Dobrá firma pre vstavané skrine - Považská Bystrica a okolie

Profilova fotka
potreboval by som poradit ohladne vyberu firmy pre vyrobu vstavanych skrin do spalne a resp. do celeho domu. nepoznate nejaku, ktora mna kvalitnu robotu za prijatelnu cenu
Odpovedať
@chmelo202 napisem ti do spravy, aby som tu akoze nerobil reklamu
Odpovedať
Aj mas nejaku predstavu o tom, ake by tie skrine mali byt? tiez sme kedysi riesili tento problem a p. Bross nam v tom to velmi pomohol. Mal by si ho prakticky aj poruke, kedze je z tych stran ako hladas
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapuc a mozem sa ta spytat, kde ste si tu firmu nasli? ja uz hladam nejaky ten cas a bud maju extremne dlhe dodacie podmienky alebo su proste az prilis drahy. ja by som bol rad, keby som dokazal najst taky stred nejaky
Odpovedať
Vies co normalne na internete. Neviem ci to bola nahoda ale tak to super dopadlo. Ono treba si uvedomit, ze skrina na mieru nie je lacna zalezitost a za kvalitu sa oplati si priplatit. No samada je aspon podla mna stavana aj na kvalitu, no vediia sa hybat a prisposobit sa moznostiam zakaznika. Neskusal si si ich najst na nete?
Odpovedať
Profilova fotka
podarilo sa mi na toho pana nakontaktovat. bross sa volal, ze.. bol som prekvapeny ako ryhlo sa vedel s nami stretnut a vsetko. nakreslil, premeral a buduci tyzden ocakavam , ze sa pride uz aj namontovat. cele to slo rychlo, co som ani necakal
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím chcel by som obnoviť túto tému. My sme sa teraz presťahovali a chceme si dať spraviť do domu vstavanú skriňu do spálne ešte na chodbu také niečo ako botník, plus vešiak na kabáty. Koho by ste poradili, že viete, že to bude spravené dobre? Presťahovali sme sa z dosť veľkej diaľky takže nepoznám tu moc ešte v okolí nič. @chmelo202 vy ste ako dopadli? Máte to hotové?
Odpovedať
Tak mas vela firiem co chodia aj po celom Slovensku, nie si podla mna nejako obmedzeny na tu oblast ale zase na druhej strane chapem, ze cim blizsie ta firma je tym menej potom platis za dovoz 😄 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@frantisekbako Čauko, našiel si nejakú tú firmu v blízkom okolí nakoniec či nie? Ak by si vedel dať nejaké tipy tak by som bol vďačný. Dik
Odpovedať
@miryino Ahoj, prepáč teraz sem vôbec nechodím nejako často tak ak by som aj neodpisoval tak mi napíš ipečku alebo čo, to mi pípne. Hej nakoniec sme našli, ešteže sme to stihli v lete potom vybaviť lebo teraz je zase taký chaos. Ale kvôli práci sa mohlo aj pred tým chodiť medzi okresmi tak hádam to tak aj teraz zostane. Dal si si spraviť nejaké cenovú ponuky už?
Odpovedať
@miryino uz to asi mas aj hotove... Ak nie, tak Samada, priamo v PB.
Odpovedať
Profilova fotka
skúste tu: www.ideainterier.sk
Odpovedať
Profilova fotka
samada PB, profici ... mne robili na zahori :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry podvecer, poprosim Vas o nazor na firmu Samada, svokra si chce dat spravit vstavany satnik od nich, ja tu firmu nepoznam. Mate niekto s nimi skusenost v poslednej dobe? Dost by mi to pomohlo, ked ze budem za to v podstate zodpovedny 🙂
Odpovedať
Skusenost mam ale trochu davnejsiu, ale zato pozitivnu. Zda sa ale, ze si nenasiel nikoho ineho, kto by ti vedel poskytnut nejake aktualne info, tak by som skusil. Ak mas teda nejake otazky, skus ich smerovat na mna. Si prevzal takuto poziciu? Ja som takto asistoval davnejsie pri vybere strechy. Tak ale povedzmi si, starsi ludia sa tak na nete neorientuju, aby si vedeli aj takymto sposobom nabrat nejake informacie a recenzie od ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
A to je aka davna skusenost? Ak to je uz viacero rokov, tak uz by to nemuselo byt ani aktualne si myslim. Ale tak skusim. Take tie zakladne veci by ma zaujimali, ze ako dlho trva dodanie, co vsetko je potrebne na objednavku, ci pridu aj na nejake zameranie, alebo si len nadiktujem rozmery. Proste co ti napadne, to kludne napis.
Odpovedať
Normalne som sa musel zamysliet, ze kedy to vlastne bolo, co som nieco podobne riesil ja. Takto na jesen to bolo podobne ako teraz a nejake styri roky dozadu tusim. Ale nemyslim si, ze by sa nieco radikalne zmenilo za ten cas. Uz vtedy to bola firmicka, ktora robila dobre a kvalitne veci. Dari sa im aj teraz, tak si myslim, ze si zachovali tento standard. Aby som teda zodpovedal tieto tvoje otazky, tak ano, chodia na zameranie a doba dodania a vlastne teda montaze je od toho zamerania nejake dva tyzdne. Tak to bolo v nasom pripade.
