Nábytok Mirek - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
má tu niekto skúsenosti s týmto nábytkom? konkrétne by som chcel asi toto http://www.nabytokmirek.sk/cz/moderny...
Odpovedať
my mame jedalensky stol - ten je celkom OK ale stolicky su ani nie po roku dost rozhegane najhorsie natom je ze sa to neda niejakym sposobom dotiahnut - design je super - o tom ani slovo len s kvalitou su natom horsie .... to ze je to skoro vsetko z Polska mi nevadi - ved co dneska nie je ???
Odpovedať
@marekrv aky stôl a stoličky máš?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tíež mam od ních manželskú postel asi 7 až 8 rokov rozmer 180 X 200.Zatial je veĺmi zachovala, sme spokojný.Nič nevrzga ani nie je rozheganá.Bol som si ju zobrat osobne.Keď som ju skladal, zistil som, že mi chýba noha pod stred postele, aby sa neprehybali rošty.Neviem, či som ju tam zabudol, alebo mi ju zabudli pribalit.Vyriešil som to tak, ze mi stolar odrezal kus hranola, ktorý som tal vlozil a prisroboval.inak veĺká spokojnosť.
Odpovedať
@similsk máš tu posteľ z toho odkazu čo som sem dal ja?
Odpovedať
Profilova fotka
@satfun ja mam inú, postel je na nozičkách.
Odpovedať
@marekrv ktore stolicky ste kupili?
Odpovedať
@prvosienka5 prosim ta,ktore stolicky ste vybrali?
Odpovedať
@marekrv áno,stoličky máme tiež od nich rozhegané a nedá sa to opraviť, ostatné drží.
Odpovedať
Profilova fotka
@toox To je dovoz z Ázie na kovovom ráme kde sú v plastových púzdrach uložené samotné lamely. Drevo je masívne, ale konštrukcia slabá a matrac z nej sa v kuse šmýka ak nie je výšší ako 20 cm..!
Odpovedať
@hoblinka13 ahoj, vybrali sme si tento jedalensky set u nich. velmi sa nam pacil aj stol aj stolicky, tak sme to vsetko spolu zobrali a bolo to aj za lepsiu cenu ako samostatne vyberat ;-) :-) (foto je len ilustracna z ich stranky)
Odpovedať
Profilova fotka
Velmi pekny stol. On je aj nejak osetreny alebo je to surovy masiv?
Odpovedať
Ahojte, mne prišla jedalenska stolička York sivá. Objednala som prvú na skúšku , lebo som trochu opatrná pri nakupovaní cez internet. Je krásna , kvalitne spracovaná . Ešte lepšia ako na obrázku . Doobjednavam ďalšie k masívnemu stolu. Komunikácia s p. JM bola na jednotku. Ani som nečakala take rýchle odpovede, keďže sme komunikovali iba cez mail . Pani na telefóne tiež veľmi profesionálna , rovnako ako vodič ( to je dnes ozaj rarita). Ja som bola nadmieru spokojná . V dnešnej dobe sú všetci stolári veľmi vyťažení , preto ma potešila tato ponuka a aj keď z druhej strany republiky , predsa som to skúsila a neoľutovala som. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@mi_k_ro zdravím..presne nad touto posteľou od Mireka premýšlame, ako ste s ňou spokojní po rokoch?
Odpovedať
@lenkuliak myslim ze my mame tuto postel uz 8 rok. Davali sme si vyssie nohy aby sa pohodlnejsie na nu sadalo a nebol s tym ziadny problem a ani za priplatok to nebolo. Este o niekolko cm by som aj dvihla lebo nie vsetky krabice sa mi tam zmestia. Jedine co ma rozculuje je stredova noha do ktorej ked buchnem s nejakou krabicou tak spadne. Nocne stoliky by som uz asi nebrala. Horna plocha ma take ryhy a dost sa tam usadza prach. Tiez mi tam chybaju dvierka.
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik ďakujem za reakciu..hlavne ma zaujímalo, či stále pevne drží, nevrzga.. stolíky neplánujeme..stredová noha by sa nedala prišrobovať?
