Ako sa volá typ vstavanej skrine?

Profilova fotka
Dobry den, ako sa vola posuvna skrina (vstavana - od steny k stene), kde kolajnicky na dvere nie je vidiet? Teda ze nie su uchytene o strop a o podlahu.
Odpovedať
Toto aj mňa zaujíma, lebo vôbec neviem na čo narážaš 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 take nieco mam na mysli:
Odpovedať
Profilova fotka
To kovanie predava Hafele a musi byt pevny korpus nakolko sa montuje na neho. Skus skryty posuvny system.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr dakujem 🙂
Odpovedať
@zanet_ronny To sa volajú naložené posuvné dvere. Alebo kovanie pre naložené posuvné dvere. Alebo skryté kovanie pre posuvné dvere.
Odpovedať
@zanet_ronny aha, už chápem, dik za ozrejmenie. Môžem vedieť prečo skôr do tohto chceš ísť, do tejto varianty?
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@yelly1 lebo sa mi to paci 😉. Teda este viac od toho sa mi pacia skrine otvaracie na pantoch, ale posuvne mi pridu viac prakticke.
Odpovedať
Tento system je ale drahsi ako ten klasicky, ked su kolajnicky, ze? Dobre to vyzera 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@halepka pocitam s tym, ze to bude drahsie, tak ale vyzera to aj podla mna ovela krajsie 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
@zanet_ronny taketo skrine robi nejaka firma alebo cez koho to budes riesit?
Odpovedať
Profilova fotka
@bubbo ano, vyrabaju sa uz dlhsie tieto skrine, a myslim, ze kazdy sikovny stolar/firma to urobi, tam ide v podstate len o to kovanie (si myslim aspon ja).
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zanet_ronny daj mi prosim ta info ak si na to niekoho najdes, ze ako vyjde cena, lebo to je vec, co ma dost zaujima 🙂 Diky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zanet_ronny no to mas pravdu, ze iba to kovanie musi byt ine. inak vsetko ostatne je take iste ako pri klasickych roll doorovych skriniach ako tak pozeram na ten obrazok. som zvedava, za kolko ti takuto skrinu spravia, napis aj mne prosim ta potom cenu, dakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
kovanie na takúto vstavanú skriňu sa volá TOP-LINE a niekde sa dajú vyhľadať aj vstavané skrine s týmto názvom a teda s týmito dverami. Ak by ste mali záujem o CP takejto skrine, kľudne ma kontaktujte 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@roman_michalovic dobry den , chcem sa spýtať na uvedené skrine.Na jar sa budem sťahovať do nového bytu , kde by som chcela tieto skrine, pretože sa v uvedenom byte neda vŕtať do stropu kvôli stropného kureniu . Dĺžka je 3 m a výška cca 2.50 m. Viete mi približne povedat aka by bola cena , dvere bez skla a zrkadla .dakujem a prajem pekny deň Kristina
Odpovedať
@ritter1208 Dobrý deň. Cena je veľmi individuálna, záleží od materiálu a prevedenia atď. Ak mi pošlete náčrt ako by ste chceli aby skriňa vyzerala a približne popísala materiály, pošlem Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?