Starý nabytok

Ahojte,chcem sa poradiť. Máme starý nábytok po starkých,2 skrine,veľkú posteľ,sekretar. Ja by som ho rada zachovala ,doplnila ,oživila doplnkami. Manžel a sestra ho chcú vyhodiť. Aký je Váš názor,naozaj je to do koša? Prosím pošlite mi foto, ak máte zariadené takýmto nábytokom,aby sme sa rozhodli či si ho nechať alebo nie.
Odpovedať
@zuzik no vyhadzovat by som ho nevyhadzoval, ak je aj manzel proti, tak ho aspon vyskusajte ponuknut na bazosi, mozno niekoho takyto nabytok potesi.
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzera zachovalo, takze to by bola skoda vyhodit, skus ho predat, aj ked len za symbolicku cenu, niekomu to moze urobit velku radost. Ci premyslala si, ze by si si ho ty nechala?
Odpovedať
@zuzik skus na pintereste popozerat, ci nahodou nie su nejake inspiracie ako by sa dal stary nabytok ozivit. Tam toho je kopec, takze si myslim, ze aj toto tam najdes.
Odpovedať
Profilova fotka
Stary nabytok ma hodnotu, isto by som nevyhadzovala ale bud zrenovovala alebo niekomu predala/darovala.
Odpovedať
Co chces s takymito skrinami robit? My sme ich tiez mali po starkych, ale sme ich darovali za odvoz nejakej pani, co ma v tomto style dom zariadeny a ta bola stastna. Mozno by si mohla skusit aj tu do bazara to hodit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?