Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
fiha ine rozpocty. co sa mi zda byt malo je spotrebiče cez 1000 eur no neviem. ja ratam ovela viac. ked to naratam v sk tak chladnicka tych 12 tisic daka sa da zohnat. indukcia 12tis truba 9tis umyvacka 12 tis pracka 10tis mikrovlnka 5tisic kanvica par korun 500. ale zas ak nieco mate da sa to na chvilu preniest aj do domu. ja nemam nic cize ma caka vsetko nove. tiez sa mi zda ze 1000euro na dvere malo. kolko mate dveri? ja potrebujem 2 klasicke a 3 zasuchovacie a ratam okolo tych 60000 aj to neviem ci bude stacit.
Odpovedať
no tie dvere sa zdaju malo aj mne mame 9 dveri stoho 1zasuvacie a ratala som cca 3000eur ale dufam ,ze zozeniem lacnejsie.a spotrebice ratam rura-15000sk,parna lebo mikro nechcem-20000sk indukcia+hrnce20000sk umyvacka20000sk digestor 15000sk a chladnicku mam takze celkom --90000sk
Odpovedať
noo ja som mala cez indezit akciu 1000 eur ale to len na vstavnú rúrú a indkučnú dosku a ak si pamatam tak zadara bola kanvica alebo toustovač, o mi dávali v tom štúdiu kde som si robila cenovú ponuku na kuchynu
Odpovedať
no kazdy sa musi vojst do svojho rozpoctu. ja zatial neviem aky budeme mat rozpocet my takze mozno budem moct aj nieco drahsie vybrat. ale zas nejde mi o to vybrat co najdrahsie. vzdy vyberam podla toho co sa mi paci. a ak je to velmi drahe vyberam taky stred. niekde to prepisknem a kupim nieco uzasne drahe :-D :-D a potom hladam kde co kupit lacnejsie. :-D
Odpovedať
mima1 presne aj ja :-D ale celkom dobre ceny na spotrebice su v andreashope dokonca ta parna bosch je o 50%lacnejsia ako v obchode.
Odpovedať
nieco ako tie dvere... vchodove. ale dobre su :-D :-D len sme nepocitali ze zane tolko dame no. andreashop som pozerala. parna je aka? to som este nestudovala. ja stale ze sak daku obyc ze aj tak co upeciem kolace a dake mäso mi netreba daku drahu.
Odpovedať
ono asi cim budeme blizsie k cielu tak budeme aj ten rozpocet skresavat :-D :-D :-D
Odpovedať
ja chcem na pecenie tiez nejaku nie drahu tu parnu chcem namiesto mikro a na zeleninku ...
Odpovedať
asi to tak bude no. ale tak snad to nebude take zle. ja som myslel aze to bude truba ako normalna. ja by som chcela parny hrniec. to som uz omielala nedavno niekde ze to chcem. uz som aj kukala ake su.
Odpovedať
@l.s my mame 4 dveri + jedny zasuvacie a vysli na 1000EUR z Mercury,su pekne ale bohvie kolko vydrzia :-D
Odpovedať
@5ka25 hod dake foto do albumu. chcela by som vidiet :-)
Odpovedať
@mima1 velmi rada len dvere este nedorazili,ked chces pozri aktualny letak Mercury,dvere sa volaju Domino 3,cena 149/kus
Odpovedať
Článok sa načítava...
noo čo máte nového konečne začíname pracovať na podlahovom kúrení a TČ. bola by som rada keby sme sa v októbry sťahovali.
Odpovedať
ale kedže to robíme svojpomocne tak sa nám to asi nepodarí :-D ale musím si veriť už by som rada obejdnávala kuchynu a vstavanú skrinu
Odpovedať
@skaredekacatko tak mi uz mame oblozenu kupelnu aj dlazbu pri vchodovych dverach,zajtra nam zapajaju vodu do domu a elektriku,krb uz je osadeny a tento tyzden sa zacina malovat.Nejako sa to straaaasne vlecie. Ja by som sa chcela stahovat v auguste :-D
Odpovedať
@skaredekacatko tak ja ti mozem zo skusenosti povedat,ze vstavana skrina sa da zamerat az ked mas parkety,lebo inak vraj nevedia garantovat ze ti tam bude sediet,ak sa to zmeria len na betone :-( tiez som bola sklamana,lebo parkety budu koli schnutiu polozene az o 2 tyzdne...
