Tipy na kvalitnú manželskú posteľ

Viete mi proaim vas poradit kvalitnu manzelsku postel.. ale zas ie aby stala majland.
Odpovedať
@kika7126 Neviem, čo je podľa teba kvalitná, ale lacné a kvalitné neide veľmi dohromady. Pozri tu a vyberaj: https://postele-spalne.sk/c/_manzelsk...
Odpovedať
@kika7126, aspoň si po sebe skontrolujte čo píšete, veď je to hrôza
Odpovedať
@ vsetci vieme pisat bez chyb,ked nam vsetko kontrolujú telefónne funkcie,ale ako by to dopadlo bez toho,neviem.. @roberttom,dakujem za upozornenie. Prijemny den.
Odpovedať
@kika7126 Nemusia byť mobilné aplikácie v mobiloch na písmo ale stačí ako píše@roberttom..po sebe prečítať a opraviť...Lebo dnes už niektorý bez aplikácie nevie ani vytlačiť HDP na WC.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kriterium je matrac ten je od 200 az do astronomickych cisel... korpus nieje tak drahy, pri nom zalezi od konstrukcnej zlozitosti a vybavenia.
Odpovedať
@kika7126 vobec nevieme aku mas predstavu. treba popozerat rozne stranky a mozno nejaku najdes, ktora sa ti bude pacit a ktora bude aj cenovo prijatelna. no najviac zalezi od matracu, postel kludne zozenies aj lacnejsiu ale do matracu by som investovala, aby si si nedokazila chrbticu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
treba si stanoviť nejaký ten rozpočet, mala by si mať ako takú predstavu, či by mala byť drevená, čalúnená prípadne akej farby
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri na našu stránku www.sosnanábytok.sk alebo e-shop pekný masív.
Odpovedať
My máme od jsstolarstvo. Max spoko. Síce ceny hore ako spred 5 rokov, ale pekný masív, nerozpada sa, nevrzga. A to uz ma dve deti za sebou 😀
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi co ocakavas, co by si chcela, aka cena je pre vas taka prijatelna. My sme kupovali postel cca dva roky dozadu a vyhovuje mi stale. Na zaciatku to bola hned laska na prvy pohlad na predajniach ked sme kukali a ta laska trva dodnes. Ale ako tu uz zaznelo je podstatne aj kvalita matraca, to je taktiez polovica uspechu 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@kika7126 aj mas nejaku konkretnu predstavu? Akoby mala vyzerat?? Ci chces drevenu alebo calunenu alebo co? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
co znamena aby nestala majland? ak lacnu, tak daku drevotriesku, ktora ale nieje velmi kvalitna. ak kvalitnu, tak masiv, najlepsie dub, tie su ale drahsie ako buk alebo breza. ja mam dubovu masivnu, a nelutujem. kupovala som na vystave v NR, korpus s rostami cca 750€
Odpovedať
A aku treba vybarat, ked je podlahove vykurovanie? Musi byt na nozickach?
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla Tam je to veru o mnohom, aj o cene, aj o kvalite, aj o type postele. My kym sme nasli taku, ktora by nam sedela po vsetkych strankach, ktora by mi fakt, ze padla do oka hned tak to trvalo, ale tesim sa z nej strasne moc 😄 Mas aj s uloznym priestorom, ci nie? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ak môžem pridať niečo do diskusie... Je veľký rozdiel čo niekto považuje za " kvalitnú" posteľ... Vysvetlenie: Pracujem veľa rokov v nábytku a preto skúsim poradiť. Najdôležitejšie by malo byť aby sme spali kvalitne, zdravo . A tu nastáva prvý problém... Väčsina z vás nakupuje na základe emócií čo je prirodzené... Posteľ musí byť " najprv" pekná... Ale krása nemá často krát nič spoločné s kvalitou..!!! Najviac predávané postele sú čalúnené a práve tie sú to čo sa týka zdravého spania na to mizerne. Základom týchto postelí je drevotriesková doska (DTD), ktorá sa vyrába z drteného " odpadového, recyklovaného" dreva. To sa spája lepidlami pod tlakom a tieto dosky sa narežú podľa typu a rozmerov postelí. Ďalší proces nastáva lepením pien a látok k doskám ( proste bohužiaľ chémia). A aby toho nebolo málo každá látka, koženka má inú štruktúru, kvalitu. Časom blednú, rozpadávajú sa a bohužiaľ aj prach a roztoče sú ich súčasťou. Tak potom čo mám kúpiť si poviete..? Skúste sa zamyslieť prečo je v teraz toľko alergií a zdravotných problémov..? Aké postele používali naši rodičia a starí rodičia..., Výsledok je jasný... Ak ste boli niekde na zámku, alebo hrade, tak je každému jasné o čom tu píšem...? Sú tam masívne postele staré niekoľko storočí a sú ešte dnes funkčné....!!! Pre viac informácií mi kľudne napíšte, alebo volajte ....
Odpovedať
@daniella121 ahoj :-) mam bez ulozneho priestoru, nechcela som. chcela som aby to bolo vzdusne, a dalo sa aj pod postelou vysavat. skrin mam zatial dost ;-) tiez som mala svoju predstavu, a musela som najst presne taku postel, aku som chcela. poznam to.
Odpovedať
@jukis tak aku postel si mame kupit za rozumnu cenu , len nepis Hästen za 5 az 10k€...
Odpovedať
Profilova fotka
Je veľa kvalitných postelí...Môj názor je, že čo je z prírody je najzdravšie...To je jednoduché ak si dáte na začiatku pozor...Žiadne lepené piliny, čo najmenej čalúnenia... Tvrdý masív je asi najzdravšia cesta...Ten sa dá kúpiť od 300 - 1000 eur za posteľ... Veď sú to vcelku slušné ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
@janopopovec Kľudne mi potom zavolajte, nech vysvetlím rozdiely aj medzi nimi...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?