Referencie na stavebné firmy - sem s nimi!

Zobraz úvodný príspevok
Zaujimalo by ma, ci ma niekto konkretne referencie na firmu Enertex bau. Nasla som len asi 3 vychvalujuce komenty od jedneho cloveka na e-filip stranke a prislo mi to ako keby od nich niekto pozitiva si vypisoval. Rovnako mozte pridavat a zdielat referencie aj na ine stavebne firmy
Odpovedať
1
2
@rajzen Firme Dekos Bratislava s.r.o., prezentuju sa ako stabilna firma co stavia v Zahorskej Bystrici, pokazili nam strechu - nedodrzali architekturu a tvaria sa ze nemame narok na reklamaciu. Co ma najviac prekvapilo bol arogantny pristup majitela pana Laurencika ml.
Odpovedať
@eliss650 ČISTÁ KATASTROFA. NEMAJU SAJNU O STAVBE. NEVRAVIAC O ABSOLUTNOM NEDODRZIAVANI TERMINOV. SAMA CHYBA. SKUTOCNOST NESEDI S PROJEKTOM. NO KATASTROFA.
Odpovedať
Ak by nahodou niekto potreboval viem poradit velmi sikovnych chlapcov na obdovodve mure a priecky. Chalani su zo Sastina - zahorie, nam boli dohodeny cez jedneho stavebnika na obvodove mure, teraz nam dorobili aj priecky, nad nikym inym sme ani nerozmyslali. Velmi sikovni, poradia, pomozu. Ak by niekto chcel kontakt poslem do spravy. Najlepsia firma co sme mali na stavbe. Kludne aj fotky poslem do spravy.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@eliss650 dobrý den, viete poslat kontakt do správy? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@eliss650 A robia iba múry a obvodové priečky ?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?