Odpovedať
my máme vytiahnutý komín, a včera nám začali zakrývať strechu, voda je urobená, okná sú objednané a elektrikár má spísaný materiál, už ho treba len kúpiť. Omietky by sme chceli stihnúť do konca júla, dúfam, že sa nám to podarí. Potom nastupujú kúrenári, potom potery a ďalej sa uvidí. ;-)
Odpovedať
@provozni my sme na tom podobne...len strecha je hotova.........kedy planujete stahovanie?
Odpovedať
@94 plánujeme v decembri, lepšie povedané už neplánujeme, ale musíme do 15. decembra, lebo sme predali byt. Ale nechceme mať komplet hotové, stačí nám prízemie, lebo tam máme 1 izbu, obývačku, kuchyňu a sprcháč s WC, takže 1 zimu by sa to dalo vydržať. A vy kedy?
Odpovedať
to povefali aj mne stou skrinou tiež som bola sklamaná ale čo už . no mi už staviame druhý rok tak rada by som sa sťahovala ja si to plánujem ako darček na 30
Odpovedať
aj my staviame už druhý rok a v tomto roku by aj malo byť všetko hotové - vnútri už iba vymalovať a poukladať plávajúcu....dlažby už máme...teraz sa z vonku zatepluje... .ale bývať pôjdeme nie na zimu ale až na jar 2011....
Odpovedať
ja by som sa rada v tomto roku už aj sťahovala ak to bude možné :-D
Odpovedať
@provozni my by sme chceli tiez na vianoce....sme v podnajme a mame ho do decembra....dalo by sa sice dohodnut...ale my sa ponahlame radsej do noveho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my v sobotu osadzame krb, za dva tyzdne ma prist obklad do kupelne a wc, buduci tyzden zajednavame kuchynu, no a hadam aj sadrokartonari coskoro pridu robit stropy. Dvere nas vyjdu tiez asi okolo 1000 EUR, mame 5 klasickych a dvoje zasuvacie... Stahovat sa hadam budeme najneskor v novembri, ale je tam este vela prace :)
Odpovedať
iljanka 1000eur za 5dvere a 2supacie je strasne malo kde budete kupovat za taku cenu?lebo ja mam8klasickych a 1velke zasuvacie a predbezna cena co nam povedal je cca3000eur :-S
Odpovedať
Ahojte. Aj ja sa pripajam do tejto témy. Chceli by sme bývať na Vianoce 2010. V utorok nám dokončili stierky a strop - sadrokartón a od nedele sa robí kúrene a potom podlahy. Ak to pôjde všetko dobre tak dúfam, že na Vianoce sme v novom. :-)
Odpovedať
nam p=rave zavalili ze sedacka bude o 16tyzdnov ]-( no co uz pockame. Kuchyna vo vyrobe, krb pride dnes,alebo zajtra,oblozia ho sadrokartonom a mozu malovat. Uf Je tu 5 firiem a stale niekto nieco potrebuje vediet. A namiesto sedych kaliciek dosli hnede ]-( ]-( ]-( takze dalsie zdrzanie,esteze kachlickari idu na tyzden na dovcu.
Odpovedať
Profilova fotka
@l.s budeme kupovat dvere Masonite, vychadza to cca 140 eur za jedny klasicke a zasuvacie cca 200 eur(ale to este nevieme presne). Su to obycajne dvere, kasirovane, preto su asi take lacne. Ale stacia aj take (ak vyhrame loto, tak si dame z masivu :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
iljanka: kasirovane?? tie su od Masonite omnoho lacnejsie! kde to kupujete?? ved my mame predbezne vybrate asi za 180 so vsetkym od nich LAMINO!!! to je zderstvo, to neberte!!
Odpovedať
ahojte my máme už podlahové kúrenie naitahnuté už len zabetónovať dúfam, že to zvládneme do konca októbra v zime sa mi moc nechce sťahovať
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?