Poprosím názor na rozpočet rodinného domu

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, poprosím názor na rozpočet domu, bungalov. Úžitková plocha 108 m2 Základová doska:10000€ Obvodové múry 9000€ Strecha:15000 Okna+dvere:9000 Rozvody(voda+elektrika) :8000€ Omietky :4000 Hydroizolacia :2000 Podlahove kurenie :6000€ Potery:2000€ Tepelne čerpadlo :8000€ Zateplenie stropu 2000€ Kuchyna :7000 Kúpeľňa +wc:7000 Podlahy:1000€vnútorné dvere :1000 Ďakujem
Odpovedať
1
2
@leatea táleží ako podlahu si dáš do domu, v MM kúpiš podlahu aj od 5 €/m2 😄 Zas taká podložka je k tomu zanedbateľná položka 😄
Odpovedať
@sousedekovci89 z MM mame teraz v tomto dome, za 5e za m2 a po 9rokoch je stale v pohode. do noveho chceme egger, paci sa mi struktura povrchu a mame skusenosti.
Odpovedať
Ja si myslim ze je to realny rozpocet , dokonca ta voda a elektrika a kurenie budu menej o niekolko tisic viac bude o trosicku to zateplenie stropu (ked chcete poriadne) a na stopercent viac podlahy (+ 500 az 1000)a vnutorne dvere este x 2.5
Odpovedať
@leatea aj my máme z MM kupovali sme ju v akcii za nejakých cca 5 € a ešte skrz ich kartičku tam bola nejaká zľava 🙂 zatiaľ ju máme iba niečo vyše polroka ale sme s ňou spokojní, keď si odmyslím montáž, dosť zle sa spájala, čo som kedysi dávnejšie montoval jednu tiež z MM išla podstatne lepšie 🙂 a táto mala asi 3 balíky také, kde bolo 90% lamiel s vadou dyhy, chcel som že ich dám vymeniť, ale nakoniec som ich použil na dorezy, inak všetko v pohode 🙂 Rovnako sme aj s dlažbou pochodili, z MM cenníková cena 9,90, bola v zľave za 6,90 a ešte skrz kartičku tam bola nejaká zľava 😄 keď som to potom porátal ušetril som parádne skrz zľavy oproti tomu čo som rátal že miniem na podlahy 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@567funny567funny je to taka info ako ze aj ja mam cervene auto a mozme sa dat niekedy preteky
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?