Máte vstavané skrine od Zama interiér?

Chcem si poriešiť 2 vstavané skrine do bytíku v Trnave, obehala som si pár ponúk a celkom v pohode, teda najvýhodnejšie mi vyšla ponuka v ZAMA interiér. Poznáte to niekto? Možno nejaké postrehy, skúsenosti....neviem sa rozhodnúť, cena je pre mňa dôležitá, ale aj nejaká tá referencia a toto nepoznám. Nájde sa niekto, čo má nejaký nábytok od nich? Díky moc :D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spokojný s Komandorom, aj s cenou, ale to sme si davali len dvere, vnutro mame starsie skrine, len sme zvesili dvierka.
Odpovedať
Profilova fotka
@miriska26 my sme od nich riesili pred 3 rokmi vstavane skrine do spalne, cena bola primerana... kvalita a ustretovost tiez, myslim, ze dokonca aj termin sedel, nie som si ista, ale mam pocit, ze dokonca sa ohlasili skor na montaz ako bol povodne planovany termin, co nam vyhovovalo... dodatocne som si min. rok dala dorobit ku skriniam nastenne skrinky... bol to robene na mieru... neviem porovnat cenu, nakolko som vtedy uz nepatrala po inych firmach, bola som s nimi spokojna hned pri prvej zakazke , tak som si dala aj tieto skrinky dorobit u nich, spokojnost, odporucam. :)
Odpovedať
my máme tiež.... kvalita výborná, prístup super, presne dodržané termíny.... odporúčam.... :-)
Odpovedať
Aj my máme od nich dve skrine. Bola som spokojná aj s kvalitou a tiež s cenou. Teraz majú nejaké nové výrobné linky, takže by to malo byť ešte lepšie. Termíny sedeli a dohody tiež platili. Spokojnosť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Obnovujem starsiu temu, mate niekto aktualne info? S cim ste to porovnavali? Je to lepsie / horsie ako napr od Kasna Interier? Ponuku od Zama mam, len neviem ci hladat dalej alebo nie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?