Madrac - dvojdielny alebo vcelku

Prosim poradte ake mate na manzelskej posteli madrace manzel je za jeden ja za dva...
Odpovedať
Dva. Ľahšia manipulácia a môžete si vybrať matrac každý podľa svojej potreby.
Odpovedať
@20nikuska2 Na byte sme mali jeden vcelku, tvrdost vyhovujuca viac manzelke. Manzelka ale citila kazdy moj pohyb v noci. Ja mam tvrdy spanok, ja som necitil nic, ale zase tvrdost mi nevyhovovala. Teraz mame kazdy svoj, a kazdy ma inu tvrdost. A sme spoko obaja. A medzeru vobec neevidujem.
Odpovedať
Jednoznačne dva. My napríklad s mužom máme váhový rozdiel 50 kg a pre mňa to bolo vždy maximálne nepohodlné spanie, doslova má k nemu skotúľavalo 😂 výhodu v dvoch vidím aj v manipulácii a že poťah z matraca vyperiem aj doma v práčke
Odpovedať
jeden a nikdy inak. aj plachtu musim mat nasponovanu tiptop, kazda mikroskopicka nerovnost ma rusi a velakrat boli. princezna na hrasku je proti mne trapna amaterka @zuzcek1988 s tym som nikdy problem nemala (ale ok, mam pracku na 8kg, mozno je to aj tym)
Odpovedať
@taskataska určite to bude práčkou. Ja do mojej dám akurát poťah z jedného matraca
Odpovedať
@20nikuska2 Záleží možno aj od typu a rozmeru matraca. Máme 2ks GREENGEL Lavender 200/100/23 od Materasso a priznám že posteľné plachty mením ja pretože váha tohto matraca je na moju príliš. Netvrdím že by to nezvládla ale je to dosť. Ak by bol v celku tak ho nedvihnem ani ja 🙂 Nikdy sme nechceli v celku hlavne kvôli tomu že je cítiť pohyb partnera a aj pre lepšiu manipuláciu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dvojdielny, mali sme aj jeden, no matrac treba otacat aby nebol neprelezany, po prve sa s nim zle manipulovalo a po druhe jedna cast - mazelova bola viac vylezana. Ked kupite 2 tak jeden mozete vymenit skor ako druhy. Zalezi od vahy cloveka
Odpovedať
My máme jeden veľký 160x200. Do budúcna, keď budeme mať už svoj dom, opäť si kúpime jeden matrac. Máme problém sa vyspať kdekoľvek v hoteloch na dovolenke, pretože nám obom vadí medzera medzi nami. Sme zvyknutí spať pri sebe, čo pri dvoch matracoch nie je možné, pretože je vždy jeden z nás v medzere. Pri pretáčaní matracu mi pomôže vždy manžel. Rodičia majú 2 matrace a taktiež mame pri pretáčaní pomáham ja alebo tato, čiže manipulácia aj s dvomi nemusí byť len taká jednoduchá... Ak nemáte s manželom veľký váhový rozdiel, tak jeden môže byť pre vás pohodlnejší.
Odpovedať
@taskataska plachtu máme tiež jednu , no madrace 2, lahko sa nasunie ked sa zvdvihnú spolu s posteľou je výklopná každá zvlášť
Odpovedať
To tu nie je nikto ako ja, co potrebuje mat v tej medzere vopchanu nohu, inak nezaspi? 🤔😂😅😁 A súhlasím so všetkými ostatnými argumentmi za dva matrace, co tu uz odzneli.
Odpovedať
Poteším ťa, tiež to tak mám. A keď nie v tej medzere, tak ju musím mať ale že echt zamotanú do paplóna. Divné úchylky máme.
Odpovedať
@akvi to musíš spať na chrbte ihned by som chrápal, nohu strednú do inej diery, ale úchylka to nie je
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?