Spálňa stoliky komoda

Ahojte potrebujem poradiť aké nočné stoliky a tiež komodu do spálne alebo neviem čo dať vedľa postele neni tam veľa miesta
Odpovedať
co tak miesto stolikov nejaku policu nad postel?
Odpovedať
to vobec nie je zly napad. a z prietoru by to v podstate neubralo. alebo potom na mieru dat nieco spravit, ked hovoris, ze je malo miesta.
Odpovedať
@eno32 len aku neviem vôbec aj svetla asi dám preč
Odpovedať
Tu policu? To by som nespekuloval s niecom zbytocne. Normalne len nejaku hrubsiu dosku vo farbe, pripadne na to hod tapetu, aby to ladilo a mas vybavene.
Odpovedať
Tiez si myslim, ze by to tam bohate stacilo. Priestor je dost maly, tak by som tam zbytocne toho nedaval viacej, aby to este neubralo z priestoru.
Odpovedať
nejaké menšie nočné stolíky by boli fajn, ale hlavne už by som nedával tam nejaké farby, všetko biele aj komodu aj tie stolíky nech sa to nebije. Teda sa kadejaké dajú zohnať a v rôznych veľkostiach a na tú stenu klasika biela komoda z ikei by tam bola fajn.
Odpovedať
@anezka1987 dal by som tam proste len taku hrubu policu nad postel na celu dlzku postele a zospodu natahal ledkovy pasik, by si rovno mala aj svetlo.
Odpovedať
@eno32 no to je super nápad ďakujem krasne
Odpovedať
@anezka1987 za malo, rad som pomohol 😉
Odpovedať
@eno32 si robil niečo také alebo si dával spraviť? reku či myslíš proste len nejakú hrubú policu alebo niečo také premyslenejšie alebo ako to nazvať.
Odpovedať
@tomis12 len tu policu som mal na mysli. mne sa to tak viacej lubi, ked je to len take jednoduche. naco to komplikovat. vsak vies ako sa hovori, ze v jednoduchosti je krasa 😄
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sa tiez zariadovali podobnym sposobom. Ziadne zbytocne cacky macky sme so zenou doma nechceli. Nabytok je tiez rieseny tak, ze veci su vnutri v skrinkach a zbytocne nie je nic vystavene.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?