Čalunená posteľ v bielej farbe - skúsenosti

Ahojte idem si po radu. Mate niekto manzelsku calunenu postel v bielej farbe? Ako ste s nou spokojny, kupili by ste si ju este raz? Ekokoza nelupe sa, nespini sa? Pod postelou mate aku vysku? Tak aby ste sa bezne dostali z vysavacom? Popripade odporucit predajcu ak ma niekto naozaj kvalitnu, nebola by som rada keby sa po nejakej dobe osuchala a zasla farba. Dakujem
Odpovedať
eko kožu nechci ani zadarmo. Výborná údržba, ale vydrží max. 3 roky
Odpovedať
My mame eko kozu a je uplne v pohode vobec sa nesupe ani nic podobne.Jedine co by som vymenila je to ze je celocalunena.Keby kupujeme druhy krat tak urcite taku kde sa daju menit matrace.My sme si davali robit na mieru a stala okolo 700€ ale muzovy sa na tom matraci zle spi.A este nieco mala ju popisala modrym perom a uplne v pohode to zislo dole s odlakovacom a je stale ako nova.
Odpovedať
@stanuska0909 a preco uz celocalunenu nie?
Odpovedať
My mame ekokozu ale ciernu z Fines. Mame ju 4 roky bez skrabanca, bez popraskania. Udrzujem ju tak, ze zotriem prach svedskou utierkou a hotovo
Odpovedať
Profilova fotka
Ekokozu by som nedal ani za svet. Olupe sa to velice rychlo, najma tam kde sa vankuse suchaju, to neni dobre. Znamy tak mali a po cca roku to menili, co uz to mali popraskane, olupane, no na nic
Odpovedať
Ekokozu veru ani ja nie, ani zadarmo 😬
Odpovedať
Ekokožu mám na posteli, mám ju asi 8 rokov a neolúpala sa (napriek tomu keď sme teraz kupovali do nového domu už som si ekokožu nedala). Osobne si myslím čo tak pozorujem v okolí, že na posteli ekokoža nie je tak problematická ako napr na sedačke, brat má sedačku asi 5 rokov, ručné opierky a spodky v ekokoži a je kompletne popraskaná a poodpadávaná, jedna veľká katastrofa, ale asi záleží aj od konkrétneho produktu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj 🙂 my sme minuly rok zariadovali nas domcek a aj sedacku a tak isto aj postel sme kupili v predajni topsedacky. chceli sme len sedacku kupit, no napokon sa nam hned u nich zapacila aj postel, tak sme rovno zobrali aj to 🙂 co sa tyka kvality, tak po roku este moc mudrovat neviem, kedze este stale obe veci vyzeraju ako nove. no o pohodlnosti, to by som ti vedela rozpravat 😄 ak si otvorena aj novym moznostiam, tak skus k nim zbehnut, maju pekne manzelske postele.
Odpovedať
@majka45 lebo na tej sa nedaju menit matrace a muz stale hundre ze sa mu na nej zle spi.Mame ju aj polohovatelnu ale moc to nevyuzivame.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska0909 aj my sme mali polohovateľnú a vôbec sme ju nevyužívali. Fakt je to zbytočné 😄 🙂 Teraz čo sme kupovali novú manželskú posteľ, tak klasickú bez polohovania a úplne super je 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@staliana myslim, ze na to kazdy casom pride, ze polohovanie je zbytocne. prospesne je mozno iba pre chorych ludi, ktorym sa neda dobre spat, ked maju rovno postel a musia ju mat trochu zdvihnutu alebo ked ma clovek zlomenu nohu a je mu dobre, ju mat vylozenu. asi tak by som to zhrnula 🙂 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@magdasvar dobre si to zhrnula 😉 A pozerám, že sme v rovnakej predajni kupovali posteľ 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@staliana ano? tak to je super, ze mame z tej istej predajni 😉 🙂 a aku mas? hod foto 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Trosku odbocim, bol som raz svedkom ako taku celocalunenu na objednavku vyrobenu postel doviezli a nedomysleli ako ju dostanu dnu, kedze sa nedala rozobrat....