Odpovedať
Profilova fotka
@adam77 treba prekonat rodenu lenivost zdvihnut telefon a zavolat. Ake su aktualne dodacie lehoty ani srnka netusi, ale ako poznam stavebnictvo, pred vianocami konci svet a rovno rataj s tym, ze do vianoc skrinu mat nebudes (teda mozno, ale jedine ze si pod stastnou hviezdou zrodeny, nie moj pripad). Bezna cakacka je mesiac. Teraz skor asi viac. U mna to prebiehalo nasledovne: Ujovi Brosovi som poslal priblizne rozmery, usporiadanie (v tom som mal jasno) a pocet dveri a material. Navrh si mozes urobit aj inde. Ked mal cestu, prisiel a presne si to zameral, ukazal mi vzorkovnik a doladili sme posledne detaily. O 2 dni poslal cenu, odsuhlasil som. Prisiel namontovat o mesiac, zaplatil som. Odvtedy som spokojny a toto sa zopakovalo asi este 5x. Ked niekde chcem skrinu, tak oni. jedine ze dalej ako PP sa im velmi nechce chodit. BA a zahorie robia.
Odpovedať
@adam77 @mgx Suhlas - Samada super! Na montaz si priniesli prezuvky, skoro som odpadol! My sme v r. 2019 mali namontovane skrine 2 tyzdne od prveho kontaktu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to rad pocujem taketo skusenosti a recenzie. Viem, ze najjednoduchsie je si priamo zavolat, ale chcel som aj takto pocut od ludi. Nam sa to nejak posunulo a zajednali sme vsetko az v novembri nakoniec, koncom mesiaca. Dodanie by malo byt zaciatkom buduceho tyzdna, cize by sa to mohlo vsetko postihat este do konca roka.
Odpovedať
@adam77 podľa mňa je normálne, keď sa aj takto chce človek niečo dozvedieť. Však ľudia zo skúseností napíšu iné info, než spoločnosť povie len tie oficiality. Tiež sme u nich dávali robiť vstavanú skriňu minulý rok, keď sme sa presťahovali.
Odpovedať
Ved jasne, ja tomu rozumiem a chapem, ze ludia aj takto chcu od inych pocut, ake maju s danymi spolocnostami a produktami skusenosti. Vsak ked uz sa do niecoho ides pustat, tak to chces mat poriadne spravene na prvy raz. No a teda, aby som sa vratil konkretnejsie k tvojmu pripadu. Tak ako ste teda obisli? Dodanie bolo nacas, ci sa to nejak predlzovalo. Viem, ze moc sa nezvykne, ale sviatky su take divoke obdobie, ze je viacej roboty a zhonu.
Odpovedať
Profilova fotka
@frantisekbako a tvoja skusenost je aka? Tiez vsetko v pohode? U nas sa vsetko postihalo podla planov. Hlavne, ze svokra ma radost z novej vstavanej skrine.
Odpovedať
@adam77 tiez sme ich oslovili, ked sme sa stahovali do svojho, chceli sme mat porobene kvalitne a bez nejakych zbytocnych behaciek a hladania, lebo toho si clovek uzije dost uz pocas stavby. Takze aj preto sme to takto riesili, ze sme si dali niektore veci zhotovit na mieru podla nasich predstav, teda podla manzelkinych predstav 😄
Odpovedať
@adam77 môžem povedať, že skutočne pozitívna. Počul som len chválu a aj som sa o tom presvedčil potom sám, že stojí za to osloviť ich.
Odpovedať
Profilova fotka
U nas teraz ponovom padaju navrhy, ze vsak aj my by sme si mohli takto na mieru dat spravit. Ze vsak ked planujeme malovat tento rok a nejake tie drobne zmeny doma, tak ze aj toto by sme mohli rovno poriesit. No tak som zvedavy, ako to dopadne. Aj ked mam taky pocit, ze budem dost ovplyvnitelny zase raz 😄
Odpovedať
@adam77 ale tak zober si, ze ked to vsetko naraz spravite, aspon s tym budes mat pokoj. Ked hovoris, ze aj malovanie vas caka a este aj nejake ine upravy doma. Tak ja by som to tak spravil, ze rovno aj ten nabytok. Ved s tym ty akoze robotu nejak nemas, ked si zoberies, ze pridu ti na zameranie a potom aj na montaz a este aj navrh ti vedia po dohode spravit.
Odpovedať
@mikita2 toto je inak super, ze sa to takto robi, ze aj vies dopredu si pekne predstavit, ako to bude vyzerat, tak vies aj nejake upravy este spravit ked tak. lepsie takto vdaka vizualizacii spravit zmeny ako potom uz keby bolo hotovo.
Odpovedať
@ujam ved ano, preto ja hovorim, ze by to podla mna mala byt uz pri vsetkom samozrejmost tie vizualizacie. Ako je lepsie ist si pozriet niektore veci do predajne, nez pozerat na eshope, tak aj lepsie je si pozriet takto tu vizualizaciu, aby si si vedela predstavit, ako to bude uz na hotovo vyzerat a pripadne tam mozes aj nieco upravit, co by sa ti nepozdavalo. To asi mozne nie je, keby len tak naobjednavas nabytok nejaky a s tym budes zariadovat potom.
Odpovedať
Profilova fotka
@mikita2 hej no, nechal som sa nakoniec ovplyvnit do takej miery, ze sme objednavali aj ten nabytok. Ale poviem ti, ze som nebol z toho nadseny, ked som videl, co vsetko bude treba. Ale zase ked sa teraz na to pozriem, tak som aj rad, ze sa to naraz spravilo. Tomu sa povie zmiesane pocity haha.
Odpovedať
Profilova fotka
@adam77 preco nie nadseny, vsak to mas bez starosti, ked to davas takto robit na mieru. aspon v mojom pripade to tak bolo, ze sme si dohodli s panom stretko, na stretku dohodli co a ako, prisli na zameranie a potom bol klud az kym neprisli na montaz. to za den vsetko zbuchali a vybavena vec.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?