Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
dvere sú fakt drahé ja som s cenou spokojmá lebo aj inde to nebolo o dosť lacnejšie :-D
Odpovedať
čiže je to tu total gulaš, o všetkom a vlastne oničom poriadne 8-)
Odpovedať
gabrielo ak ti to vadi napis o com by si pisal ty?!!! a ked nechces necitaj :-)
Odpovedať
asi si to predstavuje tak, že každý deň tu niekto napíše čo dnes spravil, a či je to reálne do 2010 dokončiť, to by bolo ale asi dosť nudné
Odpovedať
gabriello - ja som zakladateľ tejto témy a píšeme tu o všetkom, čo sa týka stavby domu a dokončenia v r. 2010. Prispievajú tu všetci, ktorí plánujú nasťahovať sa do novopostaveného (resp. zrekonštruovaného) domu (bytu) v tomto roku. Napíš aj ty, v akom si stave so stavbou (vidím, že staviaš bungalow od Euroline), či sa tiež plánuješ sťahovať tohoto roku, aké máš pozitívne ale aj negatívne skúsenosti, atď. A ako ti napísala mima1, keď nechceš, tak nečítaj a neprispievaj do tejto témy. ]-(
Odpovedať
niejako to tu utíchlo píšte čo máte nové, my máme okná nahodené garážovú bránu elektriku káble naťahané objednala som podlahový polystyrén čaká sa na vodára ktorý môže až za 3 týždne a môj muž sa dal na sieťkovanie stien a ja som zohnala hlinu na zrovnanie pozemku a bager a v meste som videla nádherný rododendrom, tak si ho pôjdem kúpiť 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali mať dom dokončený koncom októbra no som zvedavá či to stihnú ... okná máme objednané .....
Odpovedať
super, aj ja som videla nadherne rododendrony ale nemame upraveny teren - cize zbytoce by som nieco sadila :-) my mame za sebou kurenie - cakame na potery a potom zacneme riesit veci vonku ako terasu, plot, teren a pod
Odpovedať
ja to tiež nemám zrovnané ale ten jeden jednoducho musím kúpiť čaká už len na 8-) mňa taký je pekný nedá mi to ale tam kde ho chcem dať sa až tak nemusí zrovnať 8-) yanka a aké máte kúrenie?
Odpovedať
Profilova fotka
rododendron máme na záhrade /na chate/ sú krásne ... aj ja plánujem že nasadíme na záhradku ale ešte sa u nás nedá ..
Odpovedať
veru sú nádherné ten jeden kúpim miesto už mám preňho, len muž musí schváliť 8-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no môj priateľ by bol úplne najsamradšej keby sme mali len trávu :-D :-D :-D ale nehrozíííí
Odpovedať
Článok sa načítava...
veru to sú chlapi ale minule ma prekvapil, lebo pred babkou spomínal skalku žeby rád vpredu tak začnem na tom pracovať, v dome sa mu aj tak nedá moc pomôcť sieťkovať mi nedá lebo to by dopadlo :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
robili sme podlahove vsade + budeme mat kachlovu pec, teraz cakame aby nam spravili potery, zhanam niekoho kto nam spravi bleskozvod za rozumnu cenu a tak pomaly ...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiež rozmýšlali či nedáme kachle ale nakoniec sme sa rozhodli pre krb dáme prieduch len v obývačke a hore v chodbe ...
Odpovedať
aj my chceme podlahovku, len nevieme načo to napojíme to sa nevieme rozhodnúť už aby sme tam boli , lebo takto len stále rátame a nič z toho :-( a krb plánujeme tiež 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
podlahovku plánujeme aj my aj hore aj dole ....ako to myslíš že nevieš načo to napojíte?
Odpovedať
no či na plyn a alebo na TČ
Odpovedať
Profilova fotka
aha no my to ideme napojiť na plyn ... ale to si každý musí zvážiť sám. na TČ bude mať napojené tinatin tu z MS
Odpovedať
to ja viem uvidíme aké ceny nám dajú podla toho sa rozhodneme ja som za TČ
Odpovedať
nam dnes nahodili oknaaaaaa aj dvereeeee :-)
Odpovedať
to máš super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som chcela my sme na čakačke :-D
Odpovedať
a dokedy musíte čakať na tie okná :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pár týždňov ... :-) :-) :-) ale príde mi to ako večnosť lebo sa na ne strašne teším
Odpovedať
aj ja som sa tešila a vyzerajú super len tie sprosté nálepky som dávala poldňa dole 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verím :-| :-| boli sme pomáhať kamoške na dome s tými nálepkami ...
Odpovedať
mne bola kamoška pomáhať sadiť tuje na pozemok a keď sme odišli domov môj muž tam ostal tak susedka mala trápne reči vraj čo mám stou kamarátkou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
my sme tiez cakali 4tyz ale uz sa mi zdalo ze je to dlho. ako dlho myslite ze by tam mohli ostat pasky? je tam napisane ze odstranit hned no ale daku dobu by tam vydrzali aby sa dali dat potom v pohode dole nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?