Postavili ste drevodom do 50 000 eur?

Máte niekto postavaný drevodom za túto sumu ? Resp do tejto sumy ? Je to možné na kompletku aj s vnútrom urobeným teda v rámci kupelne wc aj kuchyne, podláh atd ??
Odpovedať
urcite nie, my chceme tiez stavat,ale do tejto sumy nie je mozne sa vmestit,aj keby sme neviem ako chceli, a hlavne interier je drahy
Odpovedať
Profilova fotka
nemozneeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
kamarat pred par rokmi postavil poschodovy drevodom 150m2, na komplet za 60tis. ale ozaj svojpomocne, tesarske veci-mury,strechu si robil sam, majstrov mal len na elektrinu, vodu..
Odpovedať
urcite sa neda ak do toho zapocitas naozaj vsetko od uplneho zaciatku cize projekt,stavebne povolenie,provizorne oplotenie pletivo,pripojky na toto casto vsetci zabudaju a potom sa buchaju do prs ako to zvladli do 50tisic. treba ratat napr aj benzin lebo tam treba chodit kontrolovat alebo robit. cize nie nedaaaaaa
Odpovedať
ked to bude mat 70m2 tak moyno ano :-D
Odpovedať
bratranec svojpomocne takto postavil a pred týždňom sa sťahoval ale je to taký menší drevodom
Odpovedať
Mozno aj hej, ale nieco trojizbove ale tvrda svojpomoc, t.j. svojpomoc nie na styl ze si budete volat na vsetko zivnostnika. Lebo na Slovensku je mylny dojem ze svojpomoc je vsetko co nespada pod vystavbu na kluc. Bohuzial to slovo zdegenerovalo. V minulosti, dnes niektori chlapi za pomoci rodiny postavia svojpomocne s tym ze je treba potom oplatit. Takze ak Vas poloviciak vie murovat, urobit strechu, sadrokraton ci tahat stierky tak mozno ano, ale opakujem maly troj izbovy dom. Nieco na tento styl http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
toto by sa isto dalo postavit do 50 000 - 3 izbovy s rozlohou 44m2 http://www.designblog.sk/exterier/36-...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
môj kamarát postavil drevodom svojpomocne aj so zariadením za 40 000€ takže je to podľa mňa možné a to má 4-izbový dom....ak máš kde zohnať lacnejšie materiál tak to určite pôjde
Odpovedať
Neveril by som že existuje menší domček ako ten môj. Ale je to tak. Zasa ja počítam do takých 30000,-.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?