Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj a este ma napadlo, ze vlciak, ktory tu zvykne behat je jeden velky, ale ten tiez nie je uplne cierny. Nie je z PH II, ale z tych starsich domov, ktore su hned za byvalou administrativnou budovou. Ten si zvykne sem tam povyrazit za harajucimi fenkami a byva dost neodbytny.
Odpovedať
Vdaka vsetkym za informacie. Hapci, ja som netvrdila, ze ten pes, ktoreho som videla vcera, bol velky. Skor mensi, preto som pisala, ze mlady (videla som ho z auta). Takze to urcite bola ta fenka. A ano, mas pravdu, celkom cierna nie je, ale rozhodne je tmava. Urcite to bola ona, nie statny vlciak. Uz teda vieme, ze je z Pamstavu. Ak sa tam o nu staraju, krmia ju, ma pristresok a teraz v zime aj zateplenu budu (ale aj pohladenie), je vsetko ok. Je tak? Chapem, ze aj prebehnut sa pes musi, ale chapem aj mlade mamicky, ktore maju strach. Predsa len, pes v zastavanej oblasti by mal mat nablizku majitela... A este ak tam sam behava velky statny vlciak, to sa veru budem bat aj ja, a aj moje zvierata!
Odpovedať
@atka2 Ahoj, vic ted uz bohuzel nezjistim, jsem na vyletech. Jinak pokud jsem ja mela moznost posoudit, PamStav se o tu svou slecnu staral dobre a nikdy nijak nespokojene, smutne nebo ustarane nevypadala ;-)
Odpovedať
Vdaka beerucha. Uz sa mi poozyvali aj na IP, Pamstav sa nastastie o slecnu stara, vraj aj teraz je tam clovek, ktory im to strazi a krmi slecnu, takze plany poplach. Uz len ubezpecit mamicky, ze psia slecna sa musi aj prebehnut, nie je tulava a co je hlavne, ze sa jej netreba bat - neublizi. :-)
Odpovedať
neviem ci to tu uz bolo, ale natrafil som na povodnu predstavu o PH2: http://www.fabrica.sk/p3.html stoji za pozretie a porovnanie s realitou dnesnych dni... alebo aj pre inspiraciu, ako by to mohlo vyzerat niekedy v buducnosti ...
Odpovedať
@mel_blanc az na ten spolocny priestor v strede zony, "skratky" medzi domami, umiestnenie domov na pozemkoch, spomalovace pri vjazde do uliciek,... tak to v podstate vyslo :-p
Odpovedať
prosim veľmi pekne psičkarov upratujte po svojom miláčikovi ja nie som ochotna po nich pred domom upratovať,každý sme si to tu všetko zaplatili tak budte taký milý upratujte inač budem nutena to riečiť aj s fotkami ma obecnom urade
Odpovedať
Ja sa tiez dovolujem pripojit k ditte1. Pred domom mame psie h... od nejakeho statneho psa (a nie je to prvykrat!). Som rozhorcena, tiez som psickar (podotykam, ze psie exkrementy po svojom psovi poctivo zbierame; pritom nas pes je malicky, takze psi exkrement velkosti pred nasim domom urcite nie je od nasho psa, ak by snad niekto argumentoval tym, ze mame psa), ale toto je nehoraznost a neucta majitela psa voci susedom! Pan majitel psa, ako tu uz niekto pisal, ak nemas sacok, zabuchaj, rada Ti jeden podam! Dakujem za pochopenie.
Odpovedať
Myslela som si, ake stastie, ze nas tie psie h...a obchadzaju...ale ako sa sneh rozopil, odhalil "krasne" prekvapenia aj pri nasom plote...a od nasho psa to isto nie je, na to si davame velky pozor aby nikomu "nekadil" pred domom a nie to este pred nasim!
Odpovedať
k teme h...o: Vie mi niekto povedat, komu na patri taky rysavy velky kocur/macka, ktory si obcasne volne spaciruje po PH1 resp. okoli ? Verim, ze macky sa tazsie strazia a ucia ako psi, ale tomu kocurovi nevadia ani ploty a spaciruje si obcasne po nasom pozemku (a urcite aj inych). To by mi ani tak nevadilo, ale vadi mi, ked si u nas na dvore robi svoje potreby !!! A to dokaze rovnako kvalitne ako stredne velky pes.
Odpovedať
ten zgúňa aj u nás na dubovej. je to veľký fešák. máme ho celkom radi. majiteľa však nepoznáme. asi bude od niekoho zo starousadlíkov na vajnorskej. vídavam ho tam pri ceste.
Odpovedať
sinad, proti macke len psa na dvore mat. Od kedy mame psa, nemam na rohozke macacie hovienka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No jasne, mas asi na mysli Garfielda. To je taky maskot PH1. Chodi aj po nasom dvore a tie odkazy, co si nachadzame na travniku budu mozno od neho. Aj ked by som to skor tipoval na mensieho psa.
