Plysovy koberec biely

Prosim Vas ma niekto skusenost s kobercom z plysu, farba biela? Aka je udrzba, co by ste poradili pri vybere a ake mate skusenosti? Prebehne po nom aj roboticky vysavac bez problemov? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Bielej by som sa vyhol, mali sme sivy, ale momentalne je zrolovany 😄 Lebo vysavacu robil velky problem a chceme ho dat vycistit lebo mam pocit, ze nan je aj klasicky vysavac kratky. Nas roboticky na nom zastal a koniec ani za pana dalej 😄
Odpovedať
no tak toto najlepsia volba nebude, hlavne kvoli farbe. nechces byt otrokom pri neustalom cisteni? rozhodne by som si vybrala inu farbu. a otazocka, v akej miestnosti by mal byt ten koberec
Odpovedať
Na bielom budeš mat do pol roka vychodenu špinavú diaľnicu, nech by si dávala akokoľvek pozor
Odpovedať
@majka45 fuuha, biely koberec? tak to si dost odvazna, na tom ti bude vsetko vidiet a po case budes z toho riadne nestastna, lebo ti ta spina nepojde ani poriadne dole. mali sme kedysi koberec v kombinacii s bielou a po case vyzeral hrozne.
Odpovedať
Bielej sa vyhni, bude biely len chvíľu a budeš mať stále na neho nervy že nie je čistý
Odpovedať
@majka45 roboticky vysavac pobeha, to by nebol az taky problem ale az tak dokladne ti ho nepovysava. a taktiez by som odporucila sa bielej vyhnut, ak nechces byt prilis rychlo sediva 😄 😄
Odpovedať
Úplne v pohode biely, my mame dokonca v detskej izbe už 5 rok krémovy, síce nie plyšový ale uzlikovy , s vycistenim v dnešnej dobe už nie je problém, take prípravky sú, že všetko dajú dole. Vôbec sa toho neboj.
Odpovedať
Profilova fotka
Biely je pekny, ale mozno tak prvy mesiac, potom uz nie, cochvila bude z neho smotanovy, radsej chod do nejakej inej farby, na ktorej nebude ani nic vidiet 😉
Odpovedať
Ano pri tej bielej ma to tiez napadlo, len som chcela nieco svetle k posteli a ina farba mi tam nesedi...mam drevenu postel
Odpovedať
@majka45 ešte stále to môžeš ladiť k tomu drevu/vankúšom na posteli a bude to v pohode 🙂
Odpovedať
@majka45 Mne prave v spalni pride ako najidealnejsie miesto na taky koberec. Moc sa po nom chodit nebude, v spalni sa prasi asi tak najmenej (lebo je tam najmenej pohybu). Ja by som ho tam spokojne dala.
Odpovedať
ked to bude takto spalna, tak by tam mohol ist, je to fakt miesto, kde sa moc nechodi a nema sa tam ani moc co stat - vyliatie alebo tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?