Výkaz výmer materiálu na dom do 140m2, poschodovy s rovnou strechou.

Profilova fotka
Zdravím, nemá niekto výkaz výmer, prípadne projekt poschodový s plochou strechou do 140m2, rozmer približne 7x12m. Potreboval by som vedieť približne aké základné materiály a koľko objednať /roxory, kari siete, DT tvárnice, obvodové murivo, zateplenie stien, zateplenie podlahy/ v tejto neľahkej dobe. Ďakujem všetkým za odpovede.
Odpovedať
omg, uz zas ? ...
Odpovedať
modry konik
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan, čo zas? @sonau čo modry konik?
Odpovedať
@zdenkochabada sem na strechu uz prestala teodora chodit,zevraj teraz navstevuje modreho konika tak skus tam
Odpovedať
@zdenkochabada To si ideš sám objednávať a stavať? Alebo to bude robit firma? Ak firma, tak tá už bude vedieť, koľko čoho treba kúpiť, . A každá stavba ma iný výkaz materiálov. Výkaz výmer vychádza z konkrétneho projektu. Nejaký "približný " ti v ničom nepomôže. Otázka ako z modrého koníka.....
Odpovedať
ak ides nieco objednat a nemas projekt z ktoreho to je jasne citatelne co coho, tak vela stastia ale vlastne asi netreba, v poslednej dobe to je oboubene 😄 takze stym zjavne nieje problem ...
Odpovedať
Profilova fotka
Písal som, či niekto nemá už hotový projekt rodinného domu so špecifikáciami, ktoré som napísal: 2 poschodový, do 140m2, rozmer 7x14m, plochá strecha, ktorý už obsahuje výkaz materiálu alebo rezy. Ak by bol podobný mojej predstave, vedel by som hrubý odhad základného materiálu na hrubú stavbu, ktorý by som kúpil /dtčka, roxory, kari siete, nosné murivo, zateplenia/ zvyšok by sa dokúpil.
Odpovedať
@zdenkochabada Materiál na stavbu sa kupuje po projekte, nie predtým, než máš hotový projekt. Aký to ma zmysel kupovať to rok dopredu? Ale však rob ako myslíš...
Odpovedať
@zdenkochabada všetko sa dá... 1. urob si náčrtok domu s kótami 2.nájdi rozpočtára, ktorý ti urobí výpis - všetky domy sú na jedno kopyto 3.kľudne aj dvere, okná, podlahy, krytinu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?