Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
otazocka: cenu vodneho a stocneho berieme z BVS? http://www.bvsas.sk/sk/zakaznicka-zon... alebo si to este obec nejako upravi? (kedze vodomery nahlasujeme obci) dakujem
Odpovedať
@rigg inak, stále platí, že ak niekto chce, viem usmerniť ako...viem toho asi viac ako väčšina z vás, teda myslím zákulisia celého tohto, ale už aktivitu vyvíjať nebudem, lebo ešte to tu dakoho urazí...v každom prípade, ak sa niekto toho chce chytiť, veľmi rada poskytnem informácie a cestu, ako môžete mať cestu v dohľadnom čase skolaudovanú...len musíte zabudnúť na citujem úryvok jedne obyvateľky PH2, ktorá nám ponúkla žáner scifi: začiatok citátu "Mela byste pozadovat po smluvni protistrane, aby dostala vsech svych povinnosti v ramci smlouvy. Mela byste pozadovat, aby byl vas dum predan v souladu s dohodnutymi podminkami (pokud tak dosud nebylo ucineno). A mela byste pozadovat, aby byly komunikace, k nimz mate v ramci lokality PH2 v tuto chvili stale vlastnicka prava, dokonceny a predany obci (dle smlouvy). Bez ohledu na to, zda byl na smluvni protistranu vydan navrh na konkurz nebo ne. " koniec citátu. Toto je hrozná demagógia, lebo ak sa budete upínať na developera a oháňať sa tým, nech on s tým niečo spraví, tak sa dočkáte akurát toho, že to tam skolabuje. Lebo veci sa majú tak, že kde nič nie je ani čert neberie. Developer nemá nič, čím by mohol vaše práva uspokojiť. To že máte nejaké práva a pohľadávky voči developerovi je síce vec pekná, ale nič vám to nepomôže. V tomto prípade neprebehne ani konkurz (nedostatok majetku povinného) a Suché miesto sro prestane existovať. Lenže PH2 existovať bude aj so svojimi problémami a je na vás všetkých, aby ste s tým niečo spravili. Takže, treba brať ohľad na to, že developer končí a začať riešiť to čo je. Čo ma mrzí je to, že ono to vyriešiť ide, ale ja neviem prečo mám silný pocit, že tu niektorí jedinci to riešiť nechcú. A neviem, čo by ich prinútilo rozmýšľať inak, žeby nefungujúci záchod doma? potom sa zobudia?
Odpovedať
@rigg a ešte jedna malá poznámka na tému parkujúcich áut na komunikácii a na chodníkoch v PH2. Vzhľadom k súčasnému právnemu stave je parkovanie vozidiel na komunikácii zakázané, každý môže parkovať autá len na svojom pozemku s tým, že pod pojmom svoj pozemok nemyslím spoluvlastníctvo komunikácie. všetci čo parkujú vonku, robia tak nelegálne. to len tak na okraj.... aj keď si myslím, že toto je asi ten najmenší problém....
Odpovedať
Profilova fotka
Verejne osvetlenie kedy bude svietit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,zvazujeme kupu pozemku PH III a citam,ze ste mali vselijake problemy na PHI a PHII,chcem sa pordit,ze ci sa to oplati kupovat,kedze cena je atraktivna,alebo budu s tym len problemy a stavanie mozeme odlozit na par rokov? My by sme chceli stavat na rok. Myslim,ze ci ma nevyjdu ostatne investicie este kopu penazi,citala som nieco od podzemnej a povrchovej vode.......dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia prečítaj si posledné 3 strany a pochopíš aj sama bez rád či kupovať alebo nie...
Odpovedať
@laso verejné osvetlenie bude svietiť vtedy, keď 188 spoluvlastníkov PH2 verejné osvetlenie dokončí, skolauduje a odovzdá obci.
