Rozpočet na bungalov 121

Chcela by som poznat Vas nazor, aj ked je tu podobnych tem kopec, ci by sme sa pri tomto domceku http://prodom.sk/?p=projekty&project=... zmestili do rozpoctu 60.000€. Bez pozemku, zariadenia.
Odpovedať
Svojpomocne podla mna určite
Odpovedať
Profilova fotka
Asi áno.
Odpovedať
@sorca24 ano myslela som svojpomocne - teda to co sa da
Odpovedať
....
Odpovedať
@rebeka25 ahoj, my mame skoro taky isty pozri laguna 22. Do 60 000 sa urcite zmestite a aj na nejake zariadenie zvysi.
Odpovedať
@nice202 - dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@rebeka25 prosím vás ako stojíte s domom? zmestili ste sa do rozpočtu? dakujem za odpoved.
Odpovedať
@andreja29 - Dobry den zaciname az nasledujucu jar, tento rok sme len kupili pozemok , vybavili financovanie atd.. vyzera to tak ze sa zmestime ;-) ale realne ako dopadneme budem vediet povedat az potom :-N
Odpovedať
@andreja29 - ale mame uplne iny projekt ako som davala na zaciatku. Mensi jednoduchsi ....
Odpovedať
@rebeka dakujem za odoved :-) mohli by ste mi prosim povedat pre aky projekt ste sa rozhodli?
Odpovedať
Profilova fotka
ak ti to pomoze, tak my ideme stavat dvojpodlazny dom 176 m2 a sumu mame stanovenu na 70 000 strop. Okrem strechy a okien vsetko svojpomoc, teda tvrda svojpomoc a som si ista ze sa zmestime do tejto sumy. Sestra stavala kompakt 602 od euroline, tiez svojpomocne a so zariadenim (nieco malo mali) ich to vyslo cca 60 000 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
a co praca..ved ked si zaratas material, ten stoji okolo 50 tisic.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vsak ale ked budu stavat svojpomocne, tak za pracu vela nedaju, len treba mat kamarata elektrikara, druheho vodoinstalatera atd.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@rebeka25 ahoj Rebeka, pre aký projekt ste sa rozhodli? my sme tiež z LC, chceme kúpiť nejaký pozemok teraz a začať stavať :) koľko vás to zatiaľ vyšlo reálne?
Odpovedať
jooj setsra stavala, brat videl, kamos pocul... kebu ste pisali realne...dom moze vyjst na 60 000 ale ziadna ina praca, ziadne prace v okoli domu.. a tie su poriadne drahe- myslim material, ziadne zariadenie do domu, ziadne donasky materialu. ziadne odnasky odpadu, ...je toho strasne vela...neverim ze mas kamosiv co ti urobia vsetko a odborne sami- skratka sa to neda... jaterial isiel hore, aj ked nie o vela.....skratka nedate to ver mi a to neratam nejake komplikacie, ktroe su na kazdej stavbe...
Odpovedať
hlavne nerataj s tym ze ti vsetci pridu vsetko porobit zadarmo, nech je akykolvek dobry kamarat, ved kazdy chodi do roboty s tym, ze chce na konci mesiaca poplatit faktury
Odpovedať
dovolim si pripomenut ze svojpomocne znamena robit si na dome takmer vsetko sam, to nie je ze si budem hladat zivnostnikov a koordinovat vsetko sam... casy ked na dom chodili robit priatelia s rodinou a kupila sa bedna piva, nejaka borovicka, mineralka, parky, chlieb, salama a karton marsiek su uz davno prec... dnes uz pomaly ani brat bratovi nepomoze len tak pre pekne oci, dnes uz vsetci chodia robit za peniaze...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?