Prosím odhad ceny domu EKO 120

Zdravym chcel by som vediet odhat hrubej stavby EKO120 a cenu komplet domu aby som mal predstavu kolko by som si mal pripravit Tych 60 000e mi bude stačit ?
Odpovedať
Trocha by som ho predlžil na rozmer 13x13.
Odpovedať
@luky007 Na hrubu stavbu na kluc mas tych 60000 tak akurat. Aj s oknami :-).
Odpovedať
To záleží na tom ako chceš stavať. Či svojpomocne alebo s firmou, z akých materiálov a pod. Ja som postavila niečo podobné 8x13m. Už bývam, ešte nemám vonkajšie omietky a neprekročila som 60000e. A to som stavala z kvalitných materiálov.
Odpovedať
Profilova fotka
@ankasek 8 x 13 je ale trochu menej ako 11,7 x 13,2 m, nie.....? ;-)
Odpovedať
13x13 dom rataj minimalne 90 tis. Normalne eko 120 vychadza na 75 tis ked vsetko sam robis. Za 60 tis mozno holodom.
Odpovedať
Stavat budem svojpomocne ako hrubu stavbu spravym s rodinou aj strechu len napriklad kurenie kozub elektrinu pridu znamy z dediny.
Odpovedať
Material budem pouzivat itong lambdu 375 astrechu valbovu plech
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, staval prosím niekto tento dom ? poprípade verziu s garážou https://www.djsarchitecture.sk/projek... Veľmi sa nám tento bungalov páči a chceli by sme vedieť odhad hrubej stavby, poprípade aj komplet hotového domu aby sme mali aspoň približnú predstavu o cene. Väčšinu vecí chceme riešiť svojpomocne. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@tinas91 mas tam napisanu cenu materialu, co viac potrebujes?
Odpovedať
@tinas91 ako pise sa milion krat, napisem to miliónkrát 1 ak si uplny laik tak pocitaj s 800- 1000 eurami na m2 zastavanej plochy.. ci to bude 800 alebo 1000 zalezi na tom ci to bude svojpomoc, ako lacno vies zohnat material, technologia v dome, okna, strecha a bla bla bla milion veci..ak chces hruby nastrel bez nejakej dalsej podrobnej analyzy pocitaj 800 -1000 euro m 2...mas tam cenu na kluc 140 000...ak si nikdy nestavala a nemas velku rodinu plnu chlapov co zadarmo robia tak zober tu cenu na kluc a zaplat si len kvalitného stavebného dozora a tiez stavbu dozoruj...zbavis sa tolkeho stresu ze po vystavbe nam este podakujes za rady :) ak si myslim ze to das pod 100 000 nechcem ti brat iluzie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinas91 Ahoj. Ja staviam O 120g. Hrubá stavba aj s oknami cca. 60.000 €
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?