Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim že to boli tý pani,...my sme ich tam mali 12 a zobrali len asi 2 a toto bolo na bazovej a je mi divne že by behali od domu po dom,...kde niesu travniky a hladali by palety,....pani hladali nieco ine a celkom ich zaujali aj okna alebo teda lepsie povedane co je za nimi,....až nemate palety v obycacke :D
Odpovedať
Profilova fotka
vykradli nam susedov,....dalsi kotol v prdeli,...a jaska cez terasu,...davajte si pozoz tý co byvaju i nebyvaju !!!
Odpovedať
Ma niekto zaujem vytvorit nocnu hliadku? Ak ano, prihlaste sa mi cez IP. Vdaka. Alebo mate niekto nejake ine riesenie?
Odpovedať
ja som si prave uvedomil, ze som ich vymakol na nasom pozemku a ani som o tom nevedel, kym som si dnes neprecital forum. za domom sme mali tiez palety a cez vikend si k nam nacuvala tmava fabia s pezinskou spz. prave som prechadzal cez zahradu od svokrovcov na nas pozemok, nakolko spolu susedime a az dozadu k terase si cuva tmava fabia. zdalo sa mi to podozrive, ale nevenoval som tomu az taku pozornost, lebo pomali zasa odisla. vedla nas je este nezastavany pozemok, tak som sa domnieval, ze je to mozno majitel a bol pohodlny vystupit... nakolko som mal vsak podozrenie, spz som si zapamatal a doma rychlo zapisal na blok z tesca. zufalo som ho vsak hladal a nenasiel. urcite sme ho uz vyhodili. keby som bol tusil... ]-(
Odpovedať
to ebbienka127 A ti vasi susedia tam uz byvali alebo to ukradli este z neobyvaneho domu? Je to tu problem...treba co najskor podokoncovat oplotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera pred osmou chodila po PH II policajna hliadka. Vyslovene pozerali co sa kde deje, chodili aj do tych tmavsich zakuti. Prechadzala som sa so psom, tak sme na nich stale "narazali". Tak mozno budu takto chodit castejsie......
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nie nebyvali,...ale tých už asi aj chytili tiež boli z PK
Odpovedať
Profilova fotka
PK 860 AV znova unas kradli,..... poprosila by som všetkých vas aby ste sem napisali co komu ukradli alebo kumu behali po pozemkoch,...su nahlasený na policiu ale zas 2 palety ukradli a to nieje taka hodnota,...preto by som bola rada keby ste nam dali vediet onich viac,...dakujem,.... dom: bazova 102
Odpovedať
Nekradli jen u ebbienka127, uz v kufru nejake palety a dost mozna i neco dalsiho meli. Takze u nekoho uz predtim urcite byli, ty dve palety, co vzali u nich, uz jen k tomu puvodnimu mnozstvi prihodili. Bylo to v 10:20 rano. Kdo vite o nekom, u koho se nejake palety nebo neco dalsiho v poslednich cca 10-ti dnech z pozemku ztratilo, vazne se urcite ozvete. Policajti to kvuli dvema paletam berou dost na lehkou vahu, ale kdybychom dokazali dat seznam neceho, co uz dohromady bude mit hodnotu na trestny cin (netusim, kolik je hranice na Slovensku), tak by s tim museli neco aktivne delat. Mimochodem, tentokrat to byl jen jeden chlapek a netusim, jestli ten samy, co posledne, ale pokud ano, fusy uz si oholil... Asi myslel, ze takhle ho nikdo nepozna 8-) Coz ma logiku, specialne kdyz si vezme to samy auto... :-N
Odpovedať
Ahojte! Vie mi niekto poradit? Tyka sa to hlavne asi radovkarov. V kupelni nam vlhne plafon okolo ventilatora. Cim viac je vonku chladnejsie, tym väcsia plocha je vlhka. Uz ma to poriadne hneva. Ako to mam riesit?Dakujem za rady!
Odpovedať
zanetm - je to sposobene najskor kondenzaciou vlhkosti vo vzduchu, ktory z vasej kupelne vychadza ventilacnym otvorom. Ventilacna rura vychadzajuca asi na strechu je predpokladam tepelne neizolovana, tym padom jej steny su studene a vlhkost stupajuceho tepleho vzduchu z kupelne sa na jej stenach zraza. Nepoznam detailne riesenie tohto prieduchu, vo vseobecnosti vsak pomozu 2 veci: a) mozno jednosmernou klapkou alebo dvomi klapkami (aj na konci rury) minimalizovat prudenie tepleho vzduchu v rure, b) tepelne izolovat cast rury nad urovnou strechy.
