Menu Forum

Posteľ z masívu s nosnosťou nad 100 kg

12. jún 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
bobulka34
Registrovala sa 25. septembra 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
bobulka34
Registrovala sa 25. septembra 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa.
 neviete mi poradit, chcem kupit drevenu postel - najlepsie borovica rozkladaciu, este lepsie vysuvaciu s bocnym celkom kvoly stene. Neviete mi poradit v okoli ba obchod alebo vyrobcu. Chcela by som nieco v cene do 300 eur. dakujem
1. apr 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vankusik29
4
Registrovala sa 11. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 257 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vankusik29
4
Registrovala sa 11. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 257 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
 Nie som odbornik, ale do 300 eur asi nekupis. A keby si aj kupila, tak si este pripocitaj rost a matrac.
1. apr 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
esmee
Registrovala sa 26. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 33 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
esmee
Registrovala sa 26. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 33 príspevkov.
 napr ja som nasla na stranke ekonabytok postele zo smreku a buku za 10 000Sk, neviem sice, aka je to kvalita. A bobulka34 pise, ze chce borovicu- to je lacnejsie, tak akurat dneska som na nete videla borovicove za 6-7 tisic. Ja tiez prave hladam spalnu a je to fakt problem, najst taku podla mojich predstav a este aj v dostupnej cene. Nakoniec si asi dame vyrobit.
1. apr 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
Registroval sa 1. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 13 príspevkov a 3 albumy. Kosice, okres Košice.
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
Registroval sa 1. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 13 príspevkov a 3 albumy. Kosice, okres Košice.
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
 Do 300 eur masiv + vyklapaci velmi nekupis. My sme postel hladali veeelmi dlho, nakoniec sme nasli postel s rostami - 500 eur (dub). Ale rosty na tom boli dost drahe, jeden vysiel na 100 eur, lebo sa vyklapaju bocne pomocou pneumatickych piestov-pekne pomaly, nie je to take trhane vyklapanie s pruzinami. Cela postel je dost masivna a po zmontovani pevna a nevrzga.
1. apr 2011 o 13:11  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katyl
1
Registrovala sa 1. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 215 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
katyl
1
Registrovala sa 1. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 215 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
 borovica, smrek maju tusim makke drevo, neviem ako je to s nosnostou emoticon
skor by som isla do materialov ako dub, to je lepsia kvalita na kazdodenne spanie emoticon
@penguin38 daj tip na taku postel, please
1. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
 Postel sa vola Nova. Jej take sestry su Kora a Vera, ale na internete je tazko najst o nich info. V pripade zaujmu mozem poslat link, resp. obr. internou postou
1. apr 2011 o 14:17  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mokuska
Registrovala sa 22. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 315 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mokuska
Registrovala sa 22. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 315 príspevkov.
 milá bOBULKA ak chceš poriadnu posteľ tak stav na kvalitu a kup si masív z buku,je síce drahší ale drevená postel ti vydrží.Deťom som kúpila smrekovú ale buková ktorú mam ja je lepšia.Priprav si okolo 800euro ak chceš posteľ kvalitnú,ja som si ju dala urobiť u stolára lebo v obchode nemajú ani kvalitné ani tak vysoké ako som ja potrebovala kôli klbom. Držím palce pri výbere.
6. apr 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiwi9
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
kiwi9
1
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Trnava.
 skus firmu rovder - znami si dali postel robit u nich, masiv buk - kamos ma nad 110 kg cistej vahy emoticon a pochvaluju si.
7. apr 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vivere
70
Registrovala sa 3. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
vivere
70
Registrovala sa 3. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov.
 @penguin38 ale nova ani kora nie su z masivu. je to obycajna drevotrieska, nie je to ani MDF-ka. po kupe citit lepidlom, alebo co to tam pouzili, dobry tyzden to smrdelo. mimochodom vyraba ich ziliska firma tribyt. ja mam koru a nikdy, nikdy v zivote by som ju uz nekupila. jedine, co je na nej dobre, je pekny dekor javoru a uz spominane vyklapacie rosty s plynovymi piestami, tie su fakt velkou vyhodou, kedze mam na tom tazke latexove matrace, celkom ulahcuju otvaranie. inak vrzga ako diva, len co na nu sadnem. nehovoriac o tom, ked sa moja polovicka v spanku obracia, takmer vzdy sa zobudim, lebo sa rozhybe cela postel. a to mame kazdy svoj matrac.
@bobulka34 po tychto skusenostiach ti odporucam naozaj dobre zvazit, ci kupis lacny sunt a budes lutovat, alebo radsej priplatis za kvalitny bukovy ci drahsi dubovy masiv a budes mat pokoj.
7. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
endaebi
Registrovala sa 21. januára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
endaebi
Registrovala sa 21. januára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @penguin38 Prosím ťa, od koho ste kupovali posteľ? Alebo ste mali vyrobenú na mieru?
11. jún 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
penguin38 (35 r.)
4
  • Prestavujem byt
    Kosice, okres Košice
 Tu je link priamo na vyrobcu: http://www.tribyt.sk/PDF/Spalne_Nora_Kora_Vera.pdf.
Prispevok nadomnou vivere hovori, ze uz by taku nekupila a ze smrdela a vrzga. Kazdy mame asi vlastnu skusenost.
Ja by som zase inu postel ako NOVA nekupil, nam nic nesmrdelo a po 5 rokoch nic nevrzga.
12. jún 2014 o 13:33  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sosnanabytok
Nábytok z masívu
PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Martin
6
fotoportrét
fotoportrét
sosnanabytok
Nábytok z masívu
PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Martin
6
 Pozri náš fotoblog.Je tam pohovka akú hľadáš.
12. jún 2014 o 13:33  •  www.sosnanabytok  • Odpovedz  •  Páči sa mi to