Matrac z IKEI - MORGEDAL alebo iny do 150€

Ahojte strechaci, Ma niekto matrac z ikei, konkretne MORGEDAL? Tvrdy/stredne tvrdy, ako ste spokojni? Pripadne aky iny odporucate na zvazenie do 150€ Dakujem 🙏
Odpovedať
@sofkabarbie tiez som ho isiel kupit a nakoniec som kupil tie s pametovou penou po 200-€ a su perfektne. (tvrdy)
Odpovedať
Ahoj na som spal uz na x matracoch no najviac sa mi pozdávaju Matratex... bývale materaso
Odpovedať
@martinak15 ano ale tam sa ceny pohybuju o dost viac ci? Skoda ze sa teraz neda ist skusat 😞
Odpovedať
@martinak15 pokiaľ viem Matratex a Materasso sú 2 odlišné spoločnosti 🙂 spoločné majú to, že sú z Oravy 🙂 @sofkabarbie ak som dobre videl na stránke Ikei, ak je balený v rolke, ani ho nekupuj 🙂 My máme materasso za cca 200 € tvrdší a sme spokojní 🙂
Odpovedať
Nekupoval by som z Ikei, kedze aj iny matrac dostanes kupit tak do 200€.
Odpovedať
@sousedekovci89 aky presne mate ak sa smiem opytat, co som pozerala materasso matrace su velmi drahe @frantos ano aj iny, ale aj nejaky kvalitnejsi? daj tip prosim dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
IKEA su totalne makke. Nastastie idu vratit. Ak chces cena/vykon, tak napr. moravsky GUmotex/po novom Moravia comfort. Najdes v pohode do 150e dobry.
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste pozriet matrace Materaso. Mame a su ze uplne pohoda. Vynikajuce spanie
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie treba pozerat akcie... Aj nam sa zdali drahe ale je to fakt investicia na nezaplatenie
Odpovedať
@filip_pistovic nevies prosim ci sa daju vratit alebo ako sa daju teraz vyskusat, matrac kupovat v tejto dobre to je cele zle 😞 ale ked nie je velmi na vyber ...
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie neviem. Ved to my sme kupovali v Nitre nabytok Idea. Tam mali zo vsetkych matracov a rozne rosty ci uz pevne lamelove mila pani predavacky . nam prekladali matrace hadam 2 hodiny pokial sme vybrali. Viem ze mali aj take akcie ze merali zatazanie na matrace. Ale nakoniec sme vybrali velmi dobre
Odpovedať
@sofkabarbie máme tento: https://materasso.sk/matrac/747 v hrúbke 20 cm. spí sa mi na ňom veľmi príjemne. U rodičov mám tento: https://materasso.sk/matrac/734 na stránke síce píšu že je tvrdosť tiež 4/5 ale čo viem keď sme ho kupovali tak bol prezentovaný, že má z jednej strany tvrdosť 3/5 (stredný) a z druhej strany 4/5 (tvrdý). Ja som spával na 3/5 strane ale domov sme kupovali tvrdšie zo zdravotných dôvodov ženy. No odkedy som prešiel na tvrdší matrac, som si tak zvykol, že mi už vyhovuje tvrdší. 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sofkabarbie moj manzel ma ten MORGEDAL tvrdy a ja mam stredne tvrdy, ja som spokojna, manzel sa po 2 rokoch stazuje, ze by kupil iny, tvrdsi a ma ho uz aj taky "vylezany", ten moj vyzera ok. Asi zalezi od toho kolko ma clovek kil, lebo ked lezim na tom tvrdom mam pocit, ze som na zemi a nie na matraci.
Odpovedať
@naparapty dakujem pekne Tak viac ho ani nepozeram
Odpovedať
@sofkabarbie akýkoľvek matrac, kde sa dočítaš že je balený v rolke automaticky vyraď z výberu 🙂
Odpovedať
@sofkabarbie myslim si, ze isto aj kvalitnejsi. Neviem, mne z Ikei veci nepridu nejako extra kvalitne a viem, ze teraz ked bol naposledy black friday, tak matrace boli za dobru cenu. Sestra si dokonca kupovala matrac na polohovatelnu postel a vysiel ju do 200€. Zistim ti, kde kupovala.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?