Zlá skúsenosť s Dormeo.sk - nikdy viac

Zdravím. objednali sme si z dormeo.sk matrac, firma pod koho patrí stránka je studio moderna. Matrac prišiel všetko v poriadku. Vyskúšali sme ho ale vlastnosti ktoré uvádzali neboli pravda tak sa hneď po vianociach poslal naspäť. Odoslal som balík 11.1 a vrátenie peňazí malo prebehnúť do 14 dní. Nestalo sa a prebehol prvý telefonát. Ozvú sa z reklamácií. Ozvali sa na druhý deň,preveria a vyriešia. O týždeň rovnaký scenár a takto 5x. Nemali ani na rozume vrátiť peniaze. Medzitým mi ešte pani zavolá a ponuka iný matrac ktorý majú momentálne v akcií. Tak to som myslel že už vybuchnem. Situácia sa pohla až 1.3 po tom ako som im napísal 26.2 email s tým že ak nevrátia peniaze do 5.3 tak idem na políciu a posielam podklady Markíze a Jojke. Dnes mi nabehli peniaze na účet. Takže ak chcete niečo od nich tak jedine s tým že to nebudete vracať lebo vás čaká dlhé naťahovanie a ja si od nich už nič neobjednám to je isté. Stránka patrí firme Studio Moderna s.r.o. a škoda že som si nepozrel skôr recenzie lebo nie som jediný kto čaká na peniaze.
Odpovedať
neviem, co si presne cakal od tej cesty na policiu, ale do buducna tento krok smelo vynechaj, usetris si namahu 🙂
Odpovedať
To si si kúpil ten matrac čo je zrolovaný ako IPA a nafúkne sa? Ten matrac čo výroba stojí menej ako 60€ a rúbu si nane maržu v stovkách %?
Odpovedať
Profilova fotka
@milan_ na polícii by ho otočili a čau .. 😄 sú povinní ti najneskôr do 14 dní od prijatia vráteného tovaru vystaviť dobropis alebo vrátiť peniaze požadovaným spôsobom. Toto nerieši Markíza, ani Joj... ani Polícia. Oni teraz riešia koronu a pracujúcich ľudí ktorí cestujú za prácou. Takéto prípady rieši SOI.
Odpovedať
Dormeo za to nemoze,moze za to Matovic a sucasna vlada.Nic sa neda kupit normalne ,vsetko cez internet ..topanky mi raz prisli male ,potom velke ,nohavice tesne ,ponozky bez bavlny,rybarske pruty polamane ,drezy obite,kose poskodene..a najviac korony sa rozsiruje prave cez tieto prrpravne spolocnosti..tovar ide cez x ruk , z ciny , z dovozu , vozia to ,prekladaju..ja by som prve zrusil prepravne spolocnosti fo odvolania , to by bolo normalne opatrenie , nie kadejake bubliny..pride tovar a je po bubline..
Odpovedať
@daralbajda tovar sa v regale v obchode ocitol cez arabelin prsten hned z vyroby 😀 tvrdenie ze sirenie covidu cez baliky je horsie ako v obchode kde ho pred tebou tesne mohol ochytat hoci kto, je to na zamyslenie. V jednom suhlasim, kupovat oblecenie cez net je hruza
Odpovedať
@jozefsv ale obchody okrem potravin su predsa zavrete ,ty arabela...dnes mi prisli topanky,na nete dobre oznacenie ,na fakture dobre oznacenie ,v krabici a na krabici ine oznacenie ,ani som ich neskusal ,zas naspat...dobropisy ,zasielkovna a ten dement aj s tym svatuskarom sa kameruje pred sputnikom ako v 1957..
Odpovedať
@daralbajda co si nepochopil rozdiel? Kurier ti da zasielku,mozes si ju vydenzifikovat,kludne ju nechat lezat 2 dni, ze tam nejaky virus bude je takmer nerealny. Ked ti pride nieco zle,zavolaj im a ziadaj nech ti to vymenia na ich naklady a nech si to vyzdvihnu, este som nevracal balik na svoje naklady. Na zasielkovne by som sa vykaslal.
Odpovedať
Ahoj ak hľadáš ešte matrace odporúčam matratex.sk zdravotné matrace.Je to priamo výrobca viac ako 20rokov sú na trhu.Mame od nich 4matrace na manželskej cca 7rokov a rodičia asi 9rokov👍žiadne zmeny ,spanie ako na oblaciku.
Odpovedať
@jozefsv kamarat ,zaplatis dobierku , prevezmes ,reklamujes ,zbieras fotky vypisujes , nemas cas 2 dni nieco nechat lezat , dezinfikovat , potom objednas prepravcu na vratenie , bud zaplatis a cakas na peniaze , alebo cakas na zvoz , cas plynie ..nadalej chodis v roztrhanych gatiach , vycaptanych topankach , zabijes 2 dni sprostostami a to vsetko pre toho blazna trnavskeho....fotka na nete ina ,skutocnost ina , faktura ina ....preklinam tuto yebnutu koronu....zasielkovna ,ci eshop jeden podvod , call centra obycajne obsluhuju tekly-dievcata ,co vedia len par fraz, len posielaju maily..ja musim spisat , podpisat kurierom , nafotit, mailovat ...a najlepsie ked ti pride nejaky komplet a na krabici napisane ze mas skontrolovat a do 24 hodin nahlasit ci nieco nechyba ...zoznam ziany , balenie neoriginalne ...
Odpovedať
@tinkybinky ja som už v inej téme o matracoch písal a s tou firmou z oravy veru dobrú skúsenosť nemám. Netvrdím, že sú zlý ale moja skúsenosť mi povedala nikdy!!! Ak sa človek raz a riadne sklame už bude problém si ho získať a mňa zvlášť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?