Odpovedať
a ked uz mame tuto temu... je tu este taky volne pobehujuci pes mensieho zrastu, zrejme tak isto z domov pri hlavnej ceste, ktory je velmi cistotny, lebo si vzdy po velkej potrebe utre zadok....ale o plot :-) a ten plot je potom krasne zdobeny :-)
Odpovedať
to all : VERTAKOVA JANKA ma u nas postu !!!! kto ju pozna,nech ju prosim informuju.Postu si najde na Brusnicovej 5. Dakujem M.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte susedia, po vcerajsej vecernej skusenosti, opat prosim vsetkych obyvatelov aj navstevnikov, aby boli pri vstupe do PH II opatrnejsi. Mame medzi sebou pretekarov, ktori sa musia naozaj neskutocne ponahlat, ked ani v tmavej zakrute bez osvetlenia a bez chodnikov nie su schopni pribrzdit. Vcera sme vonku len tak odskakovali, netusim ci nas dotycny videl, alebo nie, ale isiel skutocne ako idiot. Neviem ci tych par sekund adrenalinu, alebo coho stoji za to, ze tam naozaj nemusi niekoho zbadat a nestastie je na svete. Ti co tam chodite autom opatrne, myslite na to aj ked ste pesi a davajte si velky pozor. Lebo zrejme nie kazdy je schopny uvazovat. Miestami mam pocit, ze naozaj nezijeme medzi normalnymi ludmi.
Odpovedať
Ja si dávam pozor, pretože v decembri ma asi 50m pred odbočkou na PHII predbehlo auto, ktoré odbočilo na PHII. A zaparkovalo pred vjazdom v prvom alebo druhom dome pri tých nedokončených radovkách - bol tam asi o 3s skôr ako ja. To auto nebola sanitka, takže neviem čo bolo také urgentné... A s malým synom sa ani neodvažujeme večer do tej tmy chodiť, pretože ak by sa niekde rozbehol, tak ho asi nájdeme až ráno. Ak vôbec...
Odpovedať
Profilova fotka
My tade chodime vecer dost casto, chodievame so psami na pole za Ceresnove, a veru mam tam strach a to zvycajne chodime skupinka 3 dospely a 2 psy. Ale naozaj si myslim, ze ked si niektori nevstupia do svedomia, tak tam skor ci neskor niekoho prejdu. My sme vcera fakt doslova odskakovali. Ten vcerajsi pretekar neodbocoval k radovkam. SPZ-ku sme nestihli pozriet, auto bolo zrejme bordove, znacku neviem.
Odpovedať
Máme veľkú prosbu - stratila sa nám mačička, má pol roka, bielo-šedo-čierno pruhovaná, čierny dlhý chvost. Na krku má obojok s naším telefónnym číslom. Zrejme nevie nájsť cestu domov. Stratila sa včera doobeda. Ak ste ju niekde zahliadli, dajte prosím vedieť - 0905719768. Ďakujeme a krásny deň.
Odpovedať
..tak už sa našla, vďaka, všímaví susedia
Odpovedať
Sousede z PH2 - mate nekdo problem s pomalejsim odtokem odpadu? WC, vana...
Odpovedať
ďakujem susedke za oznámenie EČV auta, ktoré "pokrstilo" náš plot. Ten to bohužiaľ nevydržal. Ak niekto poznáte ľudí (resp. firmu) ktorí jazdia na bielom Fiate s EČV - GA 471BX, že ďakujeme a že ich videli dvaja svedkovia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte susedia z PH1, chcem sa spytat, ci nemate v poslednom case na nasom sidlisku problemy so signalom O2.
Odpovedať
Ja som sice z Triangla, ale u nas nam obcas vypadava Orange. Normalne uprostred hovoru, bez toho, ze by som sa pohybovla a o par sekund opat naskoci.
Odpovedať
nasli sa dvaja psikovia jeden krizenec nemeckeho ovciaka ma padnute uska druhy je hnedy a mensi neviete komu patria?Si naozaj dobrucky nemate niekdo zaujem im poskytnut domov?
Odpovedať
:-)
Odpovedať
@beerucha mame.uz tyzden
Odpovedať
Ahoj, beerucha i logos. Zial, aj my mame tento problem...
Odpovedať
Ahoj logos, atka2! Diky moc, ze jste se ozvali, ja uz jsem se malem nechala p. Plichtovou ukecat, ze jsme si ucpali odpad u nas doma a jala jsem se zitra volat nekoho na vycisteni... Takze nic, zavolam Plichtove, at s tim neco udelaji oni, protoze problem bude zjevne na "jejich" strane. Ona mi sice tvrdila, ze se na to byli divat a ze je to v poradku, ale predtim mi zase tvrdila, ze je potreba vycistit precerpavacku... Ale tim, ze se nikdo jiny nez ja neozyval, tak to asi splachli ze stolu... Takze jeste jednou diky a dam vedet, jak jsem poridila ;-)
Odpovedať
No, s dveloperom je celkovo problem. U nas sa nekuri v dvoch izbach z troch (mame podlahove kurenie), ale developer nema problem! Uz ma to prestava bavit! Ma este niekto podobny problem pri podlahovom vykurovani? Vie mi niekto poradit, co s tym?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?