Objednávali ste cez raj-matracov.sk? Aké máte skúsenosti?

Ahojte poradte oplati sa objednat od nich matrac zatial som sa nedopatrala kto ich vyraba,mate niekto TEREZA VISCO MATRAC S LENIVOU PENOU cena je celkom fajn len aka bude kvalita,dakujem
Odpovedať
Ahoj ja som Teraz objednal Tak uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som pred dvoma týždňami od nich brala, matrace mám skvelé, že som spokojná a prišli mi rýchlo :)
Odpovedať
Môžem potvrdiť, z tej stránky majú matrace už 4 známy, všetci sú naozaj veľmi spokojný ... Ja mám momentálne tiež objednané Atlanta Visco Plus alebo ako sa volaju ... Za tu cenu, nemáš šancu zohnať lepšie, majú perfektné parametre ... A teda naozaj sa mi nikto ešte nesťažoval ... Dodanie ale mávajú naozaj tých cca 14 prac dní (pokial nie je uvedené inak) a teda ked odpočítaš výkendy, môže to byť aj 3 týždne ... Na druhú stranu, doprava zdarma, a väčšinou pribalia aj nejaký vankúš zdarma ... Ale ako hovorím, cena bezkonkurenčná ...
Odpovedať
ja som objednala matrace teraz zo stranky zdravotnematrace.sk maju dobre referencie, slovenske a ceske vyrobky, tak uvidime. a tiez maju dobre ceny a dodanie je zdarma do 10 dni. robia aj atipicke tvary a na mieru. a anatomicky vankus zdarma ku kazdemu matracu.
Odpovedať
...to si objednávate madrace bez skúšania?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Priateľkin nick: Chcel by som prispieť do diskusie k firme raj matracov. Jednanie bolo v pohode aj dovoz deň pre štedrým dňom, ale s kvalitou nie som spokojný. Kúpil som matrac Andrea COOL a už asi po 3- týždňoch sa začal prepadávať stredný molitan. Sú to 3 mesiace a už som ho musel otočiť. Neviem ako je to s inými druhmi, ale tento je nekvalitný!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
...ja som reklamoval tvrdost , po asi hodinovej konzultacií sme si vybrali tvrde matrace , prisli makke, musel som zaplatit opat nove matrace a trpnut ci mi poslu peniaze za tie prve, pretoze obal dosiel poskodeny...isiel spolu so zablatenym rotavatorom v kurierskej dodavke , nastastie som si to odfotil,peniaze chvala bohu dosli ,ale s novych povodne tvrdych matracou je po roku totalne blato,z najtvrdsich matracov je smiklavka pre moju dcerku ,lebo ked si lahne vedla mna hned sa zosmikne ku mne, ABSOLUTNE NEODPORUCAM!!! ...nehovriac otom ze prvy mesiac smrdeli lepidlom ako v obuvnickej dielni
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Znova otvorím tému už nik nemá skúsenosti ? Chystám sa tiež kupovať odtiaľ.
Odpovedať
Chcela by som poradiť chceme si objednať s partnerom matrace z tejto stránky lenže sa neviem rozhodnúť ci kúpiť alebo nie kedže recenzie su aj dobre aj zle môžete mi niekto poradiť ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ma niekto ztejto stranky matrace? spokojnost?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ja nakupujem už len zo stránky https://www.ja-a-matrac.sk/matrace-20.... Spokojnosť nadovšetko, kvalitovo sú super riadne. Odporúčam všetkymi desiatimi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prosim Vas, ste s matracmi z rajmayracov spokojji aj po dlhsom case? Dakujem
Odpovedať
@jufka nie je dolezite od koho kupis, ale aky kupis. Tie iste madrace predavaju rozne stranky. Zvycajne byva uvedeny aj vyrobca. My sme od nich brali vlani, madrace dosli v poriadku, cena +/- rovnaka ako v inych obchodoch, dodavka do troch dni. Kupovali sme partnersku sadu 1+1 jeden tvrdsi, jeden maksi rovnaky typ, co byva niekedy problem aj rosty. Madrace sluzia k maximalnej spokojnosti, aj rosty.
Odpovedať
my sme kupovali matrace Jitka, mame ich uz asi 4 roky, sme s nimi spokojni..a nevidno prelezanie ako ine co sme po 3mesiacoch museli reklamovat.teraz ideme kupovat ale rozmerovo lepsie..a tiez rozmyslame ci vybrat tie iste..alebo ja este spekulujem s nejakou lenovou penou kvoli lezeniu na boku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
S matracmi vôbec niesom spokojný kupoval som 2ks matracov jeden je v celku Ok zatiaľ... druhý došiel poškodený zóny nedržia spolu. Marac sa rozpadáva Jadro je ok a od nebo sa odliepajú ďalšie zóny ležanie na matraci je nepríjemný najlepšie sa leží v strede boky sú úplne mäkké tak že na matraci sa leží ako na nijakom valci len sa v noci neotočiť pretože mam strach že sadnem z postele. Spánok 0 bodov NEODPORÚČAM rajmatracov.sk Šmejd
Odpovedať
dobre vam tu harasi ze ceske a slovenske vyrobky!!ved vsetko tahaju z Polska preto je niekedy dodacia lehota 3tyzdne!!!slovenska web adresa,slovenske cisla,sidlia na svk,vsetky obiednavky riesia z ceska a odosiela sa z ceska,onicom,smejdy!!ja som radsej nasetril a kupil dormeo!!!!nieje nad ten matrac,uz nikdy viac raj matracov!!!!kupil som 2ks a onicom,reklamacia neexistuje!!
Odpovedať
My mame Jelinek cz a velka spokojnosť,už druhé ja ale najskór kuk v obchode a potom obj.cez internet.
Odpovedať
@marcel009 asi si zly vybral. Ja mam uz viac ako rok ten svoj a uplne v pohode. Lezi sa na nom paradne, neprelezal sa @nokia777 myslis, ze by si Poliaci dali tu robotu a prisivali stitok Mada in Czech republic? Dokonca som sa dopatrala aj firme, ktora ho vyrobila. A dodacia lehota bola 48 hodin. Cele Dormeo je ako Zepter, preplatis za bezny vyrobok s dobrou reklamou, v cene mas hlavne tu reklamu co na teba vyskakuje aj z chladnicky... No a po takych 7, najneskor po 10 rokoch by si mal aj go uzasne dormeo vysmarit z hygienickych dovodov. Ci chces po zvysok zivota spavat na prepotenom madraci plnom roztocov a pliesni?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Pozor kvalita je naozaj zlá. Máme od nich 4 matrace tie z doby ešte pred 2 rokov sú ok ale následne sme objednali také isté no už je to ako popisujú aj ostatní. Matrace sa prepadávajú, Zony sú poodliepane a v strede vidno struny. Ak spojite matrace tak do stredu medzi matrace kludne vopcháte celú nohu. Do budúcna radšej priplatiť. Samozrejme reklamácia neuznaná ....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
na matrac stále čakám už 6 týždňov, namiesto deklarovaných 4 týždňov, zľavu poskytnúť na neskoro dodaný matrac nechcú...ak sa ho teda dožijem.. celé zle
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Mam tiez matrace od nich a presne je to smejd za pol roka su prelezane a prilepene casti sa odlepili a smyka sa to presne ako na smykacke . Teraz ich mam na reklamacii a mam velmi zly pocit ze dopadnem tak zemi to neuznaju .Pocul som ze sef je riadny hulvat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?