Pomoc s riešením spálne

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte 🙂 kuchyňu mám skoro doriešenú, ešte by som potrebovala od vás poradiť čo so spálňou. Potrebujem tam dostať skrine aspoň 300cm ideálne viac (môžu byť aj dve s polovičnou veľkosťou), posteľ 180x200 (veľkosť matraca), dva nočné stolíky (malé stačia), miesto pre malý televízor, robotický vysávač a do budúcnosti prípadne postieľku. Ja som pár rozvrhnutí priestoru urobila, ale ten čo sa mi najviac pozdáva má skrine na vonkajšej severnej stene, čo sa mi nezdá ako dobrý nápad, aby to za ňou nevlhlo. Skrine aj posteľ ideálne na nožičkách alebo dobre odvetrané kvôli podlahovému kúreniu. A ešte by som bola vďačná za radu ako rozvrhnúť vnútorný priestor skrine, či viac vešania alebi políc (plus chcem 4 zásuvky veľké 75 cm určite, v prípade menších viac). Pripájam fotky návrhov.
Odpovedať
@venusa915 čierne stolíky to nie je dobré, na tom bude vidieť hneď prach, keby sa ti podarilo vo farbe dreva jak je na skrini, tak by to bolo perfektné 😉
Odpovedať
@venusa915 dala by som biele, čierne určite nie. A nie koli prachu, ale preto, ze to uz by bolo asi prekombinovane. Bielymi nic nepokazis. @bigmar ja mam skoro čierne stolíky a ja som práveže rada, ze vidno prach, lebo ja mam hned plny nos, ked je viac prachu a takto je to dobrý indikátor, ci uz treba upratať. 😁
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa priklanam k tomu drevenemu vzhladu. nech to aj k sebe pasuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigmar farba dreva bohužiaľ nejde, stolíky v tomto drevodekore som nenašla resp nie také čo by boli dosť vysoké a štýlom sedeli a nestáli majland
Odpovedať
Profilova fotka
Ale stavím teda na bielu a sivú
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?