Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Ahojte,ako čitam tak začina mať pocit,že staré vedenie obce bolo ustretovejšie.Ako sa majú obyvatelia prihlásiť na trvalé bydlisko ,ked nám to obec neumožňuje.Ja mám pocit,že za chvílu bude na obecnom úrade toľko zamestnancov ako u nás na magistrate v Bratislave.Obec sa vôbec nezmenila len neustále čítam o rôznych akciách obce. Prečo sa nerieší doprava ráno je to neunosné to asi zamestnanci obecného úradu neriešia lebo oni nedochádzajú do BA na pracovisko. Vedenie obce by mohlo obyvateľom dať na známosť ,čo počas ich pôsobenia urobili,myslím ,že by to viacerých zaujímalo.
Odpovedať
@nevada: predchádzajúce vedenie bolo naozaj ústretovejšie, nie však k svojim občanom ale k developerom. a preto to tu takto vyzerá. pozri na obecnú stránku alebo ciernavoda.info, kde nájdeš podrobné informácie o tom, čo nové vedenie urobilo a aké má ďalšie zámery. v porovnaní s predchádzjúcim vedením je to sto a jedno. to predchádzajúce vedenie sa ani neúnuvalo informovať, veď ani nemalo o čom...
Odpovedať
Moze nam niekto poradit, kto by nam mohol posunut a narovnat plynovu skrinku, aby bola na hranici nasho pozemku sucastou oplotenia?
Odpovedať
@nevada Občania ani nemajú záujem sa prihlásiť na trvalý pobyt, veď prečo aj, keď kapacita škôlky siaha asi tak na počet detí jednej lokality a nie celej ČV. Nevraviac o tom, že asi sotva by sme pri dopravnej situácii z BA stihli dieťa z MŠ vyzdvihnúť. Mňa osobne by veľmi zaujímala výstavba základnej školy. Neviem si predstavaiť ako budem robiť niekoľko rokov svojmu dieťatu taxikára.... nie žeby som nechcela, ale predsalen, je to stres hlavne pre dieťa sedieť každý deň v aute 1,5 hod. Nemajú sa deti radšej ten čas hrať niekde na ihrisku s kamarátmi?
Odpovedať
art: skus zavolat bytservis p. Pilip ct 0905553176
Odpovedať
@martins vdaka, Bytservis nam to uz urobil, teraz je to OK.
Odpovedať
Zdravim vas susedia. Nemate niekto zvysnu zeminu, tak za 3 furiky? Zostal nam na kraji pozemku taky jarok, ktory by sme radi vyplnili -zarovnali. Moze byt aj povodna, co tu na PH2 uz bola. Dakujem.
Odpovedať
Zdravim Vas susedia, vie prosim Vas niekto identifikovat o co ide v prispevku v KRIMI novinach na JOJke z 30.9. cca zaciatok reportaze 14:58: Riesi sa tam majetok FNM a ako zabery su nasnimane domy v PH I. Neviem ci ide len o pouzitie ilustrakov alebo s tym mame nieco docinenia. :-((((Dakujem. http://krimi.joj.sk/krimi-archiv/2011...
Odpovedať
nepotrebuje niekto pomoc v domácnosti? Upratať,požehliť,pomoc v záhrade príp.aj postrážiť alebo vyzdvihnúť dieťa zo školy, škôlky?
Odpovedať
@staronova Dobrý deň. Možno by som mal záujem o pomoc v domácnosti. Upratať, požehliť. Napíšte prosím niečo o sebe. Nevediem si do domu cudzích ľudí:-) Bývam na PH2.
Odpovedať
dobry vecer, nestratil sa nahodou niekomu maly biely chlpaty psik? pobehuje nam tu uz nejaku chvilu pred domom na PH2, obojok ma, ale znamku nie...
Odpovedať
@suseda22 co je so psikom? Az teraz som uvidela Tvoj prispevok - bude to asi jednych zo Sucheho miesta. Uz raz po PH2 pobehoval, nemohla som ani vyvencit nasu fenku a tlacil sa k nam do domu a ked som ho nepustila, nariekal u nas pred dverami. Bol strasne spinavy a zanedbany, tak sme mysleli, ze je vonku uz dlhsie. Dali sme mu najest a potopm som vybavila, ze ho vezme jedno spriaznene OZ v Petrzalke - tak som ho tam odviezla, poskytla som OZ prispevok 20 EUR, tam ho ostrihali (mal dredy a zapal koze), vycistili (mal aj strasne spinave a zapalene usi) a potom mi prisla vynadat pani, ze to je ich pes a ze utiekol, a vraj no a co! Este som mala aj neprijemnosti. Tym nechcem povedat, ze clovek si nema vsimat opusteneho psa, VZDY treba zakrocit a riesit to, len tento psik by mohol byt ten zo SM a ak by som ho videla, spoznala by som ho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mala otazka pro vsechny - uz s nekym z vas po nahlaseni stavu vodomeru k 31. 7. 2011 uzavrel obecny urad smlouvu na vodne a stocne?
