Posteľ Santola - výrobca a skúsenosti

Ahojte :) Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s posteľou Santola. Ponúkajú ju na internete rôzni predajcovia (nábytok Hroš, Tempo kondela, novanabytok), neviem sa dopátrať kto ju vyrába, ani z akého materiálu... stojí 320 eur...Asi to nič moc nebude, či?
Odpovedať
Nemusi byt zla, len v tej cene, je asi obycajna latka, urcite nie teflonova, takze bude narocna na udrzbu. Ked hladas calunenu postel v takej cenovej relacii, ja by som ti skor odporucila popozerat sa po kozenkovych posteliach, napr. We-tec robi postele kvalitne a aj lacnejsie. Skus pozriet, taku postel utres a mas pokoj a zas tak namahana kozenka na posteli nie je, takze sa nemusis bat olupovania ako to byvalo bezne na sedackach.
Odpovedať
@katarina004 Dalsie pekne postele: Matrachello, Materasso,...
Odpovedať
@klara321 dakujem ti veľmi pekne aj za názor a aj za odkaz..idem kuknúť :)
Odpovedať
@katarina004 doloz 300e a kup si drevenu postel masivnu a k tomu kvalitne matrace nie taketo gyce ved spis kazdy den tak na tom sakra zalezi kde sa zlozis tie calunene su plne prachu a iného alergického sajratu ani zadarmo bleeee
Odpovedať
@majsterdreva Tie calunene maju tiez kostru z masivu, aspon tie kvalitne a v spalni vytvoria luxusnu atmosferu. Ale tomu chlapi asi nerozumeju. Kozene a kozenkove plne prachu nie su.
Odpovedať
@majsterdreva matrace máme kvalitné svoje, tie sa dajú dať do tejto postele..v tomto prípade ide len o rám postele.
Odpovedať
@klara321 viem z coho sa robia take postele koza kozenka latka to je jedno calunena postel je totalne co sa zdravého spanku tyka nevhodna a zivotnost ani nehovoriac no proste peniaze do komina a ten kozeny luxus to si robis srandy devatdesiate roky tu uz boli
Odpovedať
@majsterdreva To nie su ziadne davetdesiate roky. V 5 hviezdickovych hoteloch su len velke springbox postele s obrovskymi calunenymi celami a posobi to uzasne luxusne. Momentalne su take postele velmi v kurze. Proste tomu nerozumies....
Odpovedať
@majsterdreva zivotnost? Asi si na ziadnej este nelezal ;-)
Odpovedať
@klara321 skor ty tomu nerozumies a postele v tych tvojich hoteloch nie su na par noci tam nespis pol zivota tam ide o ine nez o kvalitu spanku a ty sa asi tiez nechavas oblbovat katalógom vies co je trend to je sposob ako kazde dva roky nutit nove a nove aby si kupila a svoje vyhodila takze si in lebo zdravie podiehla trendom kokos jaky banger p.s. tebe je skoda nieco radit nevidis do toho pozeras na obal ale v poho tvoje love
Odpovedať
@klara321 Tak iste... tú kostru z dreva by som chcel vidieť, korpus sú piliny a.k.a. drevotrieska obalená molitanom a látkou. Jediné drevo, čo korpus pri lepších výrobcoch obsahuje sú bukové výztuhy v rohoch a niekedy aj pozdĺžne. Celkový obsah dreva 0,1% z celej postele
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@katarina004 Dobry den, pre aku postel ste sa nakoniec rozhodli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@klara321 Tá firma o ktorej píšete nie - je výrobca... Vozí tovar z Ázie cez Nemeckú firmu a dáva si vyrábať postele v malých firmách...
Odpovedať
Profilova fotka
@klara321 Robím s nábytkom vyše ,20 rokov a ešte som nevidel drevotrieskovú čalúnenú posteľ s masívnou kostrou....Zase ste ma niečo naučili...😁😁😁
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?