Prekrytie okna

Prosím o radu, mama potrebuje zakryť okno. Dat záclonu na šírku celého okna aj cez balkónové dvere? A ako vyriešiť záves? Hneď pred bytom je pouličná lampa. A záclonu až po zem aj keby mala prekryť radiátor? Ďakujeme🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Pred okno skratit a pred balkon po zem
Odpovedať
Dat kratku na okno, dlhu na balkonove dvere, Zaves by som nedavala, vsak ma zaluzie, nech ich na noc sklopi ak jej svetlo vadi. Aspon nebude tolko tepla unikat https://svetzaclon.sk/?1978,drizzle-z...
Odpovedať
suhlas, aj moji rodicia to tak maju riesene, kratka pred okno a dlha pred balkon a je to 🙂 alebo zaves jeden a dlhy az po zem.
Odpovedať
nevidím dôvod, že prečo by musela byť záclona rovnakej dĺžky všade. spraviť, tak ako píšu. akurát neviem, že či tá dlhá záclona na balkónové dvere je praktické riešenie.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som dala zaclonu az po zem, hladku, tenku, bez vzoru, myslim, ze tenucka zaclona nemoze vadit ani radiatoru. a zavesit ju dostatocne od okna, aby nelezela na radiatore. a zaves len na lavu stranu, tiez nejaky lahsi, lebo zatemnovacie naozaj drzia teplo, len na dekoraciu, na zatienenie su tam zaluzie. pri zavese sa mozete odviazat s farbarmi pripadne vzormi, podla zariadenia miestnosti
Odpovedať
Profilova fotka
je to v pohode aj s dlhou zaclonou, ved ju len odhrnies a tiez tenka zaclona nemyslim ze dvakrat skodi aj radiatoru, keby je to hruby zaves nepoviem.
Odpovedať
a chcete vyslovene take nieco ako su zaclony alebo zavesy? nejake rolety alebo tak?
Odpovedať
@natalka_goralka ja som zrušil všetko stačia vnútorné žalúzie a to bola niekedy moda záclony i závesy na celú stenu
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to ale teraz uz sa stretavam aj s takym, ze ludia maju len zaluzie a nic ine.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?