Odpovedať
my mame taku ciernu ale z takej tej plysovej latky. jedina nevyhoda je ta, ze na nej proste vidno prach ale inak aj po 7 rokoch ma farbu stale taku istu ako na zaciatku
Odpovedať
ja som mala v starom byte celocalunenu, ale ciernu, ale uz som isla do duboveho masivu s calunenym celom pri hlave aj pri nohach. aspon ma aj adekvatnu vysku, a nedrzi sa tam prach, masiv tiez lepsie utriem ako calunenu.
Odpovedať
Ja mám celocanenu 14 r a nič jej není teraz do domu si ju beriem jedinú s celého bytu madrac som menila pred 2 rokmi teraz si ju dám do koženky bielej precalunnit bola v latke
Odpovedať
Profilova fotka
@magdasvar túto máme 😉 Je to síce fotka len z predajne ale inú som bohužiaľ v počítači nenašla a momentálne nie som doma, takže ti ju ani odfotím nemám ako.
Odpovedať
Profilova fotka
@staliana fuuuha, tak to je riadne postel ale pekna je 😉 a ona je taka leskla ako na fotke? udrzba je v pohode, ci este ju nemas dlho a nemas problem s nejakym zazltnutim alebo niecim, ze? 😄 velmi pekna je, paci sa mi 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@magdasvar áno, je to taký trochu lesklý poťah ale vôbec nám to neprekáža, to ani necítiš. Máme ju krátko a ešte som žiadnu údržbu nerobila, akurát čo plachtu a návlečky periem ale to s posteľou nemá nič spoločné 😄 Po rokoch sa o takýchto veciach môžme baviť, no ja pevne verím, že žiadne problémy nebudú 🙂
Odpovedať
@staliana no vyzerá to fantasticky👍 môžeš prosím keď budeš doma odfotit tu posteľ? 🤔 Veľmi ma zaujíma ako to pôsobí reálne v izbe a nie v predajni 🙂 kľudne aj do ss. Ďakujem vopred 👍
Odpovedať
@staliana aj ja poprosim realnu postel v spalni dakujem 😉 je krasna
Odpovedať
Profilova fotka
@aandrea99 @majka45 ďakujem baby, som rada, že sa Vám naša posteľ páči. Čím skôr posteľ v reále odfotím a pošlem Vám do súkromnej správy alebo sem 😉 🙂
Odpovedať
@staliana už sa na to teším 🙂👍
Odpovedať
Profilova fotka
@staliana mam dobre oci teda, dobre som videla, ze sa trochu leskle 😄 😉 okey, tak po 5 rokoch si tu dame stretko a podiskutujeme o udrzbe 😄 nech teda dobre sluzi, zatial papa 🙂
Odpovedať
@staliana ahoj, stále čakám a @majka45 asi tiež netrpezlivo na to real foto 📸
Odpovedať
Ja mam toto https://24nabytok.sk/produkt/calunena... Su na trhu rozne, na posteli sa podla mna az tak nelupe eko koza, lebo na tom nesedis ako na sedacke, neopieras sa az tak, ak je to na cele postele, je to podla mna v poho, a vydrzi dlho. Povysavas, Utries mokrou handrickou a je cista.
Odpovedať
Profilova fotka
@magdasvar dohodnuté 😉 🙂 Len sa obávam, že za toľko rokov sem už ani chodiť nebudem 😄 @aandrea99 joooj prepáč ja som úplne zabudla 😕 Veľmi ma to mrzí. Dnes sme akurát odcestovali na pobyt ale v pondelok Vám fotku hneď pošlem, dúfam, že znovu nezabudnem! Píšem si pripomienku. Ešte raz sa Vám baby ospravedlňujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako koľvek bude kvalitná, podľa mňa sa biela farba aj tak stratí behom rokov a tak povediac zájde. Prečo chcete práve bielu posteľ, nad inou farebnou alternatívou ste nepremýšľali?
Odpovedať
@staliana ahoj nezabudla si na mňa a @majka45 s tou fotkou ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?