Biela Voda - Bernolákovo

Býva niekto už v domoch, v projekte Biela Voda? Alebo plánuje niekto kúpu popr. už kúpil niekto dom v tomto projekte?
Odpovedať
Profilova fotka
ano
Odpovedať
@jajitko a ako sa vam byva? Ci ste teraz kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz kupili, este nebyvame
Odpovedať
@jajitko tak to budeme susedia ;-)
Odpovedať
nikto nič?? nikto tu nebýva?
Odpovedať
ja bývam. :) Býva sa nám super, s domčekom sme spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
@andy175 dokoncil vam pt invest stavbu vcas?
Odpovedať
@jajitko nie veru nedokončil... myslím, že prvý termín bol jún ale nakoniec sme sa sťahovali až v októbri...
Odpovedať
Profilova fotka
@andy175 aj ste to nejako riesili, pozadovali nejaku nahradu? nam meskaju uz 4. mesiac. a nevyzera, ze by nam to dokoncili v aprili.
Odpovedať
@jajitko my sme to neriešili, našťastie sme mali ešte kde bývať. Ale aj tak neviem, či by sa tým niečo vyriešilo, pretože keď nám právnik pozeral zmluvu, tak povedal, že je postavená dosť jednostranne...
Odpovedať
Profilova fotka
@andy175 bohuzial, velmi jednostranne, az sa cudujem ako sme mohli byt taki sprosti a isli sme do toho. no hovorili sme si, ze s nasim minulym stavebnikom sa susedia sudia dodnes, takze to mame zajedno. my mame nastastie tiez kde byvat, ale ta bezmocnost voci nim ma strasne stve. aj tak sa asi pojdem poradit s pravnikom.
Odpovedať
@jajitko no veď to... nejako dlho stavajú tie vaše domčeky. Ja som aj manželovi hovorila, že keby mi to takto dlho stavajú tak ma asi porazí... Ale tak zato čakanie budete hádam aspoň s domčekom spokojní...
Odpovedať
Článok sa načítava...
biela voda OTRAS, je to bytovka na ležato ,--uplne getto
Odpovedať
domy v Bernolakove ,katastrofa,male pozenky ,žiadne sukromie ,uplne precpate ,dobre akurat tak pre vychodniarov ktory sa tlačia do BA
Odpovedať
@trsugh @vlado7777 aj mate daku osobnu skusenost, ci su to len vase pocity? V com je tento projekt iny/horsi ako ine radovky?
Odpovedať
horsi v nicom...to je iba vladkova cista zavist ze on taky nema :-p ale aj taki musia byt..a este sa stavim, ze vladko je vychodniar, ktory sa tlaci v blave..ved ako inak..
Odpovedať
@jjimmy Aj my sme kúpili, no zatiaľ nebývame. No nás teší, že sa domy nepostavili za mesiac. Čím dlhšie stavba schne a sadá, tým lepšie. O ulicu ďalej vyrástli podobné novostavby doslova za pár týždňov, už majú aj okná. To vidím ako väčší problém.
Odpovedať
@jajitko Už bývate? S akým meškaním Vám nakoniec dokočili dom, aby ste si mohli robiť interiér? Nejako nám to na tej Bielej vode stagnuje, ale neviem z akého dôvodu... : :-S
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobry den, chcel by som ozivit tuto temu a opytat sa, ci niekto nekupil jeden z piatich domov na bielej vode, kontkretne tento na obrazku? Dovod preco sa pytam je zavedenie optiky, ktora je na krizovatke a s developerom sme sa dohodli ze v pripade ak by bol este aspon jeden zaujemca, povolil by to, ze by sa dala prec zamkova ktora je uz pri prvych dvoch domoch. taktiez by som sa dozvedel kto bude nasim susedom :). dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte tiež sme skončili v tejto lokalite :-) takže budeme susedia. Domček už máme odovzdaný a manžel maka na interiéry. Ale musím povedať že odviedli veľmi dobrú prácu zo strany developera a urobili kus roboty na ňom. Aj materiály ktoré boli použité boli z tých drahších a kvalitnejších takže naozaj sa nedá nič vytknúť. Ako píšu vyššie. Dom musí aj trošku postáť, sadnúť nie ako niektoré novostavby vyrastú za pár mesiacov a potom popukaju steny a zplesniveju omietky. Takže ak niekto plánuje ísť do tých ďalších domčekov určite odporúčam!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, bývate niekto na Lipovej ulici v tej staršej radovej výstavbe domov? Majú malé dvory, ktoré sú spojené a rozdelené pletivom. Ako sa vám tam býva? Nevadí vám hluk od detí, keď behajú po dvore? Ďakujem
Odpovedať
@ruzickaa ked sa na TOTO, presne toto pytas, tak tam ani nechod... Ani nikde, kde by sa deti mohli vyskytovat....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?