Farba stien v spálni k hnedej posteli a dlažbe

Prosím vás ako by ste poradili vymaľovať spálňu ked máme hnedú posteľ a ja dlažbu .... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@magdula176 bud nechať biele, alebo ak chcete farbu tak nejakú bezovu ako máte prehoz
Odpovedať
@ajka_k aj ja som tak rozmýšľa ze niečo len béžovej farby.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@magdula176 ja preferujem biele steny (praktické pri uspineni, možnosť meniť doplnky a pod.) , no je to samozrejme vec vkusu. Ak chcete farbu, tak urcite niečo jemne. Farby ako zelena, žltá a pod. sú pre mna nevkusné. No hovorím, že je na každom ako si vymaluje 😊
Odpovedať
Tiez ma napadlo ze bezovu, ale...postel hneda, prehoz hnedy, zaves hnedy, podlaha hneda...myslim ze aj steny hnede aj ked bleducke by boli uz moc. Mozno obraz, dva nad postel, alebo inu nastennu dekoraciu
Odpovedať
Nebála by som sa jemnuckej zelenej
Odpovedať
Mne by sa tam hodila aj tapeta🙂 bud na celu stenu za postelou alebo len nejake pasy...
Odpovedať
Mne by sa tam hodil benatsky stuk, bolo by to trocha ozivenie🙂najlepsie nejaky luxury, ze to ma taky metalicky efekt, su rozne krasne farby.
Odpovedať
@peeco idem si to pozrieť.😊
Odpovedať
Profilova fotka
Biele steny su najlepsie. Lebo ked nieco sa to lahko premaluje nie je s tym vobec ziadny problem. Skor stav na nejake doplnky alebo co na nejake ozvlastnenie. A myslim, ze aj nejake zavesy by to spravili.
Odpovedať
Nejaka tapeta so zlatymi prvkami alebo velky obraz a v nom nejake zlate prvky...
Odpovedať
Už je tam tej hnedej veľa. Osobne mi tam vadia tie závesy, dal by som ich istotne bledšie . Všetko máš proste dosť tmavé
Odpovedať
ja mám nad postelou zrkadlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako mozno by to taka capuchinova farba stien zjemnila ale tiez by som sa priklonila mozno viacej k vymene zavesov. aj lacnejsie a isto by to malo pozadovany efekt
Odpovedať
Aj som osobne rozmýšľala nad výmenou závesou. Ďakujem vam za všetky rady.😊
Odpovedať
@magdula176 ja by som dala nocne stoliky, nad nimi hranate zrkadlo do vysky, stylove doplnky na stoliky, v jednom rohu vysoka stojata lampa.. A mozno mandalu nad postel? A mozno nic..
Odpovedať
@magdula176 a vymenila by som prehoz.. Ta farba mi nesedi.. Skor iny odtien, iny podton, cize daku teplu sivohnedu.. Zaves zatial nechaj.. Uvidis.. Mozno po doplnkoch zmenis.. Mne napr nevadi..
Odpovedať
My takto.
Odpovedať
@hroma ďakujem
Odpovedať
@marta2610 jeeej ďakujem za inšpiráciu 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?