Odpovedať
@lenkuliak nevrzga ale mozno bude potrebne po case podotahovat srubky. A ta stredova noha je myslim na kolik asi by sa aj dala prisrubovat ale sme to neriesili
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
moja skúsenosť s firmou Nábytok Mirek - jednoznačne pozitívna. Do nového domu sme chceli niečo pekné, prírodné drevo a hlavne niečo kvalitné čo by odolalo aj nájazdu našich detí. V predajni nás informovali o produktoch o možnostiach čo s čím kombinovať a hlavne ako sa o to starať aby aj časom bol ten nábytok ako nový. máme od nich zariadenú komplet kuchyňu ( stôl Golem a stoličky Jana) a obývačku . sú to už 4 roky a naozaj ten nábytok vyzerá ako keby ho včera doviezli. Nehovorím, že keď nám nábytok priviezli tak som ho hneď mohla používať. Stačilo len namontovať úchytky. Čo sa mi pri iných nábytkoch nestalo a musela som to skladať ako lego ( to bolo hrozné) no pri tomto masívnom nábytku to nehrozilo. teraz prešiel istý čas a ja už špekulujem, že vymením aj spálňu. Majú teraz krásnu kolekciu Denver, už sa na ňu veľmi teším.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez dobra skusenost, nabytok od nich mam asi 3 roky. doviezli v monte, pekne zabalene. Ked budem stavat dalsi dom, tak asi oni :).
Odpovedať
Nábytok Mirek určite odporúčam nie len z vlastnej skúsenosti, ale v podstate celej mojej rodiny. pred troma rokmi som si ako novinku objednala stôl otawa https://www.nabytokmirek.sk/dubovy-st... zo začiatku som sa bála lebo predsa nákup nábytku cez internet ... ale čítala som na firmu dobré referencie tak som to skúsila a musím povedať, že super. stôl mi priniesli až domov. Šoféri boli veľmi milý a fakt profesionáli po vybalení som bola veľmi milo prekvapená lebo doska bola ešte krajšia ako na fotke. hneď pri návšteve moja švagriná híkala, že aký je pekný, potom prišla svokra tak to tiež nešetrila chválou. najväčšie prekvapenie bolo, keď som k nim prišla na návštevu (asi pol roka na to) tak mali taký istý stôl od Mireka. vraj tiež obdivovali ten nábytok, ale že báli sa objednávať cez internet, nakoniec vraj keď to videli u nás tak, že už neváhali a hneď objednali tiež. takže jednoznačne Nábytok Mirek odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@anezka_bradnanova tak toto je pre mňa zaujímavé, ešte som nepočul, že by niekto mal s nimi takúto skúsenosť, len pozitívne ohlasy som na nich počul 🙂
Odpovedať
Vážený team Nábytok Mirek, chcem sa vám naozaj poďakovať za vašu spoluprácu a ochotu. aj napriek tomu, že ste ma varovali, že tovar možno do Vianoc nestihne prísť, bola som veľmi milo prekvapená keď ste mi zavolali a povedali, že môj nábytok je už skladom. mala som trošku obavu, ale naozaj 23.12 mi prišla komplet Vigo zostava do chodby. som z nej nadšená a aj moji odičia ju veľmi pochavľujú. je to presne ako ste písali nadčasové a moderné 🙂 ďakujem ešte raz. za mňa odporúčanie všetkými desiatimi.
Odpovedať
@klarakvakova reklama jak vysita :-D
Odpovedať
Mame postel a spokojnost. Dodrzany termin, doprava... Akurat nespravia ziadne upravy, mozno len ak by sa mesiac mali nudit bez zakazky.
Odpovedať
Mám drevený stôl. Objednali sme väčší rozmer (160cm), avšak dodaný bol menší rozmer (140cm). Reklamácia vybavená bez problémov a stôl vymenený v priebehu pár dní.
Odpovedať
Veľa pozitivnych reakcii, profil vytvoreny bud v ten deň,resp.deň predtým... dôveryhodné 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@jano66 Ja som tiez kupoval na základe pozitývnych hodnotení, a prišlo sklamanie. Po 1 použití zostali na stope stoly od oleja, ktorý sme sa snažili hneď utrieť, ale ten sa enormne rýchlo vpil do dreva ktoré je údajne natreté kvalitným olejom. Nezostáva nám nič iné, len si ho dodatočne ošetriť. Čo sa týka dodania a komunikácie veľká spokojnosť. Dodanie do týždňa, a pani na telefóne veľmi milá.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
DUBOVÝ STÔL DO JEDÁLNE BRATISLAVA rozmer 180x90. https://www.nabytokmirek.sk/nabytok-d... Stav po rozbalení dodávky, momentálne žiadosť o reklamáciu.
Odpovedať
martinfox dajte potom prosím Vás vedieť, ako ste dopadol s reklamáciou, lebo som tiež uvažoval niektoré kusy nábytkov odtiaľ objednávať.
Odpovedať
@valhala90 25.10.2022 prevzali stôl vlastnou dopravou "na servis". Po ukončení reklamácie pridám príspevok ako bola vybavená reklamácia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?