Máte skúsenosti s matracmi od firmy Materasso?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Máte niekto skúsenosti s matracom od Materasso - Sultán Latex Extra Lux ?
Odpovedať
1
2
@danapraha no matrac Biogreen T4 kedže je z obidvoch strán z pamäťovej peny,patrí celkovo k mäkším matracom a určite nieje vhodný pre 100kg muža,čiže matrac je dobrý ale predávajúci bol neschopný správne poradiť...
Odpovedať
Podívejte se na parametry k této matraci T4, co uvádí sám výrobce Materasso. Proto jsme se ji rozhodli koupit. Kdybychom věděli, že je takto nekvalitní, nevzali bychom si ji. je škoda, že se takto chovají ke kupujícím. Podotýkám, že nejsem člověk, který by stále reklamoval věci :-( , jako to dělají jiní . @dominika6
Odpovedať
@danapraha ja ho mám doma už 6rok,ale manžel má tiež 110kg a má samozrejme iný typ,len máme výškovo rovnaké... matrac sa nekupuje podľa kg ale podľa tvrdosti,samozrejme je uvedená tvrdosť do cca 140kg a ja mám 55kg,to nezanmená že je vhodný aj pre 110 g chlapa,ale kolko max. znesie záťaž... len chcem povedať že chybu urobil predavač,nie výrobca...:-)
Odpovedať
no nevím..., asi máme smůlu, nedá se nic dělat. Příště koupíme jinde a budeme se předtím řídit zkušenostmi ostatních. Byli jsme opravdu ubezpečeni, že tato matrace je vhodná i pro muže... ;-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Mayrac viscogreen nema nik??a na akom matraci spavate tvrdsej makksej strane??
Odpovedať
@rado220 ahoj ja mám viscogreen a spávam na tej tvrdšej strane :) zatiaľ som veľmi spokojná, vôbec sa mi nevyležal, skôr sa mi prispôsobil .
Odpovedať
@rado220 my to mame tak ze ja spim na makksej casti a manzel na tvrdsej..takto nam to vyhovuje
Odpovedať
Ahoj, zkušenosti s touto firmou nemám, ale my kupovali nedávno na http://panmatraci.cz/ a musím říct, že jsme byli velice spokojení. Poradili nám při výběru a máme doma matrace přesně podle našich představ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máme skúsenosť s matracmi Meditec, nedám na ne dopustiť. U rodičov ich máme 7 rokov (medipur), žiadne preležaniny objednali sme si ich aj s manželom, spí sa na nich super a aj dodanie a komunikácia perfektná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Dobry den.Ma niekto skusenosti s matracom materasso lavender flex? Dakujem za info
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
po odskusani v oc retro sme zakupili matrac materasso hydrolatex biogreen. velka nespokojnost nakolkonam dosli tvrde matrace uplne ine ako skusany na predajni. s reklamaciou som neuspela a bez mojej ziadosti a komunikacii dali matrac vymakcit... aby som mala pocit ze mi vysli v ustrety. vymakcenie minimalne a s povodnym kusom manzela uz vobec nesedia velkostne. rozdiel 2 cm. ak planujte zakupit tento typ ratajte s tym, ze je tvrdy. za mna neodporucam
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?