Aké je bývanie v Zohore?

Ahojte, mate prosim niekto skusenost s byvanim v Zohore? Co obcania inej pleti? nieje snimi problem? dakujem
Odpovedať
@tomas_1 nebývam v Zohore, ale myslím, že ak zvažuješ bývanie na Záhorí, tak to nie je zlá volba.Je tam vlaková stanica, čo je velké plus. Občania inej pleti sú všade, to si nevyberieš / ak teda nejdeš napr. do Plav . Štvrtka, to je iný level ;-) Zohor má svoju stanicu Obecnej polície. Kamarát tam dlho býval v bytovke, nezohnal tam pozemok, tak postavil inde, ale povie, že Zohor bol lepší.
Odpovedať
je pravda ze by som radsej isiel do Lozorna, ale pozemok v Lozorne je omnoho drahsi ako v zohore a neviem koli comu.
Odpovedať
mna by tiez zaujimalo, ako sa v zohore byva? aj mamickam s detmi?
Odpovedať
@tomas_1 nájazd na dialnicu. Áno, Lozorno je z dedín na Záhorí asi najdrahšie.
Odpovedať
poviem ti takto.. ciery biely ja mam suseda belocha, v BLAVE prosim pekne, ten inteligent chodi fajcit a fajci vyhradne v spolocnom priestore. treiska s dverami aj o 02 rano, opakujem, je to BL a biely. nemame cierneho v bytovke, no ten HUMUS co BELOCH po sebe necha a co POKRADNE, resp vyexkrementuje do vytahu, kam sa cierny hrabe na bieleho... poznam AJ AJ, a je to statisticky rovnake, svina moze byt farebna do lubovolneho odtienu... aj 100% bieleho...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravim. Ozivujem temu :-) ako sa byva v zohore? Tiez sme rodinka s detmi a zvazujeme ist do vacsieho a blizsie k prirode. Skolky a prvy stupen je v pohode alebo chodite s detmi radsej do mesta?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, obnovim temu Zohor. Byva tam niekto za kruhovym objadzom nova lokalita, ani neviem ako sa to vola ta cast? Trochu obavame dochadzku do BA, je to stale ok? Dcera musi chodit do Ba - specialna skola to je pri patronke. Muz zatial robi vo vw. A co bezna zakladna skola v Zohore pre syna ma 12 rokov? Vopred dakujem
Odpovedať
Pekny den prajem, pripajam sa aj.Tiez uvazujeme s manzelom a dcerkou nad domom v radovke v Zohore. Nenajde sa nejaka dobra dusa, ktora by nam poskytla zakladne aktualne info, ako sa tam zije (skola, skolka-dost kapacit, dostupnost do Bratislavy..)Dakujem pekne 🙂
Odpovedať
@llumka Dobry den, podarilo sa Vam nieco zistit o byvani v Zohore? My zvazujeme projekt Roviny. Nemate k tomu nejake info prosim?Dakuje krasne 🙂
Odpovedať
O samotnom projekte info nemam. Akurat co sa tyka lokality - vedz ze je to na uplne opacnom konci ako napriklad vlakova zastavka. Cize vlak je sice vyhoda, no dostat sa tma peso potrva. Pri stanici je ale parkovanie na bicykle. A tiez je to dost blizko zeleznicnej trate.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinaz20 bohuzial ziadne info
Odpovedať
@mmjoy99 dakujem pekne za info.Boli sme sa tam pozriet a je to naozaj uplny koniec dediny v kukurici😁domy su este rozostavane, tak tazko si vytvorit predstavu ako to tam bude hotove vyzerat.Samotne domy su dispozicne fajn, najma dvojdom, skoda, ze to pokazili mini zahradkami.Troska nas odraza aj pouzity material, nezdal sa nam velmi kvalitny.Ale inak Zohor je pekna dedinka s dobrym dopravnym spojenim👍
Odpovedať
Článok sa načítava...
@llumka ako som pisala nizsie nam sa zohor pacil, len ceny su privysoke.Samotna dedinka ma potencial vdaka dobremu dopravnemu spojeniu.Lekarov tych zakladnych tam tiez maju-dikonca aj zubar a tusim aj ortoped.So skolkami asi taky problem ako lokalita Hviezdoslavov a pod.nemaju, lebo sa tam nestavia tak masovo.Kebyze mam bacdi rozpocet, hned tam idem byvat alebo aj Stupava sa nam pozdavala🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň, nájde sa tu niekto, kto má podpísanú rezervačnú zmluvu na projekt Belhouse?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?