Aku manzelsku postel calunenu

Prosim Vas kde ste kupovali calunenu manzelsku postel v poslednom roku a ste spokojni? Idealne s uloznym priestorom kde nie je doba cakania 6-8 tyzdnov. Dakujem krasne
Odpovedať
1
2
https://www.temponabytok.sk/spalna/po...
Odpovedať
@bigjamajko neuveris, ale presne tuto mam ulozenu a rozmyslam o nej. Len by som uvitala nejake osobne skusenosti. Ale sranda, ze akurat tuto si poslal :-D mas ju?
Odpovedať
Z osobnej skusenosti odporucam vyhnut sa hlavne posteliam typu fernando ako aj celemu polskemu dovozu. Dobre si prezistit z akeho materialu je konstrukcia postele...kedze hajzlici vedia pod calunenie ukryt to, co by nikto nevzal ani zadarmo. Mam skusenost konkretne s touto postelou, nakolko sme vyberali nieco moderne, kozene a pohodlne. Po par dnoch dolamane a poprevalovane bocnice, predne aj zadne celo...hralo sa na nej 13 kilove dvojrocne dieta a znilio ju. Po dvochmesiacoch natahovania reklamacie sa k nam dovalil nejaky zajacik z polska a vyriekol tuto zivotnu mudrost...hoci sme za postel, rost a matrace dokopy vysolili vyse 1200€, pod ekokozou je namiesto dreva alebo drevotriesky...tvrdeny karton?
Odpovedať
Privtriem sa tiez budem cochvila riesit tuto dilemu :)
Odpovedať
@nasenovebyvanie Matrachello, Materasso, Nessia, We-Tec - vsetko kvalitne postele, niektory z nich robia aj ramy z masivu. S dobou dodania neviem ako su na tom, treba si prezistit. Urcite by som taku postel neobjednavala z lacnych eshopov.
Odpovedať
@nasenovebyvanie "nabytku" z kondely sa od urciteho casu vyhybam velkym oblukom a dobre robim. To uz decodom je o dve triedy vyssie. Pozrite si ale napriklad fines, ten uz na mna posobil celkom seriozne. Obiehali sme tieto obchody nedavno, ale zhanali sme necalunenu.
Odpovedať
ja som mala predtym celocalunenu/kozenkovu postel z Finesu. nebol s tym najmensi problem. teraz som uz ale chcela masiv, takze mam masivnu dubovu postel s calunenym celom.
Odpovedať
@nasenovebyvanie tak to je asi osud :-) ano, je ok, videl som ze ju tu ma zopar ludi a vsetci su spokojni. Kamarat ma https://matrachello.sk/calunena-poste... a velmi si pochvaluje. Ale cena je inde (cca 1400Eur). Je to firma z Presova.
Odpovedať
Mame takuto, kupili sme v akcii do 400e. Vyrobca je FINES. Spokojni sme. https://www.sconto.sk/artikel/413901300
Odpovedať
@nasenovebyvanie calunena postel nie je prilis rozumna investicia no a to co je pod latkou ci ekokozou uz spomenuli vyssie
Odpovedať
@majsterdreva Preco? Ja by som napr. nechcela drevenu, ocelovu. Jednak mi to pride neutulne a stale by som si trieskala hlavu, nohy. Deti detto.
Odpovedať
Profilova fotka
Segum - robia postele aj matrace www.segum.sk My mame variaciu tejto: https://www.segum.sk/produkt/modulo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kejsix Neviem o com pises, my sme u nich kupovali aj postel a v pohode :-) @nasenovebyvanie Posielam ti fotku aku postel som si v Tempe Kondela vybrala, poviem ti, ze ked som ju videla tak laska na prvy pohlad :-D Paci sa mi, ze je ina, ze je taka nazvala by som to, ze bohemska :-p :-p To celo dava tej posteli uplne taky smrnc :-D
Odpovedať
@daniella121 Tak nech dlho sluzi. Ja mam trosku aj zakulisne info a aj negativne skusenosti, takze tam by som si uz nekupil ani nakovu.
Odpovedať
Profilova fotka
@kejsix Tvoj nazor, v pohode :-) Mam svoj, kedze mam skusenost a nie je toto prva vec, ktoru od nich mame tak sa neobavam toho, ze by nam neposluzila tak ako si predstavujeme 8-)
Odpovedať
@nasenovebyvanie my sme kupovali od Blanara postel Evita, je to dlhoročný český výrobca. Sme maximálne spokojní, aj ked sme ju nekupovali pred rokom, ale pred 5-timi. Je vysoká s krásnym čelom, a s matracmi nás vyšla 1200€. Skús si pozrieť aj toho výrobcu
Odpovedať
Profilova fotka
@daniella121 prosim ta a je to tato postel? https://www.andreashop.sk/tempo-konde... Lebo tiez nad nou uvazujem, tak potesia recenzie od ludi co ju uz maju. Ako dlho ju mate prosim ta? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@22macka22 Ano ano, je to tato Orea :-) Len my ju mame priamo z obchodu. Este to nie je dlho, co ju mame len par mesiacov, ale mne sa paci, aj tie suflicky su fajn, lebo sa do nich daju dat veci, ktore potrebujem. Napriklad z boku v tom suflicku jednom mam deku, aby som ju mala tak po ruke, ked budem potrebovat, kedze som zimomrava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@daniella121 aj mne sa velmi paci. A je prosim ta nazivo skor seda alebo hneda? Lebo v popise je sedohneda. Hladam skor do seda.
