Menu Forum

Posteľ z masívu 200 x 200

7. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
dievcatko2011
Registrovala sa 15. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 16 priateľov. Vrútky, okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
dievcatko2011
Registrovala sa 15. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 16 priateľov. Vrútky, okres Martin.
 Viete o nejakej akcii na postele z masivu v rozmeroch 200x200?
23. feb 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simi510
Registrovala sa 1. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
simi510
Registrovala sa 1. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahoj, masivne postele za normalne ceny maju vo firme wet tec v ba. ochota a pristup nic moc (mam pocit, ze to "riadi" majitelova frajerka), ale dobra kvalita posteli. akcie maju skoro stale. ci by ti vedeli zabezpecit aj rozmer 200x200, to uz neviem.
24. feb 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
superinterier1
superinterier s.r.o.
Frantisek Petrydes PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Bratislava
7

“Dobrý deň, Chcem sa Vám všetkým pekne poďakovať, za to, že ste sa zapojili do našej súťaže o 2 matrace. Víťazom sa stáva pani alebo slečna descarada1982. Týmto jej srdečne gratulujeme a pozývame ju do našej predajne v OC RETRO, kde si môže výhru vyzdvihnúť. Pripravujeme pre Vás ďalšie súťaže o ktorých Vás budeme informovať na tomto portáli. Petrýdes”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
superinterier1
superinterier s.r.o.
Frantisek Petrydes PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Bratislava
7

“Dobrý deň, Chcem sa Vám všetkým pekne poďakovať, za to, že ste sa zapojili do našej súťaže o 2 matrace. Víťazom sa stáva pani alebo slečna descarada1982. Týmto jej srdečne gratulujeme a pozývame ju do našej predajne v OC RETRO, kde si môže výhru vyzdvihnúť. Pripravujeme pre Vás ďalšie súťaže o ktorých Vás budeme informovať na tomto portáli. Petrýdes”
(Pred 3 rokmi)

kuk u nas na stranke.
mame rozne druhy a aj morenie poskytujeme.
mame 3 vyrobcov v predaji.
predajna v OC Retro Ruzinov
28. feb 2014 o 14:52  •  www.superinterier.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
bibi78
7
Registrovala sa 10. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 446 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
bibi78
7
Registrovala sa 10. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 446 príspevkov. Má 5 priateľov.
 My mame 200x220 z JMP postele: Casto tam mavaju akcie, aj my sme tak vystihli, myslim 20% zlava. Z ceny masivu je to celkom slusne usetrenie.
4. mar 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jenisobolic
Registroval sa 7. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
jenisobolic
Registroval sa 7. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Nitra.
 no postel dub buk je ok, zalezi vsak aka cena a aka kvalita,,hlavne hrubka skarovky,.ň
7. mar 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
27. mar 2014 o 06:30 • janabencova
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. mar 2014 o 13:50 • maroppo
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. mar 2014 o 14:15 • maroppo
27. mar 2014 o 14:58 • maroppo