Poschodovy domcek 6,7m x 6,7m

Najde sa tu niekto, kto by bol schopny mi postavit poschodovy domcek s rozmermi 6,7m x 6,7m do 55 000€ v standarde?
Odpovedať
.
Odpovedať
@ivo333 Za tú cenu ti to asi nikto nepostaví. Jedine, že by si zapojil celú rodinu a robili by ste po víkendoch. Jednoduchá matematika - jednopodlažný dom stojí postaviť cca 1000 - 1400 € / m2. Pri poschodovom dome je táto suma ešte vynásobená koeficientom cca 1,5. Takže pri 50 m2 poschodovom dome sú náklady na výstavbu cca 90 tisíc €.
Odpovedať
@chrobak7 1200e/m2 je cena do holodomu ci hotovy dom?
Odpovedať
@kubejova Je to len veľmi orientačná cena domu na kľúč bez nábytku a kuch. linky. Dokonca, keď pozerám aktuálne články, tak ceny sú už vyššie, pozri tu: https://inardex.sk/kolko-stoji-rodinn... Takže pri dome na kľúč treba rátať s nákladmi od 1400 €/m2
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo333 Mňa celkom zaujali tie čísla ako si prišla na ten rozmer, to bude naozaj len domček a podľa čoho si vypočítala tú cenu 55-tisíc
Odpovedať
@martosko žeby, nepustí ich pozemok a peniaze?
Odpovedať
Ja ti postavim 3 poschodovy dom 15x15m, komplet nadstandart na kluc. Cena do 48 500 eur. Volam sa Robert Fico a budem kandidovat v nadchadzajucich prezidentskych volbach. :-) A teraz vazne. Za take peniaze ti aj ked maly domcek nikto na kluc nepostavi. Jedine tazka svojpomoc, s rodinou. A aj to neviem, ci sa zmestis do tej sumy.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam pocit , ze niektori tu prepsali 1.april. Za tu cenu ti dom nikto nepostavi
Odpovedať
@ivo333 vedel by som si predstavit poschodovy dom z dreva na zakladoch crawl space (betonove patky), podlaha palubovka hore aj dole, kurenie elektrickymi radiatormi, fasada vata + folia + palubka, kupelna s najlacnejsimi prvkami ako najdes, kuchyna bazos/ikea. Tak takyto dom by bol velmi lacny. Nedovolim si odhadnut cenu. Idealne keby si to vedel urobit sam a zaplatil 2 sifnikom aby s tebou robili. Ale len naklady na 2 ludi (nie remeselnikov) menej vzdelani ale realtivne silny na pol roka su aspon 15000. Vysledok by nemusel byt zly.
Odpovedať
Toto su jedny z najlacnejsich montovanych domov (cey su uvedene), cize ked si predstavim klasicku murovanu stavbu, hybeme sa min o 2x vyssej sume. https://domsnov.sk/ @chrobak7 suhlasim a tiez si myslim, ze aktualne sa pri normalnej a kvalitnej stavbe zacina od takej sumy ;-) a co pocuvam, len material siel v poslednych mesiacoch dost hore.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac dom 130m2, cena 120 000 eur, to mi nejak nevychadza tych tvojich 500/m2 :-) A to neratam, ze cena na kluc 1000-1400 eur sa pocita uzitkova plocha, nie zastavana. Ale keby aj. Chces povedat, ze dom si postavil za 65 000 a potom si tam naladoval nabytok za 55 000? A ano. Mas pravdu. Onedlho, vlastne uz aj dnes si domy mozu dovolit ludia s vyssim prijmom. Ale to aj byty. Porovnaj, kolko stoji m2 bytu a m2 domu. K domu este samozrejme pozemok, plot, zahrada
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac v poriadku. Nechces sa ponuknut, ze aj pre ivo333 postavis dom, podla jeho poziadaviek? :-)
Odpovedať
@ivo333 treba si trosku poštudovať čo to o stavbe, náradie chytiť do rúk a neboj hneď to bude lacnejšie...a hlavne neriešiť to s firmou na kluc ale na všetko si volať živnostníkov zvlášť a davat si dobre pozor čo davaju do cenových ponúk a myslím že do tých 70tis na komplet sa to dá, ja som dal holodom 120m2 zastavanej do 75tis a vybavenie je už veľmi individuálne...keď nie si náročný tak uuuplne pohode do 10tis interiér, keď nechceš linku za 5-6tis a pod.
Odpovedať
@jurkoboss Nie, on sa chcel len pochváliť.. 🤔 😄 😄 😄
Odpovedať
@chrobak7 chvalenkarov mam aj v okolii. Kamaratke sa pacil jeden dom, ze aj ona by taky chcela. Tak sa jej chvalenkar pochvalil, ze on ho postavil za 70 000. Ked si dala u neho cenovu ponuku na ten dom, tak zrazu jej naratal 170 000. Takze tak. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?