Rozpočet 75 000 - 80 000

Zobraz úvodný príspevok
Aky domcek sa da postavit z tohto rozpoctu svojpomocne? Ď.
Odpovedať
1
2
@katka_pa v pohode, to je internet. Tak ako som písal, veľa závisí od ceny a typu použitých materiálov a ceny práce. Napr. skúste porozmýšľať či musí byť drevený obklad na fasáde, parády na streche alebo krb. Len samotný krb s komínom Vás môže stáť cca 5.000,- €. Za ušetrené peniaze, radšej trochu zväčšiť, neoľutujete. Štýlovo sa mi ten dom veľmi páči. Niekto povie, že výčnelky, či členenia, vikiere predražujú cenu. To áno, ale bez toho to už nie je ten štýl. Naše náklady sú dosť vysoké. Nakoľko sme v štádiu dokončenej hrubej stavby a v pondelok nám prídu zakladať okná a dvere a ja som nemal ešte montérky na sebe. Nechválim sa tým. Všetko nám robila firma. Je to o možnostiach. Nie každý je zdatný do stavbariny alebo má na to čas. Ale mám švagra, ktorý ide stavať pri SL, a bude to tvrdá svojpomoc. Je v tom zdatný a ešte funguje systém výpomoci vrámci rodiny a známych. Tzn. väčšina prác ho bude stáť nejaké jedlo a pitie a predpokladám, že väčší rozpočet ako Váš nemajú. Aj keď nie vždy sa oplatí všetko lacné, ale aj v PL sa dá veľa vecí kúpiť s dobrým pomerom cena/kvalita.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?