Posteľ 200 x 200 cm

2. sep 2014130

Kde kúpim posteľ 200 x 200 cm? Najlepšie bielu a jednoduchú...vďaka!

• @astor73  200 x 180 nestačí?

• chcelo by to asi blizsie specifikovat ,vobec nieje problem z rozmerom,z mojej skusenosti vam vedia skoro vsade vyhoviet.

cena ,je rozdiel ci 100 alebo 1000
    material ,biela moze byt aj koza ,dokonca aj jednoducha

• mne sa podarilo kupit z topsedacky.sk
    otazka je aky je rozpocet... tuto nie su lacne postele ale obcas je akcia, obcas sa da dohodnut....

• Sponzor fóra
  • posteľ nebude problém, nadľahčene sa dá povedať, že ju zbúchaš aj s doskami z baumaxu 😃 ale čo madrac? mňa práve toto odradilo... kde zohnať kvalitný madrac 100x100? jedine na zákazku, ale tie "lacnejšie" zákazkové sú horšie ako drahšie pásovo vyrábané a tie "drahšie" zákazkové sú zase moc drahé, že by som sa na nich bála aj spať 😞

• @ohen10 ...veď od nich mi prišla...v predajni mi predali kožu, domov prišla koženka a nakoniec poťah nesedí - je malý...tak neviem ako zajtra dopadnem...

• @polystyren  nie, doteraz sme mali 160 cm, lebo je málo miesta v byte, teraz do domu chcem 200 cm - ´dobehnúť zmeškané´...hi

• @astor73  No lebo 180 bežne zoženieš za lacný peniaz.

• v usa king bed

• @astor73  Jednoducha biela napr. tu http://www.domnabytkuonline.sk/elegantna-manzelska-postel-s-calunenim/d-78087/ (google vyhodi vela).

My sme dali 180x200, podla mna je velka az az, a jednoduchsie sa kupuju napr. matrace, potahy a pod.

• @ivka_bv ...tiež ste kupovali od nich?

• @astor73  Nie, len som tam mrkla na biele postele 200x200 - toto mi napr. vyhodilo. Len som chcela napisat nasu skusenost, lebo pozeram, ze tych 200x200, a este v bielom, za normalnu cenu ozaj nie je vela.

Este postreh k tej velkosti postele - pokial ste s manzelom zadobre, zvycajne aj tak bude 1/2 velkej postele volna 😉

• @ivka_bv ďakujem, si zlatá, vypadá dobre! ...no veď, ten cestuje po celej posteli...dokonca keď sám spal na veľkej manželskej posteli spadol...

• Borovica,biely olej, dá sa aj 200 x 200.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Výroba nábytku na mieru.
    Výroba postelí a nábytku zo 100% masívu, kartáčovanie dreva.
    Články od našich partnerov
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Klasicky nadčasová kúpeľňa
    Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
    Archív článkov od partnerov