvani okien, tak odvtedy som nenabrala odvahu znova ich umyt.... a pilates sme zvolili uz len z toho ze obe (ja a kamaratka) mame sedavu robotu, tak nech nas to trosku ponatahuje a zevraj sa da aj dobre vytvarovat postava... tak som zvedava...
Odpovedať
sharin- v tom wellnese maju aj tie vakuove bicykle? AK ano, tak tam chodi moja segra. pol hodinka vo vnutri stoji stovecku. to seknutie teda nezavidim- je to velka bolest.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru ja tiez musim daco zase poriesit s tym mojim zadkom ... na jesen skoncil bicykel a odvtedy som neschudla ani kg ... pocas jari a leta minus 9 ... este potrebujem tak 12 ...
Odpovedať
to co vazis sto kil ??? alebo chces byt ako mucha?
Odpovedať
vio: ano tam... my sme frcali na permanentkach... nechali sme tam za 3 mesiace isto dakych 7-8tis... ale zato tie vysledky boli fakt super... skoda, ze to neni trvale... teraz mam rovnaku cestu pred sebou :-( hlavne ze doma mam orbitrek uz vyse roka... dobry lapac prachu :-D .... a to seknutie ked spomeniem pred starsimi tak si myslia ze si vymyslam, ze mladeho cloveka take nemoze trapit... najlepsia bola moja mama.. chuda si to neuvedomila... ze a uprac si kym pride zachranka :-D :-D :-D a ono sa mi to stalo zrovna v sobotu ked som dorabala kuchynu a vsetko ostatne rozbombardovane a ja som sa horkotazko doteperila do spalne a ako-tak si lahla medzi nachystane pradlo na skladanie.... a moj muz bol dole pre nich a omylom zastavil normalnu rychlu zachranku mysliac si ze idu ku nam :-D
Odpovedať
baby nebavte sa tu o cvičení!!! lebo akonahle si to ten môj prečítal tak mi tisal pc do ruk,že na dobru temu maju :-D :-D :-D a pritom on je ten čo ma 108kg :-D :-D ale trenuje 3x do týždna a cez víkend zapas... :-N len ja som ta čo nič nerobí....
Odpovedať
Profilova fotka
nie mam 79 kg (a vysku 175) ale pre mna je akurat tak 63-65 ... to mam 38 konf a to je ok, teraz som taky tulen
Odpovedať
bell, ja som mala kedysi 75kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a teraz mas? tipujem 60
Odpovedať
pri vyške 180cm mam 62kg... ale ako ženska som stale s niečim nespokojna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj co by som dala za 62 ... ked som mala (kedysi daaaavno) 58 to som ale uz vyzerala tak dost debilne - som si pripadala ze mam velku hlavu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
idem ja spat damy ... dobru noc a dufam ze ma vezmete niekam cvicit, teda ak sa nebudete hanbit za slona :)
Odpovedať
haloo kočky :-)
Odpovedať
tak som dorazila do roboty ... ale taaaaak neskutocne sa mi da spat...
Odpovedať
sharin, aj mne... rano som sa nemohla vykotiť z postele... jedine čo ma ťahalo hore boli ranajky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby cierna v kuchyni je nejak in vsak? to je strasne skoro kazdy chce mat ciernu alebo takmer ciernu alebo aspon spolovice ciernu kuchynu ... :-D
Odpovedať
aqua: ja som strasne chcela wenge kuch.linku a aj nabytok... ale zaobstarali sme si do terajsieho bytu taky nabytok do kancelarie a odvtedy nan len zurim a nadavam... este len pretrem prach, povysavam a za polhodinku je ta skrinka taka ista! ... takze u mna to vyhral orech na celej ciare... proste hnede drevo ale nie do cierna...
Odpovedať
caute..damy vsetkych vahovych kategorií..aqua- vítam ta v klube:-)) dnes idem o tretej cvicit..kalenetika + strecing.. dnes je o nicom počo..len spat sa mi da
Odpovedať
evik, tu poletuje sneh a fuka,no dosť neprijemne... 8-(
Odpovedať
ahojte..len tak na skok,pred odchodom do prace.. prijemny den prajem,nech vam rychlo ubehne ;-)
Odpovedať
tu prsí...a v ba aj so snehom, a fuka tiez cau kati
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte gabi a aj ty vio a vy sa nechodite bicyklovat na preihradu? ved to je parada, ja som tam nechala fakt asi 9 kg za tri mesiace ... ale o to ani nejde, ale ako som si ja oddychla (psychicne)
Odpovedať
ahoj lea :) bell, ja mam teraz "lemrave" štadium :-D ale určo by som chcela niekedy čo to robiť pre telo a zdravie.. na priehradu sa chodíme hlavne prechadzať s našou trasoritkou :-) a to su dllllhe prechadzky...
Odpovedať
Profilova fotka
gabi no tak ty tomu hovoris lemrave stadium? ved to su ine nervy finisovat byt ...
Odpovedať
Profilova fotka
prosim ako sa povie po nemecky chladnicka?
Odpovedať
bell, to teda su a fakt hlavne na psychiku :-N ja to kompenzujem uplnym vypnutím v saune a na masaži ;-) chladnička = Eiskasten (to som našla na nete)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo diky, dobra vila!
Odpovedať
no gabi ty moc na ten bicykel nesadaj, vsaks a stratis!! mas postavicku ako macacia zena..super! Zuzi ja som na priehrade este ani nebola- iba na vyhliadke..ked ju postavili. A ja radsej korculujem..som neskutocne rychla:-))) aspon si tak pripadam. ozaj- uz si oslovila kamosov v nemecku na Ikeu? idem si vyfukat vlasy..hned som tu
Odpovedať
Profilova fotka
vio prave to stahujem co sa da, ale to je teda praca pre vraha, zvlast ked je to nemecky web a ja viem nemecky len tak aby som tam neumrela ... keby to bolo aspon v anglictine
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?