Odpovedať
Profilova fotka
No k ventilatorom. To je taka uz starsia tema. V podstate sme aj ti co sme preberali dokoncene domy, ventilatory namontovane nemali. A to z dovodu, ze ich v zime museli davat dole, kvoli tomu co tu bolo popisane, tak na dalsie domy, ich ani nemontovali. Ak ho date dole, problem s vhlnutim prestane. Jednym z rieseni (co este teda vymyslel Skrob), je ventilacnu ruru zateplit. Chceli to robit tak, ze na nu nasunut este jednu ruru s vacsim priemerom a vyplnit pur penou. Ako vsetko ostatne veci, k dorobeniu tohto uz nedoslo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
18.teho vecer policia dokumentovla dalsi pokus o vlamanie do domu na pozemku 48. Klasicky pokus zozadu cez terasu. Nastastie neuspesny, starosti s odstranovanim poskodenia páčených dveri vsak nepotesia. Dom je uz obyvany. Kdesi v predoslych prispevkoch som cital radu, ze "...rychlo dokoncit oplotenia...". Tento dom je dokonale oploteny, vlamaci mali na terase, ktora susedi prakticky s tromi radovkami, dokonale sukromie. Ach jaj. Priatelia, citam tu, ze mate zabery alebo dokonca videozaznam z bezpecnostnych kamier, kde su podozrive osoby. Prosim urcite nevahajte cokolvek, co moze pomoct pri usvedcovani tychto hazlov poskytnut policii. A ked vidite nieco podozrive, volajte hned hliadku na 158, je to zdarma. Ak sa nepostrazime sami vzajomne, policia to neurobi. Zaciatkom leta sa nam pokusal fetacky sused vlamat o bytu. Dalsi 16rocny sused o 2 poschodia vyssie vysiel na chodbu, lebo fetak udieral kladivom do pancierovych dveri, triasol sa cely vchod. Videl postavu od pol pasa niszie. Zaliezol a cakal 4 hodiny, aby to povedal otcovi. Ten mi volal na dovolenku o dalsie 3 hodiny a az o dalsie 3 hodiny na moju druhu prosbu zavolal policiu (bol som v zahranici). Proste katastrofa, nedokazem to pochopit. Verim, ze moji novi susedia su duchapritomnejsi. Lebo ja budem vzdy a stale a moj zoznam podozrivych SPZtiek za posledny polrok by mal uz aj 10 zaznamov.
Odpovedať
K nam sa vlamali už druhy krat. Myslim ale ze tu "operuje" niekolko skupin. Prvy pokus o vlamanie bol totiz typu nasilne vylomit okno ale druhy bol uz inteligentnejsi, lebo odstavili hlavny istic elektriny a cakali co sa bude diat s alarmom alebo cakali na noc kym sa vybiju baterky v alame. Preto som pre istotu pripojil dalšiu bateriu, ktora vydrzi niekolko dni, a poziadal som ZSE o uzamknutie vonkajsej elektro vlastnym zamkom.Mozno by stalo za zamyslenie nedavat si prace robit u nasich tmavych spoluobcanov aj ked je to lacna pracovna sila, lebo tito sa potom potuluju po okoli a sleduju kde co ukradnut. Dnes sme tam stretli zase nejakych sa potulovat, a aj ked zavolam hliadku policie tak im nikoto nic nedokaze.
Odpovedať
Lampionovy sprievod pre deti 2010 (neskorsi Helloween) PH I - Jaseňova 7. 11. 2010 o 17:00 Nezabudnite na lampion so svieckou plus prislusenstvo (dieta) a odvazny i strasidelne masky! Vsetci su vitani!! Pozvanka je tu: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/h...
Odpovedať
Zdravim vospolok, rad by som sa poradil s radovkarmi na PH2 (najma co maju krajne pozemky), zvazujete prosim niekto postavit garaz pred dom alebo aspon pristresok pre auto? Ake mate skusenosti s nahlasovanim na Stavebnom v Ch. Grobe? Obecne (i samostatne stojace domy) mame na PH2 stavebne ciary dost daleko od okraja pozemku, nerobia s tym problem na Stavebnom, ked chcete stavat blizsie okraju? Odpovedat mozete aj do IP. Dakujem a prajem pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
kde treba nahlasit ze sa nesvieti vonku??Alebo to budu ty zlodeji???
Odpovedať
Profilova fotka
Svetla svietia na jednej ulici.
Odpovedať
Profilova fotka
uz je to nahlasene u p.Plichtovej
Odpovedať
Profilova fotka
oprava k prispevku: Alebo to budu ti zlodeji???
Odpovedať
to all: Darujem 3 krásnych 9 - týždňových kocúrikov. Sú hravé, prítulné, zvyknuté na ľudí. Vhodné k odberu ihneď. Ak viete prosím o niekom, kto by chcel mačiatka, dajte mi prosím vedieť. Môžete aj do IP. P.S. Vzhľadom na ročné obdobie dávam do pozornosti výskyt myší v PH II.
Odpovedať
to:tony23 A potrebujes na stavbu garaze stavebne povolenie? Nie je to ako mala stavba len povinne oznamit? S tou stavebnou ciarou si ma zaskocil, cakala som ze garaz nebude treba stavat podla tej ciary na RD. Ta je totiz strasne posunuta.
Odpovedať
to: markan Ano, drobna stavba sa iba oznamuje na prislusnom stavebnom urade: http://www.chorvatskygrob.sk/ocu/tlac... "Podružná stavebná čiara je čiara ohraničujúca z uličnej strany pôdorys drobných doplnkových stavieb na pozemku (garáže, prístrešky, rampy, schodiská, atď)", ale tu som na Osadzovacej scheme PH2 nenasiel - mame zakreslenu iba stavebnu ciaru. Preto ma zaujimalo, ci uz ma niekto skusenosti, ako to beru v Ch. Grobe …
Odpovedať
viete niekto, ci developer (resp. subdodavatelia) robi vo vlastnej rezii este nejake prace na dokoncovani domov alebo vsetko zasa stoji ?
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka radoviek, tak posledne co spravili boli fasady.
Odpovedať
Pokial viem ulicna ciara je 6m, ako si postavili niektory ludia garaze na hrane pozemku naozaj netusim...
Odpovedať
to sinad: pokiaľ mám správne info, tak dokončujú 2 domy cez RJR.
Odpovedať
zdravim vsetkych, zvazujeme kupu stavebneho pozemku na suchom mieste. podla predavajucej spolocnosti je to v ramci projektu PHI. mozem Vas poprosit o informacie, ake mate skusenosti? da sa na nich spolahnut? dakujem vsetkym uz vopred za info
Odpovedať
@zelinkal jedným slovom - NEDÁ
Odpovedať
to zelinkal: skúsenosti s nimi sú horšie ako zlé....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?