Odpovedať
my mame od materasso postel corona na boxpringovom vyklope (ma velky ulozny priestor dole a matrace sa na nu len ukladaju navrch) a je fakt neskutocne krasna, pohodlna, stabilna a kvalitne prepracovana. cakali sme 4 tyzdne, ale vzhladom na to, ze ti ju vyrabaju podla tvojich poziadaviek (velky vyber potahovacich latok, noziciek, spodku postele/rostu a vedia aj rozisirit ci navysit celo podla tvojich predstav), tak to nie je dlha doba. https://materasso.sk/postel/10
Odpovedať
akukolvek. Najdoležitejšia je matrac, aby sa dobre spalo. Postel nie je doležitá
Odpovedať
Profilova fotka
@22macka22 Tak viac do siva jak do hneda by som povedala, aj ked najlepsie je vidiet nazivo :-) Mne sa ta farba paci aj celkovo prevedenie postele. @maxito999 Matrac je dolezity to suhlasim, ale nesuhlasim s tym, ze postel nie je dolezita, aj ta je dolezita ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Zdravim, obnovujem tuto diskusiu, rada sa poinspirujem , pretoze potrebujem vybrat postel 🙂 Chceli by sme s uloznym priestorom (rost na vyklapanie), calunenu, 180x200, šedú, a kedze chcem investovat viac do kvalitnych matracov (oddelenych), zhanam postel v dobrej cene. Tak mozte hodit tipy, kto ma postel podobnu mojmu dopytu, kde ste kupovali a ako ste spokojne. Dakujem vopred
Odpovedať
@daniella121 Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať na posteľ OREA, ktorú ste spomínali vyššie, ste s ňou spokojná aj po dlhšom čase? Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
@sofkabarbie My sme kupovali postel z masivu a sluzi nam uz dlhe roky, k tomu samozrejme aj dreveny rošt, čiže žiadne vrzganie ..pri vybere vam mozu pomoct tieto prakticke tipy https://etipy.sk/ako-si-zariadit-spal.... Spominate aj matrace, plati to iste, nesetrit, ak sa nechce clovek zobudzat dolamany a unaveny. Tu zalezi aj ci ste alergici a v akej pozicii radi spíte a podla toho by sa malo vyberat. https://etipy.sk/ako-si-vybrat-matrac...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak môžem do diskusie....Ak kupujete posteľ čo je pre vás priorita...? Pekná..? Kvalitná..? Funkčná..? Trvácna...? Zdravotné nezávadná..? Pri čalúnených posteliach máte možnosť maximálne dvoch týchto možností... Môžu byť pekné dizajnom, látkou ... Maximálne ešte ak majú úložný priestor aj trochu funkčné.. Ale... Všetko má svoje výhody aj nevýhody... Poďme poporiadku... 1. Pekná... subjektívny pohľad kupujúceho je často vyvážený zlými vlastnosťami látky a čalúnenia..starne,bledne,usádza sa prach a roztoče, nedá sa čistiť pretože sa po látkou nachádza PUR pena ktorá je citlivá na akúkoľvek chémiu.( rozpadá sa) 2. Kvalitná...to už vôbec.... Základ je drevotriesková doska DTD ktorá je vyrobená z odpadového drteného a recyklovaného dreva za pomoci lepidiel ktoré cítiť vždy..! A navyše sa čalúnenie lepí k doske znovu lepidlami... 3. Funkčná.... áno je tam úložný priestor väčšinou nad zemou, ale nič ťažšie ako vankúš alebo prádlo tam nedáte...Je tam totiž sololit a ten je pružný až veľmi... 4. Trvácna....to ťažko... Čalúnenie veľmi rýchlo starne, bledne, uvoľňujú sa nitky a PUR pena sa tým že je lepená rýchlo rozpadáva ( zvetráva). 5. Zdravotne nezávadná....to už vôbec... Kde je čalúnenie a prach, tam sú roztoče a plesne.. Navyše sa látka nedá dať dole aby sa vyprala a tak ste sa zbavili prachu, potu a iných nečistôt... Alergici by nemali vôbec na takomto niečom spať... Tu je zhruba čo by som k čalúneným posteliami napísal... Majú svoje výhody, ale aj nevýhody... Treba si rozmyslieť čoho je viac...
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam od Segum Máme od nich aj posteľ aj matrace a super sa nám dobre spí Posteľ máme Cube boxspring bez uložného priestoru , ale dá sa aj s uložným priestorom . Majú dobrý výber postelí, látok aj matracov
Odpovedať
Profilova fotka
@jukis to isté možno povedať o sedačkach a tiež si človek nekúpi drevenú, sú parné čističe a tepovace, ale koľko ľudí toľko chutí 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ale pri sedacích súpravách iná možnosť nie je, tam je čalúnenie základ. Preto radím tam kde sa to dá... A ešte k vašej odpovedi... Čalúnenie sa nesmie ničím čistiť,parou, vysávačom ani chémiou... Ničí to práve penu ktorá je citlivá na všetko...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?