Odpovedať
@beerucha od odcitania vodomeru ticho..
Odpovedať
@mendosino Pocitam, ze u vsech... Ptala jsem se proto, ze uz te situaci kolem vody a kanalizace nejak prestavam definitivne rozumnet... Po dvou tydnech opetovnych problemu s kanalizaci jsem minuly tyden zavolala na Obecny urad, ze by bylo potreba s tim zase neco udelat, a pan mi trosku vyrazil dech, kdyz mi oznamil, ze ale obec s nasi kanalizaci nema nic spolecneho, ze oni to pod spravou nemaji. Dozvedela jsem se, ze to ma na starosti nejaky Hydrotech a ze si to mam vyridit s nimi. Zadny kontakt, zadne telefonni cislo, nic. Hledej smudlo. Super. Tak jsem si vyhledala Hydrotech, zavolala tam, problem jim vysvetlila, slibili, ze co nejdriv dorazi, a druhy den uz byla kanalizace zase OK. Takze Hydrotech fajn. Akorat ale nejak nechapu, proc nam chodily dlouhosahle dopisy od starostu, jak prebiraji od 1. 8. 2011 vodovod a kanalizaci na nasi lokalite atd... A od puvodniho radostneho zameru, ze podepisu s obci smlouvu na vodne a stocne co nejdrive, jak to jen bude mozne, jsem zase radostne ustoupila, protoze nevim, proc bych mela podepisovat s nekym smlouvu na neco, o co se ani nestara a kdyz je nejaky problem, musim si ho resit sama s nejakou dodavatelskou firmou. Ktere to mimochodem plati kdo? Protoze ja urcite ne...
Odpovedať
No ... z blata do kaluze! A obcan, staraj sa, ako vies!
Odpovedať
a co ste robili s fakturou od SM za vodu? Platili ste niekto?
Odpovedať
@alen10 ....nejake 3-4 furiky si kludne zober z kopy na ceste na Bazovej 72 na PH2
Odpovedať
@mel_blanc Nam nikdy zadna faktura za vodu od SM neprisla, nikdy jsme tam zadny stav vodomeru nenahlasovali, celkove jsme se se SM vubec odmitli na tema placeni vody bavit...
Odpovedať
Neviete nahodou kto dal vcera odviezt tu kopu bordelu z krizovatky na bazovej ulici, ktora blokovala prejazd do projektu Suche Miesto?
Odpovedať
Mali/mate niekto problem s kanalizacoiu? resp. s neodtekajúcim WC? Ak ano, ako to riesite? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
@gabgab My problemy mivame, ve 100% pripadu byl zatim problem ne u nas, ale v preplnene kanalizaci (nebo na precepravacce, coz ma ten samy dopad). Minuly tyden jsem to resila s tim Hydrotechem (viz. vyse), neco s tim udelali a u nas voda uz zase v pohode odteka. U vas porad ne?
Odpovedať
Zdravim, keby ste nahodou videli potulovat sa hnedeho labradora (s cervenou satkou) spolu s bielym kokroidnym psom prosim zavolajte mi na 0903 787 403. Dakujem.
Odpovedať
@havran77 Včera dopoludnia sa potulovali na PH2 na Jazmínovej ulici, ale to som ešte nemala toto číslo.
Odpovedať
este foto psikov keby ste ich videli volajte please
Odpovedať
Chcem sa velmi pekne podakovat pani co mi volala ... psikovia sa nasli :-D este raz .. dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@havran77 Nemate zac ;-)
Odpovedať
Tak pre velky uspech nasla som dnes psika, ktory neni nas.Psik sa nasiel na ceste smerom od Ciernej vody k Ivanke pri Dunaji> Psik je cierny miesanec s bielym fliacikom pod krkom je to fenka. Ak viete o niekom komu chyba dajte nam vediet je u nas. Tc 0905 137 273
Odpovedať
tak to je pekné, že sa nachádzajú psíkovia, ale my sme stretli zatúlané divé prasa, susedia tiež, v blízkosti PH1 a jazdeckého areálu, tak neviem neviem, či aj to niekomu utieklo... ale nie je to zrovna príjemný zážitok.
Odpovedať
Mili susedia!!! Pozvanka na Lampionovy sprievod je tu: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/h... Dovidenia 5.11.2011 18:00!!! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?