Kvalitné periny a obliečky za dobrú cenu

Profilova fotka
Ahojte...prosím vás o radu...kde kúpiť obliečky a periny tiež, aby boli cenovo vyhodné a ešte aj dobré??? :-) potrebujem ich veľmi veľa do jednej prevádzky a záleží mi na kvalite ale samozrejme aj cena je dôležitá...poraďte...ďakujeeem...všetkým... ;-)
Odpovedať
https://horecatextil.sk/category/hote... https://www.vypredajobliecok.sk/hotel...
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 dakujeeem
Odpovedať
@zita19 mas prosim skusenost? Pozdavaju sa mi, len ci bude kvalita dobra :)
Odpovedať
@tinkavvv my sme kupovali bavlnene hotelove obliecky ako svadobny dar. Obdarovana sa nestazovala, ze by sa to raz dva rozpadlo. A este tie hotelove su podla mna vymyslene na caste pranie, takze mali by dost vydrzat. Uz neviem kde sme kupovali, ale nevesta chcela biely damasek a ten som zohnala len v hotelovom prevedeni a este aj cena sa mi videla velmi prijemna. Co chodim po slovenskych hoteloch po dovolenkach, ak pouzivaju biele bavlnene postelne, tak nevidam, ze by bolo nejake zodrate co sa o kadejakom farebnom v sukromnych chatach nie vzdy da povedat. A ked uz sme na drate, tak plachty vyberaj klasicke tkane, viac vydrzia ako napinacie a aj vyzeraju luxusnejsie. Proste taka postel ma taky ten smrnc, ze host je u nas vitany a venujeme mu pozornost
Odpovedať
@tinkavvv este som sa raz vratila na Horeca stranku. Udavaju Gramáž : 170 g/m2 co je velmi solidny material
Odpovedať
@zita19 je pravdou, že tie, čo sú kategorizované jak hotelové, tak znesú viac. Známi majú apartmán v Tatrách, najskôr kupovali len také, čo prišli, že za fajn cenu, kadejaké z akcií a už po pár praniach leteli do koša, lebo aj kvalita, aj farba sa stratila. Napokon začali kupovať klasické biele hotelové a teraz si ich nevedia vynachváliť, aj my keď tam ideme tak na tých obliečkach absolútne nebadať, že jak dlho sa už používajú, koľko rázy sú prané ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ano taka gramaz znesie vela, kedysi som vyberala obliecky podla toho aky mali vzor, ako vyzeralo, esteze som s vekom aj rozum dostala a uvedomila som si, ze je kvalita dolezitejsia :-)
Odpovedať
@jullike presne, mali by vela vydrzat a este by mali byt prijemne pritulne. Vsetko ostatne je podruzne
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kaem1986 Ale no tak .... zase tá reklama? To ťa ešte baví s tými zľavovými kupónmi? Máš za to nejaké provízie? Nahlasujem ťa adminovi, že zase spamuješ fóra. Na porada.sk by som ťa vyrazil sám.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za rady...asi pojdem do klasickych hotelovych obliecok...aj ked pri tych damaskovych bielych som si vsimla ze pranie je asi len na 40-tke...hm?
Odpovedať
Ahojte, tak toto zaujíma aj mňa, takisto potrebujem väčšie množstvo paplónov aj obliečok, pozdávajú sa mi aj tie biele, mám také doma, ale neviem, ako ich prať, sú také zošedivené, nie sú pekné biele, a to ich nemám dlho. Viete poradiť, aký prostriedok používať, aby obliečky boli stále pekné biele?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@powerpoint Ako ich peries? Respektive aky prasok pouzivas? Mne sa osvedcil na biele perwoll na biele pradlo, na ten nedam dopustit, skusala som predtym kadeco, ale ako si ty pisala, ze pradlo casom ostalo take zasedivene take skarede :-)
Odpovedať
Áno, skúšala som hádam všetky prostriedky na biele prádlo, periem to na 60 stupňoch, skúšala som aj kadejaké "babské recepty" - ocot, sódu, ale nie sú pekné biele, takisto to platí aj pri bavlnených utierkach na riady, aj tie sú také zošedivené a už teda neviem, akým zázrakom ich vyprať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojki..my kupujeme obličky len z lidla .kvalita je veľmi dobrá a príjemná..
Odpovedať
@powerpoint hod do pracky jednu uplne najobycajnejsiu tabletku do umyvacky, aspon 60 stupnov a najdlhsi program aky mas, pusti aj zaprata spina
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@zita19 A nemôže to obliečky poškodiť?
Odpovedať
@jankaterova nie, neperiem s tym zakazdym, ale raz za cas dam
Odpovedať
@zita19 Pustí aj "špinu zažratú"??? :-D :-D
Odpovedať
@technik007 podla toko akeho chcrakteru je. Ked je uplne bezcharakterna, tak nie
Odpovedať
@zita19 @technik007 😄 Vy ma zakaždým viete pobaviť, keď sa dostanem k vašim slovným hračkám 😉
Odpovedať
@betka8880,@zita ..a ""o tom potom "ide...tomu špinavému harakterovi o špinu :-D :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@moonville Mozno by bolo fajn sa zaregistrovat ako profesional 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Čo pre teba znamená dobrá cena? Ja rada bytový textil nakupujem na Goldea
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?