Odpovedať
@zeronka Zdravím Vás zeronka,ja sa stále snažím nájsť niečo pozitívne vo Vašej snahe pomôcť všetkým na PHII,ale nemôžem sa zas ubrániť dojmu ,že Vaša odpoveď laso je hodne uštipačná.Veď toto vieme všetci.Ja naozaj neviem ,či Vaša snaha pomocť obyvateľom PHII je taká uprimná,alebo sa len dobre bavíte.Cez to všetko Vám prajem pekný deň Ivan3
Odpovedať
@ivan3 odpoveď je priamo úmerná realite. Zrejme laso toto nevie, keďže otázka bola položená tak ako bola. A ja sa tu fakt nebavím. A ešte pre vašu informáciu - sú tu ľudia, ktorí na rozdiel od vás chcú naozaj s tým niečo spraviť, nielen vypisovať blbosti na webe a hodnotiť iných, s tými som sa aj vďaka tomuto fóru už spojila a už sa niečo aj rieši. Len ja nemám potrebu vypisovať tu chobotiny typu - už som urobila to a to, ten ide riešiť to a to... ak všetko dobre pôjde, v dohľadom čase budete kontaktovaní ľuďmi, ktorí to chcú vyriešiť... už som im predbežne dala smer, ktorým treba ísť a stále ešte riešime podrobnosti...tak ma láskavo nehodnoťte, keďže ma nepoznáte ani neviete aká som... nie všetko ide cez net, reálny život je dakde inde.... ja tu maximálne dám odpoveď na otázku, keď sa dakdo pýta... a keďže sa pýta, predpokladám, že odpoveď nevie...a ak napíšete že "veď toto vieme všetci", tak mám právo sa domnievať, žo to vy ste uštipačný a dávate tu otázky len tak, aby reč nestála či čo.....a bohužiaľ , stále sa tu objavujú otázky typu: Prečo nesvieti osvetlenie? prečo nám obec neodhrňa sneh? prečo nám obec nevysadí stromy? prečo tu sú tieto otázky? pretože všetci viete ako to je? zrejme nie všetci až tak do podrobností vedia ako to je...nehľadajte žiadnu uštipačnosť ani nič podobné, ľudia z PH2 s ktorými som v kontakte, by vám to určite potvrdili...mne nejde o to, aby som sa tu vyžívala ako daktorí, ale ide mi o riešenie problému..
Odpovedať
@zeronka zeronka, kedze vas nepozname, hodnotime vas podla toho co pisete. Skuste dat precitat vase prispevky vasim znamym, co vam na to povedia. Niekedy mam pocit, ze to pise 10 rocne dieta, ktore sa stale uraza, lebo ho nikto neberie vazne. Mozno mate len taky sposob komunikacie a v skutocnosti ste ina, mozno.... svet je plny prekvapeni :-)
Odpovedať
@zeronka Bez urážky,čakal som na reakciu a to čo som čakal prišlo.Takže fakt sa dobre bavíte ,nemám čo viac dodať,na toto sa reagovať nedá.Prajem pekný slnečný deň,Ivan3
Odpovedať
@ivan3 ja sa opýtam inak - čo ste konkrétne vy spravili pre kolaudáciu komunikácie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zeronka :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
@ivan3 no, týmto si myslím že je jasné, kto sa tu baví a kto rieši...na konkrétnu otázku 9 smajlíkov je síce roztomilé, ale kontraproduktívne...nič v zlom, myslím že vaša pridaná hodnota ako osoby, ktorá by mohla pomôcť, je niekde okolo nuly, takže tak ako som skončila debatu s jednou osobou tu, končím ju aj s vami...mienim svoju energiu míňať iným spôsobom, nie vypisovať si blbosti, ktoré k ničomu nevedú... a ani nemám čas zabávať sa týmto spôsobom....takže do budúcna už nereagujem na vaše príspevky.... a prajem vám, aby to tí ľudia, ktorí problémy aj riešia, tak aby vám do budúcna pomohli, keďže vy to zrejme neviete...ešteže máte tak dobrých susedov, ktorým to nie je jedno....
Odpovedať
"A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zrovna včera jsem chytil dva. Jednoho na vařenou bramboru a druhého na škvarek. Mám na ně takové zařízení... Sem dám návnadu. A jak on tady šmejdí takhle kolem, tak ho najednou ta vůně praští přes nos. On zavětří a začne hledat, kudy by se k té dobrotě dostal. Vidí lávku a šup na ni. A teď on jde... Ta lávka pořád drží... A jak on dojde až sem, tak se to najednou převáží a žbluňk, už je ve vodě. A tam on plave. On trpaslík je dobrý plavec, ale nevydrží... A já mu ještě ten kbelík potřu zevnitř špekem, takže on se nemá kde chytit, pořád mu to klouže, ty ručičky se mu smekají, on už nemůže, začne volat „Pomoc!“ a teď ti ostatní se seběhnou, vylezou honem nahoru, taky tam spadnou a já jich pak ráno vytáhnu takových šest, i pět... A co s nimi potom děláte? Když je takhle chytáte. Většinou je zahazuju. Ale mám švagra a ten si je nechává na chov. Má na ně takové klícky, udělal jim tam všelijaké žebříčky a kolečka a oni na tom dovádějí. Roztomilé je to. A zpívají taky. Ale sami nechtějí. To musíte vzít klacík, udělat mu nožem špičku, a když pak toho trpaslíka tím klacíkem pícháte, tak on vám krásně zpívá..."
Odpovedať
@zeronka považujem za "blbosť",ako ste to trefne napísali ,odpovedať takým spôsobom ,aký ste predviedli ,pri odpovedi na jednoduchú otazku laso,-kedy bude svietiť osvetlenie? To bola teda naozaj blbosť ,míňať energiu na takú odpoveď ako ste dali.Prajem pekný deň Ivan3
Odpovedať
@zeronka a propo ,ja som Vás ani raz neurážal,tak neviem akým právom si to dovolujete Vy ku mne,v hodnotení mojej osoby a jej pridanej hodnoty.Aj to o niečom vypovedá
Odpovedať
@beerucha "Myslel jsem,že budu všechno jen z povzdálí sledovat a v pravou chvíli se do věci vložím a teď mi nezbývá ,než abych všechno jen z povzdálí sledoval......A víte že to taky není špatný?" :-)
Odpovedať
@slavka_g s troškou nadsádzky,problém je,kedy pravá chvíľa nastane?Nebola už? Ak ešte nebola,neprepasiem ju?Ak ju prepasiem,bude ešte nejaká?Ak nejaká bude ,tak kedy?Kto mi odpovie? Odpovie mi niekto? Tak odpovie mi už konečne niekto???
Odpovedať
@ivan3 obávam sa, že Zeronka sa nebaví, naopak, myslí to smrteľné vážne. To nám ostatným neostáva nič iné ako baviť sa. Alebo vyjsť von a užívať si krásny deň niekde medzi jarou a letom. Na to je teraz tá pravá chvíľa:) Berucha, ozaj, a ako donútime tých trpaslíkov tancovať? :)
Odpovedať
@beerucha s týmto príbehom ma vždy pobavil jeden kamoš ešte na VŠ a celkom si ma s tým pobavila aj ty...z čoho je to vlastne ...? (myslím ten príbeh ;-) )
Odpovedať
@hann Muzeme zkusit pistalku :-N Akorat, aby si pak trpaslici nerekli, ze nebudou tancovat tak, jak my budeme piskat... 8-(
Odpovedať
@porthos Nesmrtelny cesky klasik Jara Cimrman perem autoru Smoljak/Sverak - divadelni hra Dlouhy, Siroky a Kratkozraky ;-)
Odpovedať
@ivan3 Ja bych to videla, ze od nejakeho pripadneho placeni DPH je tady osvobozen nekdo uplne jiny ;-)
Odpovedať
@ Psickarom Chcem Vam dat na vedomie, ze o pravidelne hnojenie a polievanie vcera zasadenych krikov je a aj bude u nas postarane. Naozaj k tomu nepotrebujeme pomoc Vasich milacikov. Je len smutne, ze si niekto mysli, ze pod ruskom tmy nikto o nich ( majiteloch psov) nevie a ich nepozna. Opak je vsak pravdou.
Odpovedať
Profilova fotka
@art .... ano :-( Aj ja si občas nájdem kôpku pred domom v predzáhradke........ Nie sú to však kôpky od krtkov ale od trtkov, ktorí si nevedia upratať po svojich psoch. Chápem biologické potreby zvieratiek a ak sa aj takáto "nehoda" prihodí, každý normálny psíčkar by si to mal po svojom psovi odpratať. Neviem aký zmysel má venčenie psov v uzatvorenej obytnej lokalite, keď tu naokolo sú polia a príroda, kde sa môžu psy vybehať a vy....ť. To už ich majitelia môžu rovno nechať pobehovať na záhradách, ale tam im asi tie kôpky na ich vlastnom trávniku už vadia......
Odpovedať
Profilova fotka
Smetiari nevynasali posledny piatok len na PH1 alebo aj niekde inde?
Odpovedať
prepačte že vas obťažujem len mi tak napadlo nemohli by sme riešiť situaciu na panonskom haji cez ochrancu verejných prav aspon aby sme ziskaali info ako na to čo najvyhodnejšie pre outseiderov panonsky haj 2 prosím iba o poučne reakcie dík za toleranciu
Odpovedať
NEHORAZNOST : citujem co napisal pan prednosta Matula na oficialnej facebookovskej stranke Chorvatskeho Grobu v reakcii na problematiku PH2 "Vy ste si kúpili pozemok v lokalite, ktorá patrí určitému developerovi. Patrí mu aj infraštruktúra, nie obci. Tak sa dopytujte tam. Nikto vás nenútil si kupovať nehnuteľnosť na mieste, ktoré nie je doriešené a kde sú problémy." zverejnene na facebooku CHG p. Petrom Matulom dna 19.6.12 o 11.28hod. Toto snad uz komentar nepotrebuje. Mozno len tolko, ze vacsiu cast viny za tuto situaciu nesie aj samotna obec a nie my rukojemnici.
Odpovedať
Profilova fotka
@denisph asi mu už bolo velmi teplo... 8-) dnes už radšej skrátil